СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 43 466
  • 749
# 240
Гал, пусни да видим някоя снимка на футболиста. За яслата приемането септември не важеше ли само ако е ОДЗ? Мисля, че в обикноена ясла може да тръгне по всяко време... пробвайте такава ако има някъде около вас, после тя ще ви носи точка като кандидатствате за детска градина...
Виж целия пост
# 241
Дани ,пу ,пу и ти и той сте просто страхотни  Hug
Мариска- ти с един мъж ли не можеш да се пребориш..ти ще раждаш ,не той...
Живеете в Катар, ще родиш там, семейство сте ,всички трябва да сте заедно ....пък и чак помощници за нещо едва ли ще искаш да ти се пречкат  Flutter
Качих снимки във ФБ от вчера..беше прекрасен ден просто  Hug
Виж целия пост
# 242
Галче, смях се с глас  Joy
Дани, много сте хубави  Heart Eyes, а на Дарко му личи, че е обилно кърмен  Joy
Виж целия пост
# 243
Дани, страхотни сте  Heart Eyes Ти изглеждаш прекрасно   bouquet Включвай се по-често  Peace
ГАЛ-че, и ние платихме за екип, но още не сме гледали футбол  Joy Иначе си имат в градината - показва ми упражнения и доста добре се справя с топката  Peace Оф, с тия ясли и градини, направо не ми се мисли  #Cussing out А ти как не си се включила във футболната фиеста да помагаш  Hug Heart Eyes

Момичета, Деска, Niya, (вие имате по-големи момчета) дайте съвет - Габи сутринта като стана от сън ме пита защо пишата му е станала като пръчка  ooooh! И като бил в Нова Загора миналата седмица му ставала така. Мислех да му отговоря, че з'то му се пишка, но не знам дали е правилен отговор  Confused Добре, че не задълба по темата, но сигурно пак ще ме пита. Не знам как ще си обясняваме тези неща. По принцип всичко му казвам 1 към едно, но за бебето например знаем, че е излязло от корема, не съм казвала от къде точно  Mr. Green

Утре има открит урок по английски, но няма как да присъствам Sad Учудващо много неща знае, но не казва, като го питам, а току му хрумне нещо и започва да пее или да говори на английски (не всичко му разбирам де  Mr. Green)

Вечер в колко ги слагате да си лягат? Ние нещо преди 22.30 не можем да сколасаме, а сутрин го будя в 7.40ч. Май късничко го слагам  Thinking
Виж целия пост
# 244


Само слагам кафето, после ще пиша, че ми е мътна главата в този час Simple Smile
Виж целия пост
# 245
айде от мен малко футболни страсти, след това апетитно кафенце  Heart Eyes





Пипиоле, да не си препила ти нещо снощи, а, а а  Mr. Green

АниК, по твоите теми да се включа, че и ние сме на тази вълна. За пишката обяснявам, че се събужда сутрин и се опъва хубаво  Joy казвам ме, че при всички мъже сутрин така трябва да става, за да може после да пишкат. Знам, че е малко измислено, но Дарко определено го устройва на този етап. Иначе не мисля да му спестявам нещата, но той просто не разбира.
За спането,  вечер в 21.30 най-късно трябва да съм ги паркирала в стаята, на приглушена светлина. Първо приспиваме кюфтето и после четем приказка и се гушкаме. Към 22.00 някъде сме приключили с приспиването. Докато кърмех Руси ми беше много по-лесно, защото докато кърмя дребния, четяхме приказката и после всеки по леглата, говорим си шепнешком няколко минути и заспиваме. Сега е по-трудно, защото Руси дърпа книгата, бута я, закача се и е приключение на спалнята и предприех спасителния вариант първо да приспим Руси. Ако с Иван му разрешим да прави "късна вечер", тогава си успивам Руси и после, когато му се доспи на Дари, го паркирам.
Виж целия пост
# 246
И аз съм с отнесена глава, да се чуди човек защо, съвсем прилично съм спала снощи. Simple Smile
Вчера се "запознахме" с mariyanad, беше за няколко часа в Пловдив, та си направихме един тур в стария град, само дето вятърът ни попречи на блаженството, ама няма угодия. Хубаво си поговорихме, а аз се опитах да я убедя да пише по-често тук въпреки проблеми и проблемчета.

Дани, нямам думи, изглеждате страхотно и двамата.  Hug Как се справяш, наистина, как са каката и батковците? като те гледам, направо да му се прииска на човек трето. Laughing
Галюшааа, този футболист да му намачкаш сладките бузанки.  Heart Eyes Много отговорно изглежда на снимките.
Деска, да кажа - Марти е едно прекрасно, красиво момче. Май прилича на мъжа ти. newsm78
Ани, на Митко, в тази възраст обяснихме, че на всички мъже чурките стават така понякога и това е нормално, а после се успокояват. След като чу "всички мъже" му беше достатъчно, само попита - и на тате ли, после и на вуйчо ли, изреди всички познати мъже и като получи положетелен отговор се успокои. Laughing
По-късно обяснихме истинската причина, че това е нормално състояние на организма на мъжете, като пишкането, например. Още по-късно, казахме как се нарича и така. Wink Същото беше и за раждането му. Но въпросите му бяха, като беше малко по-голям, май на 6. Та когато обяснявах за "дупчицата" Grinning от където излиза бебето, като се запъна - искам да ми я покажеш,  Joy едвам се отървах. ooooh!

За спането - и ние лягаме към 22 - 22:30. Когато е много уморен е заспивал и в 21:30.
Разказвам приказка, обикновено една я караме коло месец. ooooh! Научаваме я наизуст. Laughing Лошото е, че и сутрин иска приказка. Joy
Виж целия пост
# 247
Ей, ГАЛ-че, много е готин, ама си е голямо моче и той вече  Hug
Благодаря за чурките и пишите  Hug Niya, той и Габи понякога иска да види - пита ме защо Криста има дупчица, а не пиша. Казах, че жените сме така и че и аз нямам пиша и той "дай да видя"  Joy По-нататък ще му обясня за какво иде реч  Peace
Габи май късно го слагам да спи Sad Обаче абсурд да го убедя да си легне, а ние още да сме в другата стая  Confused Приказки аз не чета много, а разказвам  Embarassed Измислям си какви ли не неща, дори от действителността, а той много се кефи и все ме кара да ги повтарям. Обаче това не се случва в леглото, з'то той обикновено играе някоя роля от приказката  Grinning
Полче, тенкс за кайвето - надявам се скоро и на живо най-после да пием   bouquet
Виж целия пост
# 248
Дани прекрасни сте  Heart Eyes
Еви  Hug
Марис, в немско.. той яде солети, кроасани със сирене такива неща, но яде в много големи количества  Rolling Eyes чак се замислих дали да не взема ориз със зеленчуци, сигурно ще огладнее... стана много труден с храните и отказва непознати такива, абе ще се оправим, ама ми е притеснено...
Дребното книжки не почита, още не може да рисува (наскоро драсна 2-3 пъти та ще пробвам с лист все пак), играчките с които играе са все обемни  Rolling Eyes
Ния, неприятното е, че той си е с отделен билет и е над 2 години... Уф дано да спи
Съни надявам се, всичко да е отминало! Иначе и аз лягам късно, ставам рано, през деня ми се спи Laughing
Добре е ще го заведа за консултация и ще се видим със специалист какъвто в бг няма.
Галче големи сте сладури  Joy леле какъв е футболист! че и сериозен  Laughing За яслата те разбирам... по тази причина Боян тръгна на 1,3  Rolling Eyes За щастие или нещастие до 2г не го искаха за повече от няколко минути, но аз трябваше да се върна на работа и ми беше много тежко. При нас склониха да започне последен при приема. Нали ги взимат поетапно, във Варна могат да тръгнат преди края на декември последните деца и поне го взеха на 1,3 иначе на 1 трябваше. Та ако при вас може по същия начин, да изчакаш до декември и само 2 месеца по-рано да се върнеш на работа  Thinking
Ани на 25-ти летим. Преди 22:30 по никой начин не ни се получава съня, когато е спала в градината. Съботно-неделно заспива към 21, ако не е спала на обед.
Виж целия пост
# 249
Ивинце не се тревожи ще мине леко пътуването. Аз ли нещо не съм прочела за консултация отивате в чужбина? Стискам палци всичко да е наред! Praynig

Галче много сладки снимки - един малък Бербатов:)

 Hug
Виж целия пост
# 250
Писалиииииииии, писалииииииии та се уляли  Hug
Ани - ами при нас също я има историята с пишката ,дори Макси казва-така ми е хубаво като ми е голяма, но не ме е питал от какво става така  Laughing ...иначе спокойно можеш да му обясниш, че на момченцата така им става понякога, защото растат , нормално е  и готово.
за спането- Макси ляга след 23.00, но пък нали не е на детска и спи до късно сутрин -10-12 ч.  Следобед спи само събота и неделя понякога като го натисна с мен в леглото  Laughing
Галче- чуден футболист си имаш ,и колко гордо е вдигнал купата  Whistling

Деска, да кажа - Марти е едно прекрасно, красиво момче. Май прилича на мъжа ти. newsm78
Еее браво ,браво....прекрасно, красиво момче като мъжа ми..няма на мен да се метне я ужасно, неприветливо момиче Joy Joy Joy  Hug

Та когато обяснявах за "дупчицата" Grinning от където излиза бебето, като се запъна - искам да ми я покажеш,  Joy едвам се отървах. ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy.. скица

Иви - да кажеш, после какви са наблюденията на специалистите  Hug

Момичета, я дайте акъл..това ни е един от последните проекти на детската....какво не ви харесва..че вече всичко ми е еднакво http://deata.multiply.com/photos/album/7#photo=96
2 легла с еднакъв размер са, на цялата стена има плитък шкаф/ракла . Едното легло е с повдигащ механизъм, а второто е с изтеглящо се трето / иви  Wink/. Бюро на колелца с изтеглящ се второ отдолу. Шкафове без видими дръжки .
 ooooh!
Виж целия пост
# 251
Деска много хубаво е станало това което успях да видя, много ми хареса.
От детската първия вариант по ми хареса с бюрото по средата, само незнам няма ли опасност да си удари главата човек в острите шкафове ?
Виж целия пост
# 252
Много е интересна стаята, Деска! Аз само следя каквоправиш, че детската ми е на дневен ред и на мен. Харесва ми варианта с паравана, защото, ако бюрото е между леглата, когато на Марти му се налага да учи примерно, ще свети на Макси докато спи  newsm78 Но пък идеята за трето легло е много добра и аз май така ще постъпя, защото подозирам, че в началото често ще спя при децата  Crazy
Ние мислихме, мислихме и накрая решихме, че няма да местим кухнята в хола, че ще трябва да изкъртим всичко, което идва в повече като бюджет. Та ние ще спим в хола на ъглов диван  newsm78 Малко неудобно ще бъде, но на този етап не видам по-просто решение  Thinking
Виж целия пост
# 253
Иви, вода или сок винаги можеш да му купиш след като минете секюрити чека и граница, в залата преди да ви изведат към самолета. И там вече няма проблем с количеството. А за храната няма ограничения още преди това. Hug
Иначе за ръчния багаж, всичко що се отнася до течности-всякакви е разрешено литър на пътник, като най-голямата опаковка трябва да е 100 млл. Стискам палци и всичко ще е наред, ще ви чакаме. Heart Eyes
Дескооо,  Joy, хич не се замислих как съм прозвучала. Laughing Добре, беее, айде от мен да мине, Макси прилича на теб. Laughing smile3534 Сега доволна ли си? Laughing Heart Eyes
Надявам се, че ми схващаш шегичките, щото иначе...лошо. Laughing
 Hug за теб
А сега за стаята - повече ми харесва първият вариант с бюрото в края. Обаче пак не ми ляга особено на сърцето. Сигурно стаята е малка, нали? Не може ли бюрото да не е до леглата? Примерно, да е на стената срещу вратата.
Ох, и нашата е една плюнка място и като тръгнем да слагаме и второ легло....не ми се мисли какви ще ги къдря. #Crazy
Охо, викаш трето...легло....изтеглящо се, а? Joy

Еви като каза Бербатов за Дарко, та се сетих, че фамилията на дядо ми беше Бербатов. Така и не можах да разбера обаче имаме ли някаква връзка с онзи Бербатов. Laughing
Виж целия пост
# 254


Добро утроооооо Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия