СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - кампания 2010/2011

  • 39 469
  • 723
# 330
Поне от ли4ен опит мога да ти кажа,ние имахме в на4алото на кандидатстванията 9.3 т. ,за6тото аз работех в учили6те ,като ресурсен у4ител,но напуснах преди месец и половина и трябва6е да се откажа от тази 0.1т и се потя с вси4ки,но талъв е живота.
Виж целия пост
# 331
Момичета,какво предимство трябва да има едно дете за да има в една социална опашка-8.0т,в друга-9.0т,в трета-10.1т и пак в третата градина в общата опашка е с 8.1т?
Многодетно семейство? носи 2т.
Виж целия пост
# 332
Поне от ли4ен опит мога да ти кажа,ние имахме в на4алото на кандидатстванията 9.3 т. ,за6тото аз работех в учили6те ,като ресурсен у4ител,но напуснах преди месец и половина и трябва6е да се откажа от тази 0.1т и се потя с вси4ки,но талъв е живота.
Не бих казала, че 9,2т е като всички останали, по-скоро сте една точка над масовката от 8+т по първо желание.
Не се заяждам, само отбелязвам. Peace Hug


Нашият шанс е спаднал с 8%, като 2 деца с 9т са изчезнали, но са се появили 2 с по 8т в граничната група. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 333
Добро утро и от мен. И аз вече съм в стрес - все едно приемат детето ми в университет Rolling Eyes Сега оставям сина си в яслата (той ходи в чиста ясла), и се разговорих с една от лелките за приема в градините- тя ми каза,че знае какво е положението с това кандидастване   и  съвсем непринудено каза, че една нейна много близка приятелка я помолила да я пишат като баба на внучето й, за да можело да влезе. Представям си на колко още лелки е платено, за да се представят за баби, а ние си седим тук и чакаме разиграването на лотария, ако случайно е останало някое местенце за простосмъртните. Успех на всички стресирани Peace

Леле! Този момент съм го пропуснала. Не знаех, че и персонала на чистите ясли се ползва от привилегията за 3-те точки на връзкарчетата. Е, с това истината съвсем се отдалечава от числото 50 на Минчева.
Виж целия пост
# 334
Поне от ли4ен опит мога да ти кажа,ние имахме в на4алото на кандидатстванията 9.3 т. ,за6тото аз работех в учили6те ,като ресурсен у4ител,но напуснах преди месец и половина и трябва6е да се откажа от тази 0.1т и се потя с вси4ки,но талъв е живота.
Не бих казала, че 9,2т е като всички останали, по-скоро сте една точка над масовката от 8+т по първо желание.
Не се заяждам, само отбелязвам. Peace Hug


Нашият шанс е спаднал с 8%, като 2 деца с 9т са изчезнали, но са се появили 2 с по 8т в граничната група. Rolling Eyes
Да,разбирам те,все пак не съм с 8 или 8 + ,но ,ако бях с 9.3 6тях да си спестя нервната криза Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Леле! Този момент съм го пропуснала. Не знаех, че и персонала на чистите ясли се ползва от привилегията за 3-те точки на връзкарчетата. Е, с това истината съвсем се отдалечава от числото 50 на Минчева.
Изобщо не съм се съмнявала, че и те участват. Ние сме вече с 15% шанс или казано по друг начин 13деца за 2места/и то градината е нейде си/.
И докато шанса ни намалява - нередностите които изравям се увеличават Money
Дали Минчева, ще ми отговори ако я попитам дали възнамеряват изобщо да контролират директорите си по някакъв начин? И защо не приемат К4 да се ползва само от родителите и то в градината, в която са? Или ще го изтрият като вашите въпроси
Виж целия пост
# 336
Добро утро и от мен. И аз вече съм в стрес - все едно приемат детето ми в университет Rolling Eyes Сега оставям сина си в яслата (той ходи в чиста ясла), и се разговорих с една от лелките за приема в градините- тя ми каза,че знае какво е положението с това кандидастване   и  съвсем непринудено каза, че една нейна много близка приятелка я помолила да я пишат като баба на внучето й, за да можело да влезе. Представям си на колко още лелки е платено, за да се представят за баби, а ние си седим тук и чакаме разиграването на лотария, ако случайно е останало някое местенце за простосмъртните. Успех на всички стресирани Peace

Леле! Този момент съм го пропуснала. Не знаех, че и персонала на чистите ясли се ползва от привилегията за 3-те точки на връзкарчетата. Е, с това истината съвсем се отдалечава от числото 50 на Минчева.

Да, и аз съм го пропуснала този момент. 50 деца значи ... за цяла София ... от всички набори. Не ме обижда друго толкова много, колкото факта, че ни вземат за много прости, че да им повярваме #Cussing out
Виж целия пост
# 337
Леле! Този момент съм го пропуснала. Не знаех, че и персонала на чистите ясли се ползва от привилегията за 3-те точки на връзкарчетата. Е, с това истината съвсем се отдалечава от числото 50 на Минчева.
Изобщо не съм се съмнявала, че и те участват. Ние сме вече с 15% шанс или казано по друг начин 13деца за 2места/и то градината е нейде си/.
И докато шанса ни намалява - нередностите които изравям се увеличават Money
Дали Минчева, ще ми отговори ако я попитам дали възнамеряват изобщо да контролират директорите си по някакъв начин? И защо не приемат К4 да се ползва само от родителите и то в градината, в която са? Или ще го изтрият като вашите въпроси
Пробвай. Не вярвам да отговорят.

По логика би трябвало ДК4 да се използва в ОДЗто, в което работи бабата/дядото/родителя.
Но винаги когато е имало отворена вратичка за "привилегии", ползват се навсякъде.

Ще взема да кандидатствам за някоя чистачка в ОДЗ Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Леле! Този момент съм го пропуснала. Не знаех, че и персонала на чистите ясли се ползва от привилегията за 3-те точки на връзкарчетата. Е, с това истината съвсем се отдалечава от числото 50 на Минчева.
Изобщо не съм се съмнявала, че и те участват. Ние сме вече с 15% шанс или казано по друг начин 13деца за 2места/и то градината е нейде си/.
И докато шанса ни намалява - нередностите които изравям се увеличават Money
Дали Минчева, ще ми отговори ако я попитам дали възнамеряват изобщо да контролират директорите си по някакъв начин? И защо не приемат К4 да се ползва само от родителите и то в градината, в която са? Или ще го изтрият като вашите въпроси

Прочети в блога. Този въпрос го има. И пародията на "отговор" на Минчева.
Виж целия пост
# 339
Ще взема да кандидатствам за някоя чистачка в ОДЗ Simple Smile
Побързай, че до 18ч не остана време Crazy
Виж целия пост
# 340
Ами ние сме с 9,3 точки ама и аз съм в нервна криза така че зависи от градината. Изведнъж се появиха парашутисти с по 10+ точки...от де се взеха само не ми е много ясно в последния момент #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 341
Леле! Този момент съм го пропуснала. Не знаех, че и персонала на чистите ясли се ползва от привилегията за 3-те точки на връзкарчетата. Е, с това истината съвсем се отдалечава от числото 50 на Минчева.
Изобщо не съм се съмнявала, че и те участват. Ние сме вече с 15% шанс или казано по друг начин 13деца за 2места/и то градината е нейде си/.
И докато шанса ни намалява - нередностите които изравям се увеличават Money
Дали Минчева, ще ми отговори ако я попитам дали възнамеряват изобщо да контролират директорите си по някакъв начин? И защо не приемат К4 да се ползва само от родителите и то в градината, в която са? Или ще го изтрият като вашите въпроси
Пробвай. Не вярвам да отговорят.

По логика би трябвало ДК4 да се използва в ОДЗто, в което работи бабата/дядото/родителя.
Но винаги когато е имало отворена вратичка за "привилегии", ползват се навсякъде.

Ще взема да кандидатствам за някоя чистачка в ОДЗ Simple Smile


А, не, ДК4 важи за всички родители, които са педагози във всички училища, или преподаватели, асистенти и пр. в университетите, и в частните също  ooooh! Ужас някакъв!
Виж целия пост
# 342
Ще взема да кандидатствам за някоя чистачка в ОДЗ Simple Smile
Побързай, че до 18ч не остана време Crazy

Няма да те вземат, защото ти е високо образованието за длъжността Mr. Green. Леле като се сетя какво унижение преживях, да ходя да се моля да ме вземат за лелка, само и само да внасям някакви пари вкъщи вместо да седя безработна ooooh!. И вместо разбиране, да срещна подигравки и изненадани реакции как мога да претендирам за такава работа с моята магистратура Twisted Evil
Виж целия пост
# 343
Добро утро и от мен. И аз вече съм в стрес - все едно приемат детето ми в университет Rolling Eyes Сега оставям сина си в яслата (той ходи в чиста ясла), и се разговорих с една от лелките за приема в градините- тя ми каза,че знае какво е положението с това кандидастване   и  съвсем непринудено каза, че една нейна много близка приятелка я помолила да я пишат като баба на внучето й, за да можело да влезе. Представям си на колко още лелки е платено, за да се представят за баби, а ние си седим тук и чакаме разиграването на лотария, ако случайно е останало някое местенце за простосмъртните. Успех на всички стресирани Peace

Леле! Този момент съм го пропуснала. Не знаех, че и персонала на чистите ясли се ползва от привилегията за 3-те точки на връзкарчетата. Е, с това истината съвсем се отдалечава от числото 50 на Минчева.

Да, и аз съм го пропуснала този момент. 50 деца значи ... за цяла София ... от всички набори. Не ме обижда друго толкова много, колкото факта, че ни вземат за много прости, че да им повярваме #Cussing out

Е, аз и написах, че само за набор 2007г. //без 2008, 2006 и ЦДГ/ по класиранията от ИСДОГ съм изброила 167 деца приети с К4, поимено й изброих в кои ОДЗ-та са приели единствено деца с К4 и администраторите ми премахнаха коментара, след като престоя два-три часа.

Предполагам, че сега се чудят как хем да има публичност, хем да скрият "връзкарчетата", за да не се изложат пак с тези числа. Колко предвидливо бяха съхранени класиранията от миналата година!!! Браво!
Виж целия пост
# 344
Добро утро и от мен. И аз вече съм в стрес - все едно приемат детето ми в университет Rolling Eyes Сега оставям сина си в яслата (той ходи в чиста ясла), и се разговорих с една от лелките за приема в градините- тя ми каза,че знае какво е положението с това кандидастване   и  съвсем непринудено каза, че една нейна много близка приятелка я помолила да я пишат като баба на внучето й, за да можело да влезе. Представям си на колко още лелки е платено, за да се представят за баби, а ние си седим тук и чакаме разиграването на лотария, ако случайно е останало някое местенце за простосмъртните. Успех на всички стресирани Peace
Леле! Този момент съм го пропуснала. Не знаех, че и персонала на чистите ясли се ползва от привилегията за 3-те точки на връзкарчетата. Е, с това истината съвсем се отдалечава от числото 50 на Минчева.
Да, и аз съм го пропуснала този момент. 50 деца значи ... за цяла София ... от всички набори. Не ме обижда друго толкова много, колкото факта, че ни вземат за много прости, че да им повярваме #Cussing out
Хехе, нали знаеш, че като се напише във вестник или се каже по новините, всяка лъжа става истина  Mr. Green Ако не от раз, достатъчно е да се повтори  Mr. Green


Много умувахме със съпруга ми тези дни къде да кандидатстваме. В най-добрия случай сме с 25% шанс за класиране, но все пак ще посоча ОДЗ, където шансът е 19%, просто по-малко неудобно е и му е почти на път към работата.
Ако вземат, че я приемат,
ПЪРВО: пускам тото;
и ВТОРО: догодина пак ще се кандидатства, но за нашия квартал, понеже тази година набор 2008 в Слатина дори в гранична група не влизахме  Cry

Късмет и успех на всички, които кандидатстват по редовния начин, без да търсят връзки и да дават подкупи. Ще се видим на протест после, вероятно  Laughing

PS По последни данни шансът ни продължава да пада, сега е 18%.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия