
Дю, пак изчезна

Диди и там ходих и там нищо не си харесах, мама си купи сандали, ама аз пролетни обувки искам.


Обаче съм решила да тида някъде в края на май преди кампанията ,та ако ще и турско да става..

Обувки и аз от дайхман си купувам последно време 

Значи зад Метро е открит вече, а другия не е още. В този магазин Дайхман има хубави обувки, ама затворени, за пролетта, за дънки- няма 



).Валери веднъж го бяхме качили на ролкови кънки и му беше голям кеф май трябва него да пробва с ролерите. 
,а от камерата не може да се качват в Бъкета.
Като се знам как хващам от въздуха, нещо не мога да се реша да стане целенасочено
Просто ми се иска, ама не ми стиска.
Но има още доста де - спалня, кухня, баня. За моя рожден ден няма да се нанесем, но се надявам на Даяна да го празнуваме там.
Ох, как обичам, да обзавеждам. Докато правихме апартамента открих в себе си скрити заложби на вътрешен дизайнер 



Препоръчани теми