МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 922
  • 2 205
# 420

Мерси,значи не съм изпуснала нищо след гола.  Mr. Green
..аз да ти кажа и от двата мача до сега няма нищо за изпускане Joy
От началото на световното..само Аржентина ми е харесала като игра..и ще стигнат далеч Peace

Аз предния го гледах чиста от пристрастеност към Холандия...  Mr. Green
А на джапанките няма какво да им гледам,те не са ми особено важни,ама нали пиша резултатите на една програмка...  hahaha
Виж целия пост
# 421

Мерси,значи не съм изпуснала нищо след гола.  Mr. Green
..аз да ти кажа и от двата мача до сега няма нищо за изпускане Joy
От началото на световното..само Аржентина ми е харесала като игра..и ще стигнат далеч Peace

Аз предния го гледах чиста от пристрастеност към Холандия...  Mr. Green
А на джапанките няма какво да им гледам,те не са ми особено важни,ама нали пиша резултатите на една програмка...  hahaha
ква програмка Mr. Green
Виж целия пост
# 422
Ми намерих си в един сайт програмата на мачовете и си я принтнах,че съм фен и трябва всичко да се пише и да се знае!  Joy
Виж целия пост
# 423
Аз пък имам от вестник - подарък  Laughing
Виж целия пост
# 424
Аз пък имам от вестник - подарък  Laughing

Ами ние вкъщи не купуваме от сума време,и така и забравих да си взема поне тоя път вестник  hahaha
Виж целия пост
# 425
Аз пък имам от вестник - подарък  Laughing

Ами ние вкъщи не купуваме от сума време,и така и забравих да си взема поне тоя път вестник  hahaha

Ако ти кажа, че се купува по навик и никой не го чете не знам ще повярваш ли  Laughing Най-много вицовете в тоалетната, че са цяла страница  Mr. Green
Виж целия пост
# 426
Аз пък имам от вестник - подарък  Laughing

Ами ние вкъщи не купуваме от сума време,и така и забравих да си взема поне тоя път вестник  hahaha

Ако ти кажа, че се купува по навик и никой не го чете не знам ще повярваш ли  Laughing Най-много вицовете в тоалетната, че са цяла страница  Mr. Green

Ние по тая причина вече не купуваме,нормални вестници  hahaha
Майка купува само спортните,че сме футболно семейство и се държим в час,но явно не е имало програмка с тях,иначе щеше да е вече вкъщи  Thinking
Странно като се замисля... newsm78
Виж целия пост
# 427
Изпуснах и двата днешни мача  Tired, ама май не е за съжаляване, че съм ги пропуснала.  Mr. Green 
След малко очаквам Италия да врътне храбър хикс с Парагвай  Wink 
Виж целия пост
# 428
Изпуснах и двата днешни мача  Tired, ама май не е за съжаляване, че съм ги пропуснала.  Mr. Green 
След малко очаквам Италия да врътне храбър хикс с Парагвай  Wink 

А на мен холандците ми харесаха...ама нали съм пристрастна  Mr. Green
Виж целия пост
# 429
Аз щях да въвеждам резултатите от мачовете в екселското файлче,  което Мама Цоцоланка е дала като линк на първа страница, ама нещо се разхайтих и май имам само два записани мача  Blush!
ПП: файлчето е направено така, че изчислява всичко - голова разлика, местата в групата... и т.н.  Peace.

От Холандия - Дания хванах много малко, но съм доволна! Определено холандците ми допаднаха много. Те, както и Аржентина за сега са мои фаворити.
Виж целия пост
# 430
Наздраве newsm24
http://vbox7.com/play:eb026cb0
Виж целия пост
# 431
Вени..холандците..няма да стигнат далеч Wink
Виж целия пост
# 432
Аз щях да въвеждам резултатите от мачовете в екселското файлче,  което Мама Цоцоланка е дала като линк на първа страница...

Така ли стана?
Даже не съм видяла... Blush
Отивам да си поравя грешката!
Поци,едвам ме нави!
Наздраве!

*Ужас,бирата ми свършва,а мача даже не е започнал!

**Поци,пепел ти на устата!!!
Виж целия пост
# 433
Наздраве! Нищо, че съм на таратор  Joy

Еее, стига де, Поци, що да не стигнат, много ли бяха зле  Thinking?
Ако пък отпаднат, поне ще ми спестят раздвоението, което ще ме подгони при евентуален финал Аржентина - Холандия  Mr. Green!

Сарказъмче, виж го файлчето, много е удобно! Whatever също беше дала линк към подобна програма  Peace.
Виж целия пост
# 434
Ми намерих си в един сайт програмата на мачовете и си я принтнах,че съм фен и трябва всичко да се пише и да се знае!  Joy
Joy Joy..пиши тогава Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия