Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 64-та тема

  • 106 127
  • 739
# 615
Език в масло:


ЧЕСТИТО на рожденичките днес!!!
Виж целия пост
# 616
Вени, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, много щастлива!

Снощи у нас разни пълнени работи - сухи чушки, лук и лозови сърмички със домашна кайма от джоланче.
 
Виж целия пост
# 617

Венета, честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти да си много усмихната, по женски щастлива и си остани все така мила, отзивчива и добра! Весел и вкусен купон!    bouquet


Виж целия пост
# 618
Венета, честит рожден ден и от мен, желая ти всичкото здраве на света, много щастие, радости, късмет и още дългъ дълги години с прекрасното семейство.
Дитсън, честита ти рожденичка и на теб. Да расте здраво и усмихнато дете  Hug
Лабрекс, наистина много красив сандвич  Peace
Леля Ог,  Hug
Виж целия пост
# 619

ahasver, моля те дай рецепта за содените питки! Много добре изглеждат!


Благодаря много    bouquet ...рецептата е http://vkusnoikrasivo.com/recepy/782/Бързи%20содени%20питки ...аз добавих в тестото 2 супени лъжици зехтин и поръсих със суха мащерка,в някои добавих и нарязани маслини,станаха много вкусни  Blush
Виж целия пост
# 620
Влизам само да честитя.......Венета честит рожден ден ,да си жива и здрава,ида си все така обичана и много щастлива!
Виж целия пост
# 621
Венета, честит рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet!

                                         
Виж целия пост
# 622
здравейте, това е бързият ни обяд днес
тиквички с ориз и пиле
http://media.snimka.bg/5955/018164615.jpgтаратор с пресен чесън
Виж целия пост
# 623
Виж целия пост
# 624
 Венета, честит рожден ден!Много здраве и късмет ти пожелавам!

Моята голяма лозова сърма, не помня  Embarassed, по чия идея беше, моля за извинение!

Виж целия пост
# 625
И от мен специално за Venatta,да я поздравя и тук:
Бъди добра, бъди щастлива,
върви с една звезда в нощта
и нека никога да не заспива
смеха на твоята устa.
Честит празник!
Виж целия пост
# 626
честит рожден ден на Венета и детенцето на Дитсън-пожелавам здраве и щастливи мигове занапред  bouquet  bouquet  bouquet


родили сте се с най-хубавата зодия Wink Grinning


Трейси,много сладурски сладки Hug

 
Лабрекс,има ли изостанали сандвичи,че ми останаха очите в твоя Crazy


Анук,извинявай,че със закъснение Blush,заповядай

Хляб с майонеза


•  Едно яйце  се разбива в чайна чаша и се допълва чашата с топла вода.
•   Брашно 500 гр.
•   Сол — 1.5 ч. л.
•   Захар — 1 с. л.
•   Олио или краве масло — 1 с. л.
•   Майонеза — 100 г
•   Мая 7гр
Меси се на основната програма.
Виж целия пост
# 627
От мен една торта за РД на мойто момче.

Виж целия пост
# 628
ЧРД на рождениците    bouquet с едни топли кексчета, ванилен и с кайсий

 





 Grinning



Виж целия пост
# 629
Честит рожден ден на Вени   bouquet и дъщеричката на Дитсън   bouquet.  С пожелание за здраве и много щастливи моменти!   bouquet

Направих едно бързо шоколадово торте от подръчни и остатъчни материали, нищо особено, ама да ви го покажа.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия