МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 33 999
  • 736
# 300
Здравейте и от мен.

Аз днес имам двама именници - големият ми син и баща ми.
Почерпете се за тяхно здраве.




Честито на всички, които празнуват днес.
Нека Свети Георги донесе здраве и късмет във всеки дом.

Благодаря на всички за хубавите пожелания за работата на мъжа ми. На всички пожелавам много скоро да имате желаните поводи и вие да се похвалите.
  Hug
Виж целия пост
# 301
Честит празник и честит имен ден на всички с името Георги, Гергана!
Феичке, честит ви празник у дома.Да са живи и здрави именниците!Много ми харесва четирилистната ти детелина Hug.......и агнешкото също eat
Виж целия пост
# 302
Честит празник на всички именници! Да са здрави и много щастливи!

Честито на всички, празнували докато съм отсъствала  Wink Не че съм била някъде другаде, но нещо не ми се пишеше.

Добре дошла на новата мама   bouquet Пиши, разказвай, ние обичаме да четем.

Гледам Пешеходка много е писала. Разбирам колко ти е тъжно заради концерта, но не се ядосвай, тепърва едва ли някой ще си промени решението и ще ти отстъпи билета си  Hug Пак си ги обичай тези, на които не искаш да им кажеш имената  Wink Нали са си твоите любими мъже.

Грета, радва се, че се чувстваш добре на работа. Как сте всички у дома?

Феичка, поздравления за съпруга ти  Hug Бог да му помага  Praynig

Ванче, ти си като подвижна аптечка, а и още нещо  Laughing

Магнолия, защо за толкова малко време ходите при тати? Нали ти харесва, пък и децата още нямат ангажименти с училище  newsm78 После и да искаш, няма да можеш да пътуваш толкова.

Цоци, радвам се, че вече си почти в час. Нацелувай Сами и му кажи, че не трябва да притеснява мама с настроенията си  Hug

Раде, ние няколко пъти вече сме пътували без Пепи. Какво да се прави, децата растат и си имат свои интереси.

Кабо, Алма, остава ли датата 15- ти за фамилатлона?

Сузи, специални прегръдки и за вас  Hug

Айла, много сте красиви!
Виж целия пост
# 303
Нали са си твоите любими мъже.

Мои - да, мъже - да, любими - Naughty !!! Сложила съм го в тъмночерния списък и обмислям смъртоносен ответ! newsm48
Виж целия пост
# 304
Цитат
Но винаги съм казвала, че аз искам деца, а пък нека Господ и те сами решат какви да са

Точно затова имаме име и за момченце и за момиченце  Mr. Green, даже килими нямаме, ама ....
Сега разбрах, защо се получи така с децата  Joy Аз хич не обичам килими  Laughing.

Честит празник на всички именници!Много здраве, сила и търпение за да понесете изненадите на живота!
Виж целия пост
# 305
Честит празник на всички именници! Да си носят с гордост името и Свети Георги да ги закриля!

Пролетна фея, много се радвам за новините около вас. Това е добър вариант засега, а като се промени обстановката и със сигурност ще му се отвори и по-добра възможност. Весел празник с двамата именници!

Айла, на патерица честит рожден ден на Елена! Прекрасни сте!

Пешеходке, няма ли никакъв шанс да отидеш на концерта? Знае ли се пък, току виж изникне някой билет пред теб като по чудо.  Hug

По повод на килимите и бебетата моето дете по някое време искаше да бъдат 9 братчета и сестричета (вдъхновен от една зайка - майка на 9 зайчета). Та на въпроса  ми къде ще спят толкова деца  той отговаряше "Ами на килимите!" После пък казваше, че се радва, че си има сестричка, защото тя е жена и ще помага с раждането на още 6 деца.  Joy Аз му обяснявам, че когато тя роди дете един ден, то няма да му бъде братче или сестриче, а племенник/ца, но той си държи на своето и не ми вярва.

А за отвертките - успокоих се, че не само аз имам такива атрибути в чантата понякога. Даже мисля, че доста по-често хващам отвертка, винтоверт, та дори и бормашина, отколкото игла и конец примерно. Не че таткото не е сръчен, напротив, но напоследък хич не му се пипа и вместо да чакам да му дойде времето и настроението за това, по-лесно ми е да се справя сама. Сглобяването и разглобяването на гардероби и спални вече не ми е проблем, даже ми харесва.
Виж целия пост
# 306

Пешеходке, няма ли никакъв шанс да отидеш на концерта? Знае ли се пък, току виж изникне някой билет пред теб като по чудо.  Hug
.

Билети има, ама как да оставя Кардам самичък и в страдание?! Той много искаше да отиде - не мога да му кажа, ами и аз отивам - ти си стой тука самичък! Оставам си от солидарност, а не заради липса на билети Cry
Виж целия пост
# 307
Здравейте, момичета.  Hug
Честито на всички именници! Да сте живи и здрави вие и близките ви!  Хубав празник!  bouquet
Феичке, много се радвам за вас.  Hug
Цвете (признавам, че не съм чела подробно назад), не разбирам защо не можеш да заведеш Кардам на концерта. Наистина има специални правила за децата, но не съм чула за ограничение за възрастта.
Виж целия пост
# 308
Под 12 години. Ох, защо не го родих година-две по рано ooooh!
Виж целия пост
# 309


Така твърдят всички мъжки майки, докато не родят дъщери smile3532...


Пешеходке, я взимай момчето си и отивайте на тоз концерт/казваш че е на 12,да не ти е записан в паспорта ти Whistling/,че ти съвсем полудя бе жена..ПОнеже знам как понякога думите и намеренията през нета ,могат да не се разберат правилно, не ми се ще това изказване да е звучало като подигравка и присмех,така че ще го подмина..Понеже ,така и не ми е ясно ,как може родител да прави разлика между момче и момиче, и защо това да имаш едното или другото е въпрос ,който винаги се поставя/като че ли някой има принос или вина за това,а и не ми е работа да се меша в работите Господни Peace/, само ще дам за пример,  семейство което познавам , в което култът към момичето е взел такъв неправилен завой, че по-голямото момченце,което видимо е пренебрегнато/щото е момче,предполагам Shocked/, така се е свило в черупката си, такава агресия го е налегнала, такова проблемно дете е станало/а е страхотно дете,което като ме види  с моите юнаци,разцъфва, и става най-доброто дете на света/,че не ми се ще деца, да се чувстват виновни ,че не са се родили в единият или другият пол...Знам , и за друг случай, с обратно знучене, но предполагам и вие сте се нагледали и наслушали на куп истории по белия свят.. Достатъчно ми бяха възгласите на почти всички/ох,милата, и пак ли бе/,когато разбираха,че нося трето момче - нещо проблем ли имат тези хора, така и не разбрах Thinking Thinking Rolling Eyes newsm78


Та живи и здрави да са ни ДЕЦАТА/момчета и момичета/, пък дребнавите неща да ги оставим на другите,аз лично време нямам за тях Peace Grinning

Я казвайте сега как изкарахте вчера,че тука 6 май не им е национален празник, и всички си работеха като луди Grinning Ние посетихме любимият парк, поваля ни и малко дъжд, после уважихме и молът, и след 7 часов престой извън къщата, се прибрахме/лекккинннкооо изморени Crazy/-всички с нови обувки Mr. Green

Теди, трябва да се връщам, баткото да си приключи предучилищната с другарчетата, да посвърша някоя и друга работа, и да остана сама три седмици с тримата,което не знам точно как ще ми се отрази Thinking/да се поФаля-получих някакъв невероятен спазъм на вратът и гърбът,който затрудни движението ми, и само щастливата случайност,че на нашата улица има един ...киропрактик, ме спаси от "интересни" дни - та той, изпуквайки ме тук-там, говорейки си с мен, и преглеждайки ме и натискайки ме ,стигна до извода/който аз знам отдавна Mr. Green/, че тялото ми е "пълна каша"...Мдаа, пита ме и дали ще раждам още/що ли ме пита,незнам Whistling Mr. Green/


'Айде, тръгвам по поля и гори, пък после ако сколасам, и снимки вече да покажа,че срамота Peace

Хубав ден на всички,пийте бира,и Ванче...кво стана с килимите Thinking Mr. Green
Виж целия пост
# 310
Магнолия, съжалявам ако съм се изразила неправилно или по точно емотиконирала (ей, ама каква дума измислих!) - много ясно, че нямам цел да се подигравам! И... не си ме разбрала - нямам култ към пола, имам култ към децата изобщо. Просто най малкото винаги е център на внимание и така се получи, че нашето е момиче и ни върти на пръста си, не че ако беше момче щяхме да го върнем Mr. Green Аз винаги съм искала от всички полове по много, но с годините ограничих бройката до 3 и се радвам, че са мешани, щото иначе пак трябваше да разширявам .... кръгозора Joy Кеф си е обаче да гладиш роклички, да знаеш - още по голям да ги купуваш Mr. Green
Виж целия пост
# 311
Знам бе Пешеходке, знам,че не си лош човек, само рокличките ти пречат Mr. Green Mr. GreenЗнам колко е хубаво да гледаш роклички,и после да СИ ги купуваш Mr. Green
Тука какви роклички имаааа, ако знаете майки на момичета-красота Grinning Вчера пазарувах за номер 3 в един магазин, и една девойка привлече вниманието на всички, нахлузила 2 рокли, и бягайки из магазина, пипайки  всички рокли и викайки - " И ово, и ово , и ово"/ово =това/ Laughing Сигурно ви звучи познато ,а Mr. Green

Ох, аз пък още си стоя с бременен корем бе хора - не дебел, ами направо като бременна в 7-ми месец съм Crazy Crazy При опитите ми да си купя някоя дреха, дето да го прикрие , ме питат кога ще раждам, и че дрехи за бременни не продават Crazy Mr. Green Мъка,мъка,мъка Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 312
Изтрих си другото писание. Peace

Младо семейство дълго време си нямало деца. Един приятел го посъветвал да отидат в града и да запалят в катедралата свещ. След няколко години наминал да ги навести. На прага го посрещнали пет дечица.
- Къде е майка ви?
- В родилния дом.
- А татко ви?
- Отиде в града да угаси някаква проклета свещ... Mr. Green


Виж целия пост
# 313
Малко закъсняло да честитя на всички именници. Да за живи и здрави и с гордост за си носят името!

Пролетна, много се радвам, че вашия татко вече има работа.

Айла, прекрасна е малката ти принцеска. Да е жива и здрава и послушна. Много хубави снимки и на каките. Определено изглеждаш в страхотна форма.

За аптечките и отверките - радвам се, че не съм сама в "поправките". Синчето ми кара от тези колела без педалите и от няколко месеца в чантата ми се спотайва едно ключе за повдигане или сваляне на седалката и тем подобни...

Започват и тържествата в градината. Каката ще е испанска танцьорка, а после и котенце (трябва да мисля костюм). Чакам ги с нетърпение.
С малка ми сладурка продължаваме да се кърмим. Позахраних със зеленчукови пюренца, малко месце, а от седмица и плодово.
До тук добре, но от два дни започнаха едни ужасни жълто-зелени секрети да текат от очичките и. Вече втора сутрин не може да си отлепи клепачите. С каката имахме запушено слъзно каналче и като си спомня какъв кошмар беше, направо ме хваща страх. Почвам да се чудя и за стафилококи...

Ох, аз пък още си стоя с бременен корем бе хора - не дебел, ами направо като бременна в 7-ми месец съм Crazy Crazy При опитите ми да си купя някоя дреха, дето да го прикрие , ме питат кога ще раждам, и че дрехи за бременни не продават Crazy Mr. Green Мъка,мъка,мъка Mr. Green Mr. Green

Ох, познато-о-о. Ти роди преди два месеца, а аз какво да кажа. Вчера карам тротинетката на дъщеря ми и минавайки покрай някакви хора чувам следния коментар "Леле, тази е луда. Ще убие бебето си."  Mr. Green

Виж целия пост
# 314
Ванче, не коментирам, само казвам - и това ще мине/не за друго, но и нашите чудовища спят понякога, та приспиват и тези на мъжете ни/ Peace Hug

Сещам се,какво казваше един познат,в такива случаи" Какво добро момиче беше, каква зла жена стана" Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия