Студ скова страната, ЮЛЧЕТА надуват ни главата!

  • 28 446
  • 742
# 600
Нинче  честита годишнина. newsm76

Гнидка честит рожден ден,с пожелания за здраве ,усмивки и семейно щастие.


Ние вече втори ден си пишкаме в гърнето newsm44.След като се изпишка поглежда в гърнето и казва бравоооо.Днес даже на обяд спа без памперс. Party
Виж целия пост
# 601
Честит рожден ден, Гнидка   bouquet

Да ви разведря малко от лошите мисли ..
Аз вчера бях на парти за 30г рд на моя колега - такъв рд не съм преживявала от студентските ми години - от 15ч до днес сутринта в 5.30  Shocked - у тях се събрахме , всеки беше направил по нещо за хапване, той беше взел пиенето, после ни води на ресторант, после защото било рано (тръгнахме около 22.30) се върнахме пак в неговия апартамент и после на дискотека - техно парти - до 5.30. Тръгваме си - то светло ама съвсем светло, гледах изгрева даже по пътя ....Легнах си да спя и ставам ей сега  Embarassed
Виж целия пост
# 602
Всичко си казвате без бой Joy
Извинявам се за неточността, под "големият" имах предвид голямото дете. На 7 години е.

Танита, много си права, но не успявам да престана да изисквам от най-големия. Скоро ще се предам.

Гнидка, бъди жива и здрава, много хубави мигове оттук нататък. Жената е в разцвета си в тази възраст!
Ами кой за каквото си мисли, нали знаеш Mr. Green Ама изискванията ти ми прозвучаха като към голям мъж- явно не се променят нещата при тях, нищо че порастват Mr. Green
Ау, Майра, завидях ти. А кой се оправя с децата?
Кети и аз като съм изнервена на друг се хващам, че викам на Мартина Embarassed. Добре че Боби се усеща като е напечено положението и отива в другата стая с нея.
Виж целия пост
# 603
Танита, много показателно ти е мнението. Май трябва да сваля летвата Rolling Eyes

Майра,.....
Виж целия пост
# 604
Много благодаря на всички за поздравите  Hug


Честит рожден ден, Гнидка   bouquet Да си жива и здрава и много, много щастлива Simple Smile
Виж целия пост
# 605
Гнид, честит юбилей! Бъди все така позитивна и лъчезарна и нека любовта и щастието присъстват винаги в живота ти!

Виж целия пост
# 606
Гнид, много исках лично да ти честитя, но преди 20 мин влезнахме вкъщи, а вкъщи е на другия край на Дуцини  Confused През седмицата се надявам да се видим. А на теб ти пожелавам много щастие и радост и обич от всички около теб.

Софиянки, ако не вали искам среща в парк с децата през седмицата.
Виж целия пост
# 607

Софиянки, ако не вали искам среща в парк с децата през седмицата.

Оле, в твоя чест дори аз ще се прежаля и ще дойда на среща Mr. Green. Не съм ви виждала от цяла година, но съм пуснала корени в Младост и по-далече от Патиланци не ходя Crazy Blush Tired
Виж целия пост
# 608
Гнидка, честит рожден ден и тук! Всичко най-хубаво ти желая и повече да те слуша Императрицата!

Нинче, честита ви годишнина   bouquet

Оле, страхотна е Симона на аватара ти  Heart Eyes

Кетито, много ми хареса поста ти  Hug

Майра, браво на вас, голям купон сте си спретнали  dance

НБМ, къде във Франция ще ходите? Само да ти кажа, че имам някакъв спомен, че паспортът за дете (или поне първият де) може да е само обикновена поръчка и ще стане минимум за 20 дена, да го имаш впредвид.

Снимки от срещичката днес няма ли  Blush
Виж целия пост
# 609
Гниде,честит празник и от мен  bouquet
Нинче, честита годишнина Hug

Купа,1-вият паспорт може да стане и за 3дни,ние за толкова го извадихме,освен това е безплатен Peace
обаче,доколкото знам в момента в тези служби е малък ад.
Виж целия пост
# 610
Ето ме и мен. Късно през нощта се завърнахме /снимки има във фейсбука, за който му се гледа/, до обяд спахме, после оправях багаж, пусках пералня, оправих си фермата, прегледах на бързо фейсбука и сега остана време да се разпиша и тук.

Честито и тук на Гнидка!!! Много здраве, всичко друго ще се подреди!!!

Кетито, много ми хареса това, което си писала, остава и да успееш да го постигнеш или по-скоро изпълниш. На мен май нещо много не ми се отдава. Като яхна метлата добрите намерения много бързо се изпаряват  Crazy

Майра, направо ти завидях! Нещо дърта се чувствам аз за толкова безсъние и купонясване  Tired

Оле, как можа точно сега да дойдеш в София. Ние във вторник ще пътуваме за Варна и пак ще се разминем. Ще се забравят младите  Laughing
Виж целия пост
# 611
Малко нови снимки от нас: http://picasaweb.google.bg/natalykr77/June2010?authkey=Gv1sRgCOTw9YWW9Mz8xQE#

Чакам с нетърпение снимки от срещата в Дуци Hug

Кети, наистина много хубави мисли. Пожелавам ти да успееш да постигнеш положителната промяна. Ще си повтарям и аз твоите мантри Hug

Майра, лееекичко завидях за рождения ден. Радвам се за приятятното изкарване Simple Smile
Виж целия пост
# 612
Оле, как можа точно сега да дойдеш в София. Ние във вторник ще пътуваме за Варна и пак ще се разминем. Ще се забравят младите  Laughing

Ехаааа, чухте че дойдохме и беж нали? И утре е ден и даже Понеделник, един ден преди Вторник  Mr. Green Айде ако не вали да се чуем  Peace

Астарта, те от люлин до младост хората метрото прокопаха, па ние ли няма да се видим Simple Smile

Купа, мерси   bouquet
Виж целия пост
# 613
Айде в четвъртък в Борисовата. От 10 до обяд или по-добре след 16.00?
Виж целия пост
# 614
Гнидка, честит рожден ден   bouquet

Смейте се вие, днес си купих яке, но пак е ужасно студенооо. Даже Лили потреперваше. А и за шопинг отидоха неприлични суми, та е редно да се поспра вече. Още един ден зъзнене остава.
А снимките от Италия не са готови още, Париж не знам кога ще го чакате Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия