МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 33 999
  • 736
# 345
Здравейте, момичета  Hug
Напоследък нямам много време за форума - при нас си е лято, започнахме вече да се къпем в морето всички  Sunglasses

Много неща исках да ви напиша, но четейки отзад напред темата, видях съболезнованията, отправени към Айла и ми се изпари ентусиазмът...

Айла  Hug, много сили ти пожелавам да преминеш през това  Hug
Желая ви здраве и усмивки на цялото семейство - така, там горе твоите близки също ще се усмихват, защото ви обичат и не искат да сте тъжни...
Аз загубих баба си на 5години, предричайки смъртта й  Cry Баща ми почина на Велики четвъртък преди 11години  Cry, а майка ми - докато бях бременна с бебка  Cry

С годините болката се притъпява...Започваш да живееш за тези, които са около теб. Макар че често си казваш:"Ех, да бяха тук майка и татко, да се радват на внучетата"...Но вярата, че те са около нас и ни виждат, някак успокоява...

Прегръдки за всички от нас  Hug
Виж целия пост
# 346
Ванчееее, Ванче...кога минаха тез 13 години ,а Mr. Green Mr. Green Ти беше бяла и добра, сега си само бяла Crazy Crazy А той - тогава те е носел на ръце, сега /понякога/ му се ще ти него да носиш/не че и това сигурно не правиш, метафорично Mr. Green/
Айде, да сте живи и здрави, да илядолетите/горкият ти мъж/, да бъдете женени,толкова,колкото ти искаш, и бракът ви да минава така, както на теб ти харесва  bouquet  bouquet/довечера ли е плануван номер 4 Thinking Thinking Mr. Green-ще се роди февруари - от раз ти казвам, моите всички са по това време и все тогава се раждат Mr. Green/.

Дивата,кой  е безработен бе  ,алоо Mr. Green Mr. GreenЧукча работен, и то много,/въпреки,че статистиката ми сочи, че най-активни са мамите,които са на работа - пишат през работно време, да им се брои за трудов стаж,ама ти знаеш де Mr. Green/ Ама верно се стреснах днес ,като видях списъкът - има имена,които никога не са писали,поне откакто аз съм тук,а имената са стотиции...Ама както и да е ,всеки пише,когато иска и може Peace Какво стана с ученика,не казваш?
Виж целия пост
# 347
Ми той е цял ден на училище - довечера чак ще разбера, щото нямат мобилни (не са разрешени)! fingerscrossed
Виж целия пост
# 348
Ми той е цял ден на училище - довечера чак ще разбера, щото нямат мобилни (не са разрешени)! fingerscrossed

В кое училище е /че не са разрешени телефоните/ Thinking Thinking Или само заради изпитите днес newsm78

Оле, къде е това "при вас",че вече се къпете в моренце/завидях благородно Peace/
Виж целия пост
# 349
Оле, къде е това "при вас",че вече се къпете в моренце/завидях благородно Peace/
     Живеем от 18 месеца в Гърция - по моя идея напуснахме СофетУ и се преместихме извън Атина...Преместихме се аз и децата, мъжът ми все още повече време е в България, отколкото в Гърция, но такава му е работата...
      Откакто сме тук, децата не боледуват, явно морският въздух им действа много добре  Peace Имаме си тук и баба и дядо, леля с трима първи братовчеди, няколко втори братовчеди...
      На 6май следобеда слезнахме до моренцето с децата и видяхме доста къпещи се. Обаче им разреших само краченца да намокрят. На другия ден вече с пълно бойно снаряжение - по 2 чифта бански, хавлии, водни пистолети, кофички, лопатки....и так далее...слязохме пак на плажа и откарахме 3 часа  Peace Изненадващо водата тази година е по-топла по това време, уикенда беше пълен плажът и всички се къпеха.  Дотук имаме по 4 бани  Laughing до края на лятото ще сме циганета  Mr. Green
      Голямата дъщеря си намери работа като барманка за събота и неделя на същия плаж, лятото ще е всеки ден - голям й е кеф, не може да се нахвали  Laughing

      И тъй като по-нагоре  четох, че говорите за коремчета - аз искам да питам някой дали си е върнал талията. След третото раждане някакси съм като дръвце - равна отстрани, без очертана талия...Това дали се дължи на факта, че все ги нося много високо бебетата  Thinking Нали все пак ребра се разширяват, органи се разместват?
     Иначе, коремът след естествено раждане по-бързо се възстановява отколкото след секцио  Peace
                                           Маминка Ваня - честита годишнина!!!
                              Бъдете щастливи, здрави и обичащи се!!!

    
Виж целия пост
# 350
Оле, браво - да се къпете и за нас Grinning Grinning/ама вие си имате гръцка рода там, така ли - щото едва ли цялата ви рода се е преселила с вас Thinking Mr. Green/
А това за талията и корема - моята талия си я има, корема също Mr. Green Три естествени раждания правя, и да ти кажа, сега след третото/верно,че ми е скоро/, ама така, като си гледам корема, скоро няма да се възстанови Crazy Mr. Green Здраве да е , само да не свикнем, че ще стане лошо Confused
Виж целия пост
# 351
стискайте по едни палци за моето момче! На дневен ред е БЕЛ, утре - математика и пр. до края на седмицата!

А за моето момиче нищо не писа, нали Crossing Arms??????? И то има нужда от подкрепа Praynig.....Днес е било лесно, ама да видим накрая резултатите......Успех на всички деца с матури тези дни!!!!!!

За коремите - не се косете, по-голям от моя нЕма! Аз съм си хронично бременна, то и затова хората така и не разбраха,че съм бременна със Сами.......

За плажа - да знаеш Оле, завиждам ти за моренцето, но и на нашата улица ще изгрее слънце.......И в същото време ще си чакам кафето.........

Ванче, честито!!!!!!! Още поне 13 пъти по 13 години, пък по натам - каквото сабя покаже! Да се обичате и да отгледате поне правнуци заедно!!!!!!!!!

Магнолия, ще бъдеш обновена в новата тема, за тази няма техническа възможност!!!!

Ревльо е решил тази вечер концерт да изнася, та бягам,че Лъчо вече му се наслуша......
Виж целия пост
# 352
Цоц, не е като да не сетих, но има още четвъртокласници и все ще изпусна някого и после ще ме е срааам - та, затуй Heart Eyes

Да се похваля... 19 т. bowuu Мамин златен той!
Виж целия пост
# 353
Цоц, не е като да не сетих, но има още четвъртокласници и все ще изпусна някого и после ще ме е срааам - та, затуй Heart Eyes

Да се похваля... 19 т. bowuu Мамин златен той!


19 от колко  Thinking

Цоци и всички с
 четвъртокласници - децата ще се справят,стискам палци и показалци Grinning Peace
Виж целия пост
# 354
Благодаря на всички за поздравленията и пожеланията. Hug Hug Hug

Имахме една много спокойна, топла, хубава вечер. Въпреки, че излязохме късно, а Криси ми беше вдигнал някаква температура, като споменах думата "пицария" и им светнаха гладните очички. Просто си седнахме на една маса и си говорихме, докато хапвахме...толкова беше обикновено и прекрасно...нормално някакси.  Laughing Разговорите се въртяха все около ... бебета. Mr. Green Какви са били те като малки, кой какво помни, кой колко е ритал в корема, а от къде точно излизат тия бебета  Joy
Много спомени от морето и планове пак за там...
Оле, много обичам като разказваш за вас и за там - морето, пясъка, децата  Hug!

Лека!  smile3524
Виж целия пост
# 355

От 20! Фук-фук!
Днес е математиката.... fingerscrossed
Виж целия пост
# 356
Ванче, радвам се, че така хубаво сте си изкарали Hug/предполагам буйните страсти преди дни ,са били подготовка за тази приятна, семейна и уютна семейна вечер Grinning/. Къде ще ходите на море Flutter

Пешеходке, браво,браво на момчето Grinning Успех и на всички останали Peace/ а какви са сега тез оценявания,по наше време ги нямаше/имахме си бележници, със 6,5 и сие/, пишаха ни и забележки/ Mr. Green,че говорим много вчас,например Mr. Green/ - колко точки трябва да изкарат за да минат, сега има ли такова нещо като поправителен, като повтаряне на клас, и как оценяват въобще...леле колко отдавна ми беше това с училището, а скоро ще трябва да влизам в час, че с тез нови системи и методики, кой знае как ще се изненадам Crazy Rolling Eyes/

За излизането на бебето,добре, ами ,как обеснихте как са влезли бебетата Thinking Thinking Crazy И въобще, я вие, с големите деца ,дайте акъл на тази, с все още малките/момчета Crazy/ - как и кога  протекоха при вас темите за секса, за правенето на бебета, за предпазването /с тез тримата юнаци в къщи сериозно трябва да си говорим някой ден, че млада съм за баба,дет се вика Mr. Green/,за влюбването, за несподелената любов, за хомосексуалността, за отговорността, за честността в любовта..... Thinking
Виж целия пост
# 357
Това е така нареченото външно оценяване - не знам дали играе роля в общата оценка за края на годината. По скоро е оценка на училищата и учителите от по висшите инстнации.

Това с обясненията е сложен въпрос - мен също ми беше много притеснено кога и как ще дойде този момент. Всъщност си дойде много естествено с течение на времето и според интересите - старая се да бъда максимално честна и обясненията да са простички и достъпни за съответната възраст. Например Дивна от сега знае, че бебетата излизат от корема на майката, а таткото от своя страна слага едно семенце вътре за да стане мъничко бебенце - даже садихме босилек по случая за по нагледно (вече берем от него Laughing).

Ванче, след гореща препирня следват още по горещи ... нощи. Вчера усетих лек земетръс, май към Люлин беше епицентъра newsm78

Оле, а... малко снимчици с морски вълни не ни ли се полагат? Heart Eyes
Виж целия пост
# 358
Пешеходке, твоите бебета може и от корема да са излезли,ама моите са излезли от там,от където майката Природа го  е измислила Grinning Peace/това как точно се обеснява,щото засега ми минава номера с "от там,от където пишкам"ама да не вземат да си мислят ,че раждам пишкани бебета Mr. Green,/ще трябва да измисля и резервен вариант Crazy/

Виж целия пост
# 359
Мчи, тя - Дивната мома, баш от корема е излязла... Няма лъжа, няма измама! Laughing На три години още не се интересува от техниките на излизане обаче. Peace  Дааа, сега като се замисля - на момчетата казах - доктора го вади (бебето Laughing), не сме уточнявали възможностите - доста по късно стана на въпрос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия