Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да покривам еклер с марципан?
Как да направите цветя от марципан?
Как да направите човешки фигури от марципан?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да покривам еклер с марципан?
Покриването на еклер с марципан е възможно, но е важно да се има предвид, че марципанът може да бъде по-тежък от другите видове покрития. За постигане на по-добри резултати, препоръчително е да се използва по-тънък слой марципан или да се добави по-малко покритие, за да се избегне прекомерната тежест.
-
Как да направите цветя от марципан?
-
Как да направите човешки фигури от марципан?
-
Как да направя торта с еротична тема?
-
Как мога да намеря сервиз, който да поправи миксера ми в Младост или Лозен?


Аз за заквасената сметана казвах и преди, че съм очарована, за мен е нещо между сметана и маскарпоне. Тортата ми Татяна с кремчето на Ср. облак с нея придоби нов и по-хубав вкус.


.Ако знаеш само по колко пъти ти гледам тортите.Най-ми харесва зелената с лентите и с лилавите цветя.Беббето е като живо-все едно не е създадено от човешка ръка-.Направо като те гледам с прекрасните ти торти се чудя аз какво правя тука...
). Стегна час. Покрих с фондан, този път ми стана много хубаво фондана, не беше лепкав, а еластичен и много хубав. Покрих без проблем. Но още докато покривах и на места започна да омеква. Мисля, че от маслото. Прибрах я в хладилника, стегна. Няма големи поражения от омекването. Обаче сега не мога да я извадя от хладилника!!! Щом я извадя, веднага почва страшен конденз!