С Уейт Уотчърс ще успеем да хапваме и да слабеем :) УУ:2

  • 42 204
  • 737
# 585
Добро утро компания!  food010
weightie прочетох за фактор "ситост", но отново не разбрах нещо... яйцата (3бр.) се броят за 3т. във фактора, но ако е съчетано с други храни отново ли е 6т. В смисъл, храните от фактор "ситост" самостоятелно ли трябва да се консумират на едно ядене?
И да ви споделя днешното меню:
закуска:  кафе (мисля след малко да хапна плод)
обяд: бъркани яйца с малко сирене (без олио) и няколко парченца луканка.
Виж целия пост
# 586
Добро утро компания!  food010
weightie прочетох за фактор "ситост", но отново не разбрах нещо... яйцата (3бр.) се броят за 3т. във фактора, но ако е съчетано с други храни отново ли е 6т. В смисъл, храните от фактор "ситост" самостоятелно ли трябва да се консумират на едно ядене?
И да ви споделя днешното меню:
закуска:  кафе (мисля след малко да хапна плод)
обяд: бъркани яйца с малко сирене (без олио) и няколко парченца луканка.
не, фактор ситост се отнася за определени продукти независимо от комбинацията, обаче на едно ядене.
Например:
ориз с зеленчуци на обяд: 4т за ориза до ситост (т.е. колкото мога да изям, без да се пръсна обаче Wink ) 1т за мазнината и т.н.
бъркани яйца да кажем 4бр. без фактор ситост биха имали 8т. Ако на обяд например ги изям всички си смятам само 3т и отделно за сиренето и мазнината. Обаче ако немога да ги изям си смятам на обяд например половината съм изяла 3т ситост (защото две яйца биха имали 4т) и после вечерта пак 3т за другите две яйца и евентуално ако е имало нещо към тях, си смятам за това нещо също точките.

Надявам се да съм го обяснила що годе добре newsm78
Виж целия пост
# 587
Благодаря ти, обяснила си чудесно!  Peace 
Виж целия пост
# 588
flower_00 Аз ползвам минимум веднъж на ден фактор ситост, даже ми се случвало на ядене да ползвам и 2, например пилешко филе на скара с картофи.  Peace
Аз съм вече 47.6кг  newsm44 Биричката излязла е вече  Laughing
Виж целия пост
# 589
леле десито скоро, съвсем скоро влизаш в задържане... как ще задържаш с УУ първия месец или по друг начин? БРАВОООО!!!! Hug Hug Hug

Аз да се оплача Cry няма спорт днес и утре и другата седмица също сигурно. Изкълчих си глезена. По стълбите. Бях готова за спорт, облечена с хавлията...отварям вратата и белия (котарака) хукна пред мен. Аз го подгоних и на стълбите си изкълчих крака. Съседката мила стълбите и се подхлъзнах. Сега ме боли много и май се надува. Май на лекар ще се ходи..уффф #Cussing out
Виж целия пост
# 590
Аз до тук съм на половин праскова - 0т, снежанка и тиквички с кисело мляко за обяд - смятам им кисело мляко 1,5 % за ситост 3 т и за приготвянето и малкото орехи - 4т и 1 филия хляб - 2 т . общо 9 т за сега, с водата съм добре. Още не съм се мерила, но мисля, че свалям макар и малко. Аз не искам много бързо да свалям. Режимът много ми допада, не е труден за спазване особено в фактор ситост винаги знам какво мога да ям без да наруша нещата. И винаги може да се хапне една салатка за малко точки или плодове.
Виж целия пост
# 591
weightie Ох мила дано се оправиш по-бързо  Hug И моя ми прави такива номера и тръгва да бяга по коридора на блока, а ако някой отвори вратата и излезе навън няма да оцелее за дълго при нас има кучета.

Ами аз мисля да сваля до 46кг или 45кг, с две думи няма да ви оставя. След като стана така да се харесам още повече ще мина на 1 месец на задържане. След това мисля да правя поне 1 седмица в седмицата режимна , ама някак си човек като си промени хранителните навици няма да се уливам със сигурност, пък и отдавна не съм си харесвала тялото както сега и няма да смея да се отпускам много  Laughing
Виж целия пост
# 592
идвам от доктора...каза че не е нищо опасно. Дърпаше ми крака много неприятно. Но се указа че е само лошо навехнат а не изкълчен. Сложиха ми един компресен чорап и сега 2 дена с него. Спорт каза най-рано др. седмица... Това е лошооооо....Немога вече без спорт! Shocked #Cussing out

Десито...май режима тъкмо като за теб скалъпен а? Много ти се радвам да знаеш! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 593
weightie Този режим е правен точно за мен и незнаеш само колко много съм ти благодарна , че го сподели с нас и сбъдна една моя мечта  Hug  bouquet
Много хора като ме видят ми правят комплименти, че съм много отслабнала и съм изглеждала по-добре.  Blush
Ама съм отвеяна вместо да съм писала, че мисля и след захранващия месец ще правя по 1седмица в месеца режима, съм писала седмица в седмица  Mr. Green

barby85
Ти доколкото си спомням каза, че ще се мериш веднъж на месец, а поне с метърчето не се ли мериш. Аз няма да мога да издържа 1 месец да не се кача на кантара, ако съм на режим или диета. Даже специално за това си взех електронен кантар  Mr. Green

flower_00  Ако не е нахално ще кажеш ли от колко тръгваш и към колко се стремиш  Blush
Виж целия пост
# 594
dessitto честито за постигнатият успех!!! Hug Аз бях писала, че съм 67кг.на 170 височина (пухкава съм Blush), но като цел за постигане мисля да падна до 58кг. имам доста за сваляне. За жалост в момента ми бият инжекции (хормонални, но не ми се изпада в подробности по какви причини) и малко се притеснявам дали ще има ефект от режима (диетата). Харесва ми УУ още преди да има резултат, защото е здравословно, а в момента се нуждая точно от такова нещо.
Аз няма електронен кантар и ще си ползвам стария, поне засега. И метър нямам...тръгнала съм както се казва "на сватба без булка"  Mr. Green но ще си купя за да засичам многото минусчета, които ме очакват!  Naughty
Виж целия пост
# 595
идвам да кажа какво погълнах вчера:
з: вил пълн хляб с маргарин и мед 2т
о: картофите с фъстъчно масло от вчера 6,5 (бяха гадни. хубави са пресни)
в: пиле на грилл със салатка с зехтин 4т
до тук добре но...имаше за гризкане: 5 бадема 1т, алоха (напитка от кактус газирана) 1т; харибо за 1т; 2 праскови и след доктора следобедна закуска от един геврек. Embarassed за 3,5т..и пак съм с 1 отгоре
Много ям и като не спортувам е лошо. Ама с тоя болен крак... и др седмица минимум до петък ще е така Cry Котьо е виновен, ама не си признава вината. Тая сутрин дойде да се четка като звънна будилника! И аз мека душа му простих. Ми кво да направя! Като ме погледне такъв бял, дългокосмест с тези големи влажни сини очички....И като измяука и си покаже малкото розово езиче...ииии...нищо друго не ми остава освен да го нагушкам и да му простя. То не разбира Hug
Аз си очквам застой още веднъж в вторник...ама какво да направя. >Така се случи Confused
Виж целия пост
# 596
weightie какво става с тебе незная. Сега пък изкълмване. Дано мина скоро. Прави си някакви коремни упражнения вкъщи. И кой го казва -аз , която изобщо не спортувам.
Снощи вечерях диня и може би съм задържала вода, защото тази сутрин стралката на кантара се беше поизместила надясно.
Ето отчета за вчера:

з. ябълка
о. печено зеле-2т за мазнината, хляб-2т, 2резена шунка-0,5т, нестле фитнес , десетртче - 1,5т
в. сандвич със шунка и малко маргарин - 3т, още шунака(около 100гр)-2т, диня
гризкане: Корнишон, бадеми 2бр - 0,5т, шок.бисквитка- напр.1,5т, пр.мляко -150мл -.1,5т
Общо:14,5т, спестени 4,5т
Виж целия пост
# 597
Здравейте,
тъй като не знам на кой да се оплача ще го направя тук за което се извинявам  Sad

От две седмици кантара не мърда, въпреки че спортувам и спазвам всичко както трябва... поне така си мисля newsm78 Дори имам чувството че съм качила един кг. Вярно че трябва да ми идва но чак другата седмица и не мисля че това е проблемът. Остава само да опитам с един захранващ ден защото друго не остана. Ще видя какво ще стане като мине и другата седмица... Но иначе захранващият ден ще го направя още тази но според вас проблем ли ще е ако е в неделя или ако го правя да е днес или утре, а може би като е в края на седмицата е все тая Thinking
Виж целия пост
# 598
Здравейте,
тъй като не знам на кой да се оплача ще го направя тук за което се извинявам  Sad

От две седмици кантара не мърда, въпреки че спортувам и спазвам всичко както трябва... поне така си мисля newsm78 Дори имам чувството че съм качила един кг. Вярно че трябва да ми идва но чак другата седмица и не мисля че това е проблемът. Остава само да опитам с един захранващ ден защото друго не остана. Ще видя какво ще стане като мине и другата седмица... Но иначе захранващият ден ще го направя още тази но според вас проблем ли ще е ако е в неделя или ако го правя да е днес или утре, а може би като е в края на седмицата е все тая Thinking

нели. Hug Първо е нормално да има застой. Тялото не е машина... Но... За да можем да ти помогнес със съвети напиши ако можеш менюто си за 3-4 дена, да види. Колко вода пиеш? Спазваш ли фитформулите: зеленчуци, плодове, калций, мазнини, вода? Какво и колко спортуваш? Ядеш ли си спортните точки? От кога спортуваш? Колко точки имаш на ден и на колко кг?
Знам че са много въпросите, но само така можем да помогнем Hug
Аз като почнах да спортувам имах застой. >Мен и треньора ме предупреди за първите 2 седмици, че може да задържам вода. После тръгна като по масло.
Виж целия пост
# 599
Аз да се отчета за вечерята - миди за ситост - 3 т и сос за приготвянето му - 2 т, салата с броколи, боб, малко кашкавал и хляб - 3 т и малко вино - 2 т, за гризкане Харибо - 1,5 т. В резултат на това съм 1,5 т над дневния лимит, но за седмицата ще го изравня Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия