СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 43 466
  • 749
# 270
Деска, моля ти се повече подробности, обичам го този Миро  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мъжът ти знае ли?  Joy  Joy Joy
Виж целия пост
# 271
Може ли всички да са толкова руси  Crazy
Виж целия пост
# 272
Деска, моля ти се повече подробности, обичам го този Миро  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мъжът ти знае ли?  Joy  Joy Joy

За мъжа ми е важно него да обичам  Joy, Миро е мечта  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 273
Деска, моля ти се повече подробности, обичам го този Миро  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мъжът ти знае ли?  Joy  Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy
Амиии какво да ви кажа..невероятен е..аз бях доста скептична ,защото все пак си е звезда , но е един интелигентен, усмихнат, бърборив човек.
Сигурно сте гледали репортажа на новините по БНТ http://bnt.bg/bg/news/view/29290/miro_v_oslo - там някъде се мяркаме и ние...бяхме в едно училище..Децата бяха страхотни-ангелчета, а Миро просто се раздаде....В неделя има репетиция ,която не смятам да пропусна и ще има още снимки  Wink
Сега качвам 2-3 клипчета в ю тюб и ще ви ги пусна да ги видите.
Поли- специално ще ти приготвя един наръч от дискове, снимки и материали  Flutter
Виж целия пост
# 274
Деска тази http://deata.multiply.com/photos/album/10/Eurovision_Song_Contes … o_Norway#photo=32 ми стана любима Simple Smile Ама вие на една маса ли бяхте?
Виж целия пост
# 275
Охххх, Деска ...искам и аз там...хем в Осло, хем до Миро Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Прекрасен е!
Виж целия пост
# 276
Добър вечер, дами!  Grinning

Добре си бъбрите виждам Simple Smile

Честит Имен Ден на празнуващите! Със здраве да си носят иментата   bouquet

Деси, Макси верно прилича малко на Миро по сините очи  Grinning

Ивинце, лек път ви пожелавам. Не се безпокой за малкия в самолета. Ако не го свърта на едно място, пусни го детето да ходи напред назад. Не би трябвало да има проблем.

Марис, на хубавото бързе се свиква и трудно се отвиква  Grinning

Ние бяхме на опера тази вечер. Гледахме Кармен и съм много доволна. Друго интересно няма засега при нас Simple Smile

Лека нощ ви пожелавам и хубав уикенд Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Деска, аз не ви мернах, но съм ужасно впечатлена от тези норвежци! Браво! Страхотна чест и внимание, просто нямам думи! Усещам как Максо навлиза в "онези" среди  Joy
Пепе, Ентелектуално го давате  Joy Тука пък беше Пласидо Домиго, но ние нямаше как да отидем  Sad

Днес ще ходим на плаж, че сърфиста дава зор - вятър имало. Аз от 5,30 съм будна, защото Ади нещо ме вика и след това не успях да заспя. Та ще видим как ще изкарам...
Виж целия пост
# 278


Добро утрооооо
Виж целия пост
# 279
Ей, тук станало интересно - говорите си за мъже  Wink
Мда, аз не си падам по толкова женствени, но Миро определено кефи не само с външен вид Peace Деска, снимай, снимай  Peace
И аз съм от 5ч. на крак - 1 час са ни процедурите по хранене, оригване, преобуване и т.н., а после си е "моето време" - спорт, душ, чайове, кафета, форуми  Hug

Марис, е може ли така да дразниш с тоя плаж  ooooh! Тук пак вали  #Cussing out #2gunfire Ти как си бе, мацка? КОга си пак на преглед, да спрат залаганията вече  Mr. Green
Виж целия пост
# 280
Добре съм. Всеки ден различно, но като цяло съм добре. Забелязвам, че липсата на сън много ми действа. А една съседка вчера ми каза, че съм huge и ми стана супер тъпо, защото първо, че и тя гони моите размери без да е бременна, ама и второ, че все си мислех, че не съм толкова огромна.
Виж целия пост
# 281
Деска, моля ти се повече подробности, обичам го този Миро  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мъжът ти знае ли?  Joy  Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy
Амиии какво да ви кажа..невероятен е..аз бях доста скептична ,защото все пак си е звезда , но е един интелигентен, усмихнат, бърборив човек.


нямате шансов, мацки  Joy Mr. Green

Мариско, ако ще и огромна да станеш, после ще се въстановиш  Hug Само като си представя моите 27 кг и размерите ми, лошо ми става. Ти сама ме видя баш накрая, но после, като се поизгърчиш малко, ще върнеш всичко, че и с лихва  Wink

Пипиоле , прекрасна песен, много ме грабна още първия път като я слушах/гледах  Hug
Виж целия пост
# 282
Добро утро !

При нас едно време като се е отворило..."сладоледено" му викат тука  Laughing.  Утре ще си търся сандали  Grinning .

Аник, замириса ми на бебенце рано-рано с вашите процедури  Hug

Мариска, жената ти е направила комплимент, че добре бременееш, а не че си дебела Naughty

Уф, Рангел ми е с температура, все нещо има ... ooooh!
Виж целия пост
# 283
На Миро определено харесвам последните творения, след като се раздели с Галка/не нашата Grinning/. Като мъж.....нещо напъване ми трябва. Laughing
Може ли всички да са толкова руси  Crazy
И аз това казах. Joy
Деска, гледах го аз още снощи. Прибирам се от работа, влизам, в къщи гледат БНТ. Абсолютно нетипично, а то било заради Пепи Гюзелев.
Успях да укротя манифестацията пред телевизора, за да гледам. Вас не можах да мерна, обаче страхотно посрещане му направихте. Миро изглеждаше трогнат. Верно ли месец са учили български думички? Shocked
Чакаме още снимки.
Мариско, huge, ...my a...., да не казвам какво. Twisted Evil Хич не я слушай.
Ани, много рано ставаш, успяваш ли да си починеш? Hug
Лазар от сряда е с гнойна ангина. ooooh! Как се тръшнахме, не разбрах.
Сега виждам, Еви, дано Т е само за ден и да няма друго. Hug И много си права за комплимента. Simple Smile
Хайде, малко Миро. Laughing

А това е за Полчето. Wink
Виж целия пост
# 284
Добро утро!

Ани - звучиш много свежо  Hug

Марис - хич да не се връзваш - на мен една колежка като бях бременна ми каза да престана да се тъпча, защото съм щяла и после да си остана дебела - пък аз се "тъпчех" с плодове и това предизвика коментара. Тогава много ми стана тъпо, пък сега ми е едно смешно като се сетих.   Grinning

Днес по програма дребните отиват на гости на майка, а аз в офиса  Sad

Утре, ако успея ще гледам да пусна малко снимки от Париж.

Слънчев ден на всички  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия