Мразя да готвя напролет

  • 34 948
  • 860
# 105
Момичета, айде моля ви сЪ, по-сериозно - наистина ми трябва хубава и лесна рецепта за медалион - такова с месо на филийка  Praynig
А крем супа с пасатор става отврат, както и пюрето.

Да бе! hahaha
Ще ме накараш да спретна една и да ти я донеса в центъра за обяд в офиса.
Е,ако не си оближеш пръстите Wink
Тайната е в сметаната,миличка bowuu
Виж целия пост
# 106
 Crossing Arms Лоши сте!
Виж целия пост
# 107
Мързеливи сме newsm24
Виж целия пост
# 108


 не се сърди, явно трябва немразещите да се включат, но те сигурно са в готварския:)
Виж целия пост
# 109
Момичета, айде моля ви сЪ, по-сериозно - наистина ми трябва хубава и лесна рецепта за медалион - такова с месо на филийка  Praynig
А крем супа с пасатор става отврат, както и пюрето.

Защото ножът е железан, роботът има същия, но пластмасов и става идеално. На-на-на.
Медалион съм яла само на кръчма и май навсякъде е различен. това , каето го обединява е кръглата форма и го слагат върху канапе.   
Виж целия пост
# 110
Което веднага ме подсети за една лесна вкусотийка.Ядящите НЕпържено,да не четат Stop
Пържени филийки/по 2 на човек/
Каша от гъби - върху филийките.Наблягате на магданоза.Приказка!
Виж целия пост
# 111
А крем супа с пасатор става отврат, както и пюрето.

Защото ножът е железан, роботът има същия, но пластмасов и става идеално. На-на-на.

ужас, имам и железен и пластмасов нож на робота, но крем-супа не съм правила
а картофи за пюре си мачкам с най-обикновена джаджа от комплекта с прибори

любимо мое хапване: ролца от раци плюс  филийки с масло, чесново брашно и копър отгоре, препечени на скаричка (парти-грил)
Виж целия пост
# 112
Аз май само кафето не си правя с робота.
Виж целия пост
# 113
Оф, Трещи - затова питам - в нета пълно с различни рецепти, а ми трябва за неделята.
А пюрето си го правя с една джаджа от баба ми - кошничка с дупки, дето се натиска и става супер.
Виж целия пост
# 114
Въобще не се моря ни с мачкане, ни с картофи! Има една марка чудесни, големи пакети вкусно пюре! Слагам мляко и масло, бъркам с миксера, всичко е бързо чисто, вкусно и всички са доволни! bowuu
Виж целия пост
# 115
Довечера май аз ще трябва да стягам вечерята, че мъжът ми и детето ще си дойдат по-късно и тя още от вратата ще нададе вой  Mr. Green та измислих кърначета на фурна, ще ги ръсна с малко кашавал и готово newsm78 намерих снимката на мацката с ягодите, гледайте каква красота http://lh4.ggpht.com/_e4__CW1qctM/S9YBCaPw7WI/AAAAAAAAKGM/65ZisS … s640/DSC01387.JPG Simple Smile
Виж целия пост
# 116
М, красота.  Confused Само е изхабила шоколада! Crossing Arms Аз не обичам ягоди  Laughing
Виж целия пост
# 117
М, красота.  Confused Само е изхабила шоколада! Crossing Arms Аз не обичам ягоди  Laughing

а с банан, а  Grinning
Виж целия пост
# 118
С банан по-бива! Но защо е нужно да се разваля вкуса на шоколада така? Може би го харесвам в комбинация само с мента и с портокал. Laughing
Виж целия пост
# 119
Плод и шоколад ми е гадна комбинейшън  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия