Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на майките за името Мира?
Какви са някои предложения за мъжки имена за бебето?
Какви са някои предложения за женски имена за бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на майките за името Мира?
-
Какви са някои предложения за мъжки имена за бебето?
-
Какви са някои предложения за женски имена за бебето?
-
Какви са мненията на майките за имената на бебетата?
-
Какви са мненията на майките относно болките по време на бременност?
Приятен ден, момичета и много усмивки!
Какви- нямам представа, дори не знам опасно ли е ежедневното пътуване, което се налага до работа ми. Като към това прибавя и факта, че дребния отново е с бронхит и поради горните две причини не се знае какво ще стане с плануваните ни за празниците пътуване и почивка... 
Има и жени, които нямат никога проблеми и при най-кофти разположена плацента. Но може би не е лошо да се посъветваш поне с още 1 лекар, ако планирате по-дълго пътуване. Аз с моите проблеми никъде няма да мръдна докрая. Сега в началото на Юни се жени най-добрата ми приятелка и ще изпусна сватбата, защото не искам да пътувам 200 км. в едната посока и после обратно. Но ти като нямаш нито болки, нито контракции, сигурно можеш да си пътуваш спокойно, само за всеки случай питай и още някого, да ти е по-спокойно

). Сега видях, че са излезли изследванията ми в нета - и ОООО,изненада, хемоглобина ми пак е нисък
. Плацентата ми се е вдигана нагоре, пъпната връв е наред. Т.е бебка е добре, поне това ме радва, а пък аз ще се оправям, а и моето не е болка за умиране 
чета ви от доста време, но чак сега се включвам аз съм определена за 13.09.2010г. 
Аз от самото начало на бременноста не съм спряла да пътувам даже в осма и девета седмица бях на Боровец на ски и си карах,