СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - кампания 2010/2011

  • 39 469
  • 723
# 570
Аз направо си мисля, че няма да ни класират на първо четене или шансовете ни са много малки в граничната група,  та направо да ви питам за второто класиране, трябва ли наново да попълвам и правя нещо в сайта или системата "автоматично" си класира? И кога е то?
Виж целия пост
# 571
 Имаше няколко такива случаи и миналата година. В последния час буквално да добавят ръчно от Сирма  деца в списъците-това са родители,които са имали проблеми в профила,системата не им е отчитала някоя точка или нещо друго.
Имаше деца,на които не им излизаше точката за брат(сестра) до последно и водеха усилена кореспонденция с ИСОДГ.


 somebody, няма нужда да пипаш нищо. Но пък не пречи да си погледнеш и профила и кандидатурите,за всеки случай.
 Следващата събота е  е Второто класиране.
Виж целия пост
# 572

искам да споделя, че днес сутринта за ДГ, за която кандидатстваме  за 14 места се бореха 50 деца и за тези 10 по СОП 13, а малко преди да скрият списъците списъка набъбна съответна на 51 и 14 деца! Не знам какво и как става, но мисля, че не е много редно.


Това не би трябвало да е възможно!
При затворена система, ако има чистене на неправомерно сложени критерии, по-логично е опашката да намалява, а не да се увеличава.
Някой да ме поправи, но ако се случва това нещо, значи нещата се манипулират отгоре.


Не е нормално, имаш ли скрийншот?

Аз например разпечатах списъка за нашата градина вчера в 18 ч. Със сигурност някой е запазил и вашия списък и нещата могат да се проследят поне, ако не друго.
Виж целия пост
# 573
И аз имам разпечатани списъците за нашата ДГ. И ще има панаир, ако нещо подменят. Peace
Виж целия пост
# 574
Хахаха - аз също съм разпечатила списъка - ха късмет да имат, въпреки че едва ли ще го приемат за верен, все ще измислят нещо да се оправдаят както винаги
Виж целия пост
# 575
Здравейте!   bouquet
Аз лично се опитвам да не се вкарвам в излишни филми, обаче май и мен треска ме тресе  Laughing

Питате за ДГ с нулев прием. Знам такава, ама е в Надежда /171 ЦДГ Свобода/, но на вас май ви трябва за Младост  Embarassed

Имам само едно въпросче и моля, който е по-наясно да ме просветли:
Ако едно дете по социален критерий бъде класирано в 3 градини, то кога ще освободи мястото си за общата опашка в ОДЗ-то по второ и трето желание - още сега или на следващо класиране? Защото е ясно, че не може да се запише и в 3-те ОДЗ-та, нали?
Виж целия пост
# 576
Ако едно дете по социален критерий бъде класирано в 3 градини, то кога ще освободи мястото си за общата опашка в ОДЗ-то по второ и трето желание - още сега или на следващо класиране? Защото е ясно, че не може да се запише и в 3-те ОДЗ-та, нали?
Веднага. Още по време на първото класиране системата ще изчисти следващите кандидатури на всички деца (със или без социални точки), класирани някъде, от списъците на градините последващи желания. Peace
Виж целия пост
# 577
Здравейте!   bouquet
Аз лично се опитвам да не се вкарвам в излишни филми, обаче май и мен треска ме тресе  Laughing

Питате за ДГ с нулев прием. Знам такава, ама е в Надежда /171 ЦДГ Свобода/, но на вас май ви трябва за Младост  Embarassed

Имам само едно въпросче и моля, който е по-наясно да ме просветли:
Ако едно дете по социален критерий бъде класирано в 3 градини, то кога ще освободи мястото си за общата опашка в ОДЗ-то по второ и трето желание - още сега или на следващо класиране? Защото е ясно, че не може да се запише и в 3-те ОДЗ-та, нали?

Още на първо класиране ги освобождава Simple Smile Късмет!!!
Виж целия пост
# 578
Абе момичета - хората дават точки за многодетните семейства, та си мисля те просто искат да увеличат раждаемоста - така ще имаме добри шансове за прием, а ние "не ги разбираме" правилно.   Sunglasses
Така, че вместо да висим тук и да си късаме нервите да вземем мерки:P baby_neutral
Виж целия пост
# 579
Абе момичета - хората дават точки за многодетните семейства, та си мисля те просто искат да увеличат раждаемоста - така ще имаме добри шансове за прием, а ние "не ги разбираме" правилно.   Sunglasses
Така, че вместо да висим тук и да си късаме нервите да вземем мерки:P baby_neutral
Те хубаво са го измислили това за раждаемостта, но явно не са мислили за икономиката, като не са осигурили места за всички тези деца и някой от родителите им трябва да си седи вкъщи вместо да работи. Naughty ooooh!
Виж целия пост
# 580
Абе момичета - хората дават точки за многодетните семейства, та си мисля те просто искат да увеличат раждаемоста - така ще имаме добри шансове за прием, а ние "не ги разбираме" правилно.   Sunglasses
Така, че вместо да висим тук и да си късаме нервите да вземем мерки:P baby_neutral

Ще ги взема веднага щом разбера дали са ни приели. Ако да, дори ще ги повторя и потретя за по голяма сигурност  Mr. Green Ако ли не обаче, ще пратя наум "мерките" към управниците ни  Wink
Виж целия пост
# 581
Здравейте, знам, че е коментирано много, но вече се заплетох от четене затова ще питам.
Ако ни приемат на 1во класиране в ДГ по 2ро желание и не се запиша първата седмица, губя ли си шанса за градината от това 2ро желание? Идеята е да изчакам повече класирания за градината по 1во желание.
Виж целия пост
# 582
Здравейте, знам, че е коментирано много, но вече се заплетох от четене затова ще питам.
Ако ни приемат на 1во класиране в ДГ по 2ро желание и не се запиша първата седмица, губя ли си шанса за градината от това 2ро желание? Идеята е да изчакам повече класирания за градината по 1во желание.


След първото класиране срокът за записване е до 5ти май, т.е. една седмица и до сряда на следващата, а второто класиране е в края на другата седмица, т.е. преди 5ти, ако решиш да чакаш класиране изчакай до 3ти май и тогава, ако не сте приети в първата градина ще трябва да запишеш детето във втората, защото ако не го запишеш до 5ти, все едно сте се отказали.
Виж целия пост
# 583
На страницата на градината,в която кандидатстваме току-що мъжа ми видя/че аз явно при вас си само си стоя Mr. Green/,че резултатите ще бъдат разлепени в 8.30ч. в ДЗ.Може да е валидно за всички градини.
Виж целия пост
# 584
А какъв ще е срокът за записване след следващото класиране? Пак ли 5-ти? Т.е. само 3 дни ли ще дадат?

Мнооого кофти... планирали сме една седмица ваканция извън Софето, то ще вземат да го приемат дребния и ще търчим да записваме  Crossing Arms. То ще си е чудо да го приемат де, но аз вече съм почти сигурна, че ще е така - нали трябва да ми развалят почивката  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия