Благотворително снимане тази неделя(21.03.) в София, Варна, Шумен

  • 15 646
  • 212
# 120
Благодарим на всички за виниманието. Надяваме се да сме били в полза. Имаше толкова много хора. Всички фотографки бяха страхотни..  bouquet
Виж целия пост
# 121
NinoTino, дали съм фея - не зная, ама бях с пъстър пеньоар, който на първо четене отговаря на описанието ти  Laughing
Красавицата с червения тренч ли бе твоето момиченце? Simple Smile

Да, тя.

Фея сте и точка! Фея, но и "пиятелка"  Wink

Второто е безспорно и също така двустранно!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 122
Разгледах по-внимателно списъка,за съжаление не открих доста майки,които смятах,че нама да пропуснат Sad,от тези лъжи и лицемерия ми става тъжно.

Може и да има много логично обяснение, ето ние например толкова се готвихме за фотосесията, а синът ми се разболя в събота вечер.  Confused Не посмях изобщо да го събера с дечицата в парка, колкото и да ми се искаше да се включим. А от няколко дни детето знае как ще ходи в парка да се запознае с кака Вики и да правим 'нимки" Confused
Вече не смея да се заричам за следващата сесия, че и двата пъти се разболяваме.

Браво на организаторката Дуци и на всички включили се за страхотния резултат!
Виж целия пост
# 123
Разгледах по-внимателно списъка,за съжаление не открих доста майки,които смятах,че нама да пропуснат Sad,от тези лъжи и лицемерия ми става тъжно.

Може и да има много логично обяснение, ето ние например толкова се готвихме за фотосесията, а синът ми се разболя в събота вечер.  Confused Не посмях изобщо да го събера с дечицата в парка, колкото и да ми се искаше да се включим. А от няколко дни детето знае как ще ходи в парка да се запознае с кака Вики и да правим 'нимки" Confused
Вече не смея да се заричам за следващата сесия, че и двата пъти се разболяваме.

Браво на организаторката Дуци и на всички включили се за страхотния резултат!

Дано детето ти се оправи скоро.

Междувременно пак можеш да помогнеш:

Централна кооперативна банка /ЦКБ/ АД
София, ул.Г.С.Раковски103
Виктория Лазарова Илиева
IBAN :  BG38 CECB 9790 40B3 7313 00
BIC : CECBBGSF
Виж целия пост
# 124
НиноТино, предполагам dodo dodo ще да е била:)

Роси, не знам имената на децата:) Никовете на майките са elwing i malachika.
Александър е моето  Peace
Баткото ще го снимаме следващия път  Blush
Виж целия пост
# 125
Здравейте, благодаря за възможността да се включим и за вниманието, всички бяхте много мили  Heart Eyes

Аз обаче като отдавна неизлизала сред хора май се ошашках и мисля дадох грешен адрес. Ето верния за всеки случай:

zpetkowa@gmail.com, tiliata, бебе Сами

Благодаря още веднъж  Simple Smile
Виж целия пост
# 126
Искам и аз да благодаря на фотографките за търпението, което проявиха към малките модели и да ви кажа, че съм много доволна, че успях с малката ми дъщеря Калина да се включа в тази благородна инициатива .   bouquet
И разбира се много стиснати палци за болничката принцеса.
Виж целия пост
# 127
за снимките в студиото, пишете ми на скайп:
kalinaarsova

Виж целия пост
# 128
    И Венци беше много впечатлен от "момиченцата, които правиха снимки". Благодаря на организаторите за чудесната идея, и на всички, които успяха да го опитомят. Успех на Вики и Ина, щастливи са с приятели като вас Hug!
Виж целия пост
# 129
Момичета, вие сте направо супер!
Поздравления за всички фотографки, всички сте просто страхотни! Браво, момичета!  omm   bouquet

Радвам се, че дойдохме, беше много забавно и имаше толкова много хора!

Ина, много се радвам, че се видяхме. Моята дъщеря много хареса Вики. Беше доволна, че този път Вики не се е срамувала като предишния и дори я е хванала за ръка! Вече смята, че са приятелки и много се радва!
Пожелавам ви успех!  Hug




Виж целия пост
# 130
Моята дъщеря много хареса Вики. Беше доволна, че този път Вики не се е срамувала като предишния и дори я е хванала за ръка! Вече смята, че са приятелки и много се радва!

Нямате представа,ей това изречение как ми гали душата Hug Hug Hug
Радвам се ,че възпитавате така децата си,да приемат деца като моето за приятели,а не за болно дете  bouquet

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ВСИКО,КОЕТО ПРАВИТЕ И ДАВАТЕ ЗА НАС  bouquet

Парите вече са налични по сметката
Виж целия пост
# 131
Парите вече са налични по сметката
За това влезнах да питам Grinning Че да не слагам документа, в който само името на децата ми не пише Laughing
Виж целия пост
# 132
Моля, майката на Вики, когато получи превода от Шумен да потвърди тук или на лични.
Виж целия пост
# 133

Междувременно пак можеш да помогнеш:

Централна кооперативна банка /ЦКБ/ АД
София, ул.Г.С.Раковски103
Виктория Лазарова Илиева
IBAN :  BG38 CECB 9790 40B3 7313 00
BIC : CECBBGSF

Още миналия месец пуснах скромна сума, чакам заплата този месец и пак ще преведа. Peace
Виж целия пост
# 134

Междувременно пак можеш да помогнеш:

Централна кооперативна банка /ЦКБ/ АД
София, ул.Г.С.Раковски103
Виктория Лазарова Илиева
IBAN :  BG38 CECB 9790 40B3 7313 00
BIC : CECBBGSF

Още миналия месец пуснах скромна сума, чакам заплата този месец и пак ще преведа. Peace

прекрасно  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия