С Уейт Уотчърс ще успеем да хапваме и да слабеем :) УУ:2

  • 42 206
  • 737
# 570
От днес пак съм на режима,в МС съм и съм подута цяло кило,но няма значение.С вас съм,успех  Hug
Виж целия пост
# 571
Днес съм набарала едни корнишони-ама такива хрупкави. Много им се кефя. Хапнах вече към 400гр. Довечера няма да имам време да готвя, че с това хубаво време сме все навън с малката. За това е обираме , каквото има. Дано не прекаля пак! ДО тук имам:
з. нестле фитнес шоколад-1,5т
о. 2ф пълнозърнест хляб - 2т, с 2 пърченца шунка Леки -0,5т
гризкане: корнишони-400гр , ябълки - 2бр
Виж целия пост
# 572
Днес до сега ядох 1 филия хляб - 2 т, огретен - 6 т и зелена салата - 1 т Peace
Виж целия пост
# 573
Вчера хапнах 2т повечко от разрешените, но ще се наваксат. Днес съм на :
З: 200мл 1.5% мляко с нес - 2т
О: Череши и ягоди - 1т и сладолед 1.5т
В: пилешка манджичка (пиле запържено с зеленчуци и дом. сос) - 4т и таратор - 2т

Заведах малкия пух на кастрация и ми е притеснено сега и ометох 1 сладолед.
Трябва да поспестя малко точки, че неделя съм на кръщене на племенничката и поне малко ще хапна.
weightie Динята има ли точки както черешите ? Мисля да хапна малко вечерта и да си знам до какво количество да се огранича.
bva Спокойно мила не си качила. Днес сутринта като станах тежах 48.4кг , пийнах си кафето и след няколко часа показа 47.6кг. Просто вечерята ми снощи беше по обилна и стомахчето по-късно я е обработило и затова има такава разлика. При мен като е по-обилна вечеря и късно ядене показва кантара повече на сутринта.

PS. Понеже днес съм се разпускала на снимки ето и една на нестандартната ми фигура http://prikachi.com/images/239/2206239t.jpg ни са смейте много Mr. Green Добавям, че десния ми бут още е по дебел от лявия  hahaha
Виж целия пост
# 574
десито динята няма точки Peace
бва  Hugдесито е права. Вечерята е от голямо значение преди теглене. Понякога неможе да се смели толкова бързо и затова като се тегли човек всеки ден наблюдава такива огромни разлики. И аз съм тежала преди при ежедневно мерене толкова различно. Единия ден 60 другия 61 и после пак 60...например Кажи утре как е било Wink
Виж целия пост
# 575
Ами как е било. Не само, че килото го няма, ни и още няколко грама. Не мога да се нарадвам на себе си. Най-годрда съм , че вече не се тъпча. И се чувствам една пречистна, лека. Все още никой не забелязва свалените ми кг, но аз често си сменям теглото. Като сваля 10кг ще го забележат Wink
dessitto не знам какво искаш още. Но ти си знаеш как се харесваш и как се чувстваш най-добре. Разсмя с това за бута. На мен едната ми гърда е по-голяма, но видимо доста по-голяма от другата. И дъщеря ми повече сука от нея , та съвсем я раздърпа Simple Smile
Рядко пиша отчет за деня, но вече ще го правя , за да ме контролирате. Ето вчерашния:
з.нестле фитнес - 1,5т, около 200гр пр.мляко - 2т
о.2ф. пълноз.хляб-2т, 2 резенчета шунка -0,5т
в. пиле, печено - 3т, салта без олио
гризкане- оризови ядки към 70гр-4т., бадем 5бр- 1т, ябълки - 2бр, корнишони
Общо 14т, спестени 5т
Вчера си купих от Пени царевица замръзена. Може би беше сварена, но стана за 5мин. Супер е. Стурва само 1лв за 450гр. Днес ще наблагна на нея за обяд.
Виж целия пост
# 576
dessito чак сега видях снимката. Много добре изглеждаш. Едва ли едно кило ще промени още много. Просто както писа ти си по-нисичка и за това на нас ни се струва, че много искаш даотслабнеш. Но те разбирам и аз сега съм така. ММ казва стига вече, аз обаче си искам крайната цел. Не виждам големия бут? newsm78 Просто си застанала така на снимката. Най-добре щеше да е да започнеш спорт за оформяне т.е. с тежести. Но ти писа че те болят колената... Та незнам. Иначе си изглеждас сууупер. Peace

бва знаех си че така ще стане, че ще изчезне килото Peace Hug Браво браво!

радост Hug радвам се че пак се появи.

Аз още обмислям менюто за днес на едно кафе. Иначе закусих вече филийка пълнозърнест с мед и маргарин.
Снощи малко се изложих и изпих малко повече от половината бутилчица бекс гриин лемон за 1,5т и сега съм с половин точка отгоре, но ще я изравнявам. Дано дойдат да сложат новото стъкло по-рано, че да мога да отида да пазаря, че няма нищо за ядене...и за пиене...Аз без една чашка на ден кола лайт или фанта лайт немога. Сипвам си я следобед и си запалвам една цигарка. Че немога да пия много кафе. Боли ме главата после.
Виж целия пост
# 577
Аз вчера хапнах пълнозърнест хляб, 1 картофено кфюте и малко хайвер и мисля че се вмъкнах в точките Hug
Виж целия пост
# 578
идвам да се разпиша с дневното меню:
з: фил пълнозърнест с маргарин и мед 2т
о: картофи на тиган с лук масло и фъстачен крем (намерих една ужасно вкусна ориенталска рецепта понеже обожавам фъстъчен крем и тази сутрин намерих в дъното на хладилника един буркан) 6,5т (мноооого наяжда бе...останаха ми още 2 порции, може би не трябваше да слагам и масло, много вкусно, ама много затъртва и неможе да се яде много, още ми е тежко)
в: леща разбирасе 4т
гризкане: едно мюсли десертче 1,5т, ябълка и ще гледам още нещо за ок. 2т може би 10 бадема. Но сега въобще не ми се яде!!!
Общо за сега 14т, но ще се опитам да ги направя 16т и да спестя само 2т

!Юхуу...имам ново стъкло на колата вече. И отново съм мобилна. Peace Дойдоха, дадох им ключовете, след 40 мин ми позвъниха върнаха ми ключовете и колата готова! Много лесно. Те се оправят със застраховката..аз сега само чакам 2 ч. да изсъхне и тръгвам на пазар! Whistling
Виж целия пост
# 579
Благодаря ви момичета за милите думи  Hug Искам да сваля още малко либовните ми дръжки  Crazy, а довечера ще дам снимка с панталон да видите разликата в баджаците. Днес кантарчо си показа реалното тегло 47.6кг, ама аз снощи само 1 вафла хапнах, че имах само 9.5т за деня. Късно прибрах малкото ми момченце от кастация и от нерви не бях яла. Днес вечера пак ще ходим до ветеринарката за да минем на контролен преглед, дано всичко е наред. Днес ме тресат яко нервите понеже голямия котарак постоянно тормози сина си и като ги разделя в различни стаи почва едно викане още малко ще бутне и стената ако може. Почти не съм спала само ставах да го гледам как е малката ми душичка  Confused Днес съм хапнала:
З: мляко с нес и захар: 1т
О: Сандвич (черен хляб със сусам - 4.5т, филе - 0.5т, 1 парче чедър - 1.5т и зеленчуци) - 6.5т
За вечеря нямам идея, хапваше ми се диня понеже вчера не ядох и таратор. Но ще има още нещо поне до 13т.
Виж целия пост
# 580
Здравейте!  Доста умувах, коя диета да подхвана и накрая тази най-много ми допадна. Simple Smile
Висока съм 170 на 67 кг. Изчислих, че ми се падат по 19т. на ден. Работя в офис, а за спорт все не ми стига времето.  Rolling Eyes
Още от първият пост почвам с отчитането, дано да нее проблем де:
Закуска:
-кафе със захар (това 0т. ли е? Захарта е една малка лъжичка).
-сирене около 30гр - 1.5т.
- луканка (мисля, че около 30 гр.)- но за нея не намерих, колко точки е.
- 3 бр. яйца-6т.
Обяд нямаше, защото не ме оставиха на мира цял ден. Confused А за вечеря ще има ориз и салата от моркови.
P.S. иска ми се да изпия и една биричка...  Blush Май няма да е много режимно...може да се въздържа...
Виж целия пост
# 581
flower_00 Добре дошла при нас, желая ти много минусчета.

Захарта можеш  3 пъти на ден по 1лъжичка и е 0т. Яйцата ако си ги изяла на едно ядене са ти 3т, използвай фактор ситост.  Peace
За биричката и аз си пийвам понякога, гадното е че на следващия ден тежа повече заради нея пък и е 5т.  Laughing
За луканката по-добре weightie да пише, но горе долу ми се струва като шпеков салам, който има 2т за 20гр.

bva За малко щях да забравя да пиша , браво за свалените килограмчета и грамчета. Скоро ще почнат да ти личат, че си свалила  Wink
Виж целия пост
# 582
dessitto много ти благодаря.  bouquet А аз иначе се похвалих, че съм прочела първата страница  doh , да бях я и запомнила... Този фактор ситост ще го преразгледам, защото яйцата бяха на едно хапване, а 3т. си е по-добре от 6.  Laughing
Виж целия пост
# 583
Да се отчета и аз за днес:
за обяд традиционната вече зелена салата - 1т, чушки с доматен сос - 3 т и половин филия хляб - 1т, за вечеря - пълнозърнест хляб, хайверче малко, октопод - 10 т и за гризкане - харибо за 1.5 т
Виж целия пост
# 584
хайде и аз на отчет за вчера, че имам поправки:
з: фил пълнозърнест с маргарин и мед 2т
о: картофи на тиган с лук масло и фъстачен крем (намерих една ужасно вкусна ориенталска рецепта понеже обожавам фъстъчен крем и тази сутрин намерих в дъното на хладилника един буркан) 6,5т (мноооого наяжда бе...останаха ми още 2 порции, може би не трябваше да слагам и масло, много вкусно, ама много затъртва и неможе да се яде много, още ми е тежко)
в: леща разбирасе 4т
гризкане: едно мюсли десертче 1,5т, ябълка и ще гледам още нещо за ок. 2т може би 10 бадема. Но сега въобще не ми се яде!!!
Общо за сега 14т, но ще се опитам да ги направя 16т и да спестя само 2т

основните яденета си останаха, но гризканията: заради голямата жега един йогортов сладолед за 2т, вечерта бира за 1,5т, мюсли десерт 1,5т , ябълка, грозде и две малки праскови
общо: 17,5т спестени 0,5 но тя замина заради вторника. След малко отивам на спорт.

flower_00 добре дошла при нас Hug ами луканката бих я сметнала като шпековия салам, може би 0,5т по-малко. За фактор ситост прочети пак първия пост.

Барби много добре ти звучат менютата. Бързо влезе в такт, ама и то е лесно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия