Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/-27

  • 52 069
  • 739
# 15
Здравейте, момичета  Hug ! Честита ни нова темичка! Нямам с какво да се похваля-събота и неделя си позволих някои неща, така бях решила. От днес започвам другия страхотен режим-едномесечния. Днес съм на кайсии и домати.
Много минуси в темата на всичкииии   bouquet !
Виж целия пост
# 16
 Леле, Михова, определено ме изненада за пъпеша! За банана и гроздето знам, че не са от 'диетичните', но за пъпеша не бях и подозирала дори.  ooooh!
Иначе мед не добавям, мога да си пия кафетата и чайовете неподсладени, както и не подправям зеленчуците. Ям си ги натюр. Кислеото мляко винаги ми е било по 2%.  Когато пия течности, се старая да са по половин час преди и след хранене, правя изключение само за храненията, които са 'плод+чай'.  newsm78

Блазе ти за разходката...така не ми се седи в този офис  Tired
Валя,  thumbsup
Виж целия пост
# 17
Не е за мен значи тази диета...Не мога без сладко изобщо. Иначе за втори път правя 90-дневната, в момента също, но някак ми втръсна - затова надникнах тук. В 90-дневната има един ден, в който е задължително даже да се хапне шоколад - не мога да се откажа от този ден. Успех на всички момичета и много минуси на кантара!   Hug
Виж целия пост
# 18
Не е за мен значи тази диета...Не мога без сладко изобщо. Иначе за втори път правя 90-дневната, в момента също, но някак ми втръсна - затова надникнах тук. В 90-дневната има един ден, в който е задължително даже да се хапне шоколад - не мога да се откажа от този ден. Успех на всички момичета и много минуси на кантара!   Hug
Ти си знаеш.Аз също преди няколко дни завърших първия месец,но повече не ми се спазваше.А и резултата не ме вдъхнови за този месец бях -3(които са на линийката ми).но наистина режима е супер само да ти се чака резултата 3 месеца.Аз реших да скокна тук,защото поне на 2 седмици се сменя режима и ще ми е по-лесно,а и на мен по-малко ядене ми се отразява по-добре. Peace!Успех ти желая който и режим да предпочетеш!  bouquet

Bobeto Аз също се изненадах.Но не е фатално.все пак друго си е да отидеш при нея,а друго е да спазваш режима съма.друго което може да се яде в белтъчния ден е СОЯ,което също не е отбелязано.Тази събота моята приятелка ще ми ги копира нейните и ще ми ги даде,ако има нещо което съм пропуснала да спомена ще го пиша Peace Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 19
Благодаря за подкрепата,момичета!  bouquet Явно наистина не ми понася млякото...Стигам до извода, че организмът най-добре си знае от какво има нужда и ни дава точните сигнали - само трябва да ги разчетем! Аз например не си падам и по протеините и в послествие като четох за кръвните групи се оказа, че аз съм от групата на вегетарианците Laughing
Но понеже съм инат мисля пак да се пробвам с режима, като намаля киселото мляко!
За новите момичета - не се плашете от поста ми! Моите близки с години не сядат без мляко на масата и се чувстват чудесно! Явно проблема е в мен - режима е страхотен, така че не се отказвайте!
Успех и воля! И страхотни тела на плажа! Peace
Виж целия пост
# 20
Аз от утре съм на редуктивна ябълково-черешова диета на Байкова
Да видим ще издържа ли седмица.... #Crazy
Виж целия пост
# 21
Каква е тази редуктивна диета...Да не е с прахчетата на редукция..
Виж целия пост
# 22
не, няма никакви медикаменти
просто храната е много малко  Confused
Виж целия пост
# 23
И аз да се запиша, въпреки, че няма с какво да се похваля!  Blush

Благодаря за новата тема!

Поне мога едно стимулче да пусна:



Виж целия пост
# 24
Здравейте,Страхотни!
Сега когато съм 55кг. изглеждам горе долу така:

Преди когато бях към 70кг. изглеждах така:

Преди около месец бях 50кг. и изглеждах така:


Резултата е видим!
Пожелавам ви успех.
На мен също - трябва да се напъна да сваля 5кг.!
Виж целия пост
# 25
  Ванилия, тая мацка за 70 кила изглежда доста добре!  Mr. Green Аз на 67 се стреснах от себе си, изглеждах направо потресаващо!  ooooh!
Дет' се вика, ако изглеждах аз така, нямаше да имам кой знае какъв стимул да отслабвам. Ама сега като съм се хванала на хорото, ще го карам до край!  Айде, ще се напъваме заедно   Wink
Виж целия пост
# 26
И аз съм на линия.Мерси за новата темичка!
Бобе,започнах режима на 29,след детоксикация.Но честно  да си кажа,само на теория бях на диета,на практика-нямах и един пълен режимен ден.Все прецаквах работите и то,главно вечер,като седнехме с мажо на масата #Cussing out
Мисля да започна по-сериозно Twisted EvilГолям комплекс са ми тези килца,толкова пък да съм безволева?!?Трябва да се стегна,и то яко!Иначе мерки не съм взимала само килцата си гледам(и дрехите).
Е,многоооо минуси на всички в новата тема.
Виж целия пост
# 27
И аз съм на линия.Мерси за новата темичка!
Бобе,започнах режима на 29,след детоксикация.Но честно  да си кажа,само на теория бях на диета,на практика-нямах и един пълен режимен ден.Все прецаквах работите и то,главно вечер,като седнехме с мажо на масата #Cussing out
Мисля да започна по-сериозно Twisted EvilГолям комплекс са ми тези килца,толкова пък да съм безволева?!?Трябва да се стегна,и то яко!Иначе мерки не съм взимала само килцата си гледам(и дрехите).
Е,многоооо минуси на всички в новата тема.

Хайде - и аз трябва да се стегна! Чета темата и се надъхвам!  Peace
Виж целия пост
# 28
Е хайде де, Стефи! До кога ще те чакаме?! Thinking
 Hug
luucci, споко... ще си дойдат нещата на място. То и аз имам периоди, в които ми е просто абсурдно да спазвам какъвто и да е режим. Но винаги идва и точния момент и ако го уцеля, съм желЕзна.
Виж целия пост
# 29
ПФУ Cry момичета днеска съм много гладна нещо,направо немога да се трая!Прегреших с едни 50гр. оризови ядки"Какино тане"(може да ги знаете) Embarassed Гузно ми е малко,ама какво да се прави ooooh! Последната мини купичка таратор си я хапнах в 16.30 и сега ще пийвам чайче,да ви черпя по едно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия