Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 7

  • 61 371
  • 751
# 375
Е аз даже и зъб си правих, използва упойка съобразена с бременността на 2 пъти. Вярно доста се бях ошашкала, но питах да ми обясни и каза, че няма проблем. Още повече е нещо локално, бебето има и плацента. Peace Т.е. ако се наложи, не е нищо страшно.
Виж целия пост
# 376
Момичета, бременна съм в 5 месец и се наложи да ми почистят зъбния камък. Доколкото знам няма нищо лошо, даже напротив. но преди малко се чух с една позната и тя каза, че било много противопоказно.
Аз съм направо в шах.  Не намирам логика да е неправилно.  newsm78
Накой да има информация?


Според мен,противопоказанията може да са свързани с кървенето на венците, което често през бременността, не мисля че вреди на самата бременност или плода. Peace
Виж целия пост
# 377
Благодаря ви за отговорите!  Hug

Според мен,противопоказанията може да са свързани с кървенето на венците, което често през бременността, не мисля че вреди на самата бременност или плода. Peace
Именно заради кървящите венци ми го почистиха и зъболекарката смяата, че сега нещата ще са ок! Дано!  Praynig
Виж целия пост
# 378
не зная дали това би те успокоило, но на мен и зъбен камък ми чистиха и коронка ми слагаха, не съм имала проблем с това. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 379
Iskam da pitam ima li nqkoi ot vas poznati ili priqtelki koito da sa s epilepsiq i da sa bili bremenni, i mojete li da mi kajete kakvi izsledvaniq sa si pravili , bila li e planirana bremennostta im t.n.

------------
Пишете на кирилица.
Виж целия пост
# 380
Iskam da pitam ima li nqkoi ot vas poznati ili priqtelki koito da sa s epilepsiq i da sa bili bremenni, i mojete li da mi kajete kakvi izsledvaniq sa si pravili , bila li e planirana bremennostta im t.n.
здравей
нямам познати с подобен проблем, но намерих една тема тук във форума, в която може би ще намериш отговори на въпросите си:
виж тук
Виж целия пост
# 381
Здравейте мами!Аз съм бременна в 8 месец и имам болки отдолу.Сякаш имам мускулна треска  #Crazy Моля ако  някой е наясно или е имал такива проблеми да пише.Благодаря предварително.  bouquet Rolling Eyes
Виж целия пост
# 382
здрасти!аз също имах подобни болки ,но не чак като мускулна треска,а все едно на моменти нещо ме разтягаше отвътре!може би трябвя да попиташ гинеколожката си!
Виж целия пост
# 383
Звънни на наблюдаващия те лекар, нека той прецени от какво естество са болките и как може да ти помогне.
Ние тук може само да гадаем, а и едва ли ако някой ти каже, че е имал същите болки, ще ти помогне действително. Взаимното успокоение и предположения могат да бъдат много опасни. Бременна си, бъди една идея по - внимателна и отговорна към себе си, и живота, който носиш вътре в теб.
Дано не е нещо притеснително, бягай при лекар и пиши какво става! Hug
Виж целия пост
# 384
То4но в 8 месец полу4их тази треска LaughingНе се притеснявай,нормално е,от тежестта е(поне така доктора ми го беше обяснил).
Виж целия пост
# 385
Една консултация с доктора не е излишна.За някой е нормално,за други е притеснително............
Виж целия пост
# 386
Благодаря момичета.В понеделник отивам и  ще пиша какъв е проблема!  bouquet
Виж целия пост
# 387
Здравейте! Аз съм в седМи месец и от няколко дена около пъпа ми се е е оцветила кожата в много бледо синьо....точно в кръг около пъпа...едвам се забелязва, но ме притеснява....нормално ли е да се случва това?Не ме боли но стой леко оцветено.
Виж целия пост
# 388
Здравейте! Аз съм в седМи месец и от няколко дена около пъпа ми се е е оцветила кожата в много бледо синьо....точно в кръг около пъпа...едвам се забелязва, но ме притеснява....нормално ли е да се случва това?Не ме боли но стой леко оцветено.

Предполагам, че просто кожата там се е разпънала повечко и прозира. Не мисля, че е тревожно.

Здравейте мами!Аз съм бременна в 8 месец и имам болки отдолу.Сякаш имам мускулна треска  #Crazy Моля ако  някой е наясно или е имал такива проблеми да пише.Благодаря предварително.  bouquet Rolling Eyes

Най-вероятно се разтварят тазовите кости и се подготвят за раждането.
Виж целия пост
# 389
Здравейте! Аз съм в седМи месец и от няколко дена около пъпа ми се е е оцветила кожата в много бледо синьо....точно в кръг около пъпа...едвам се забелязва, но ме притеснява....нормално ли е да се случва това?Не ме боли но стой леко оцветено.

И аз мисля, че е от разпъване  Peace
И при мен около пъпа е по-тъмна кожата и дори ме боли и при съвсем лек натиск  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия