










....но




ЛЕКИНКА, МАМЧЕ!!! ДО УТРЕ!!!

....но


СВЕТЛЕ И ТИ ЛИ МАЧОВЕ ГЛЕДА ДОСЕГА, ДЖАНЪМ!!! ДЕКА СЕ ГУБИШ!!! Благодаря, няма нужда, пак заповядай!!! Прочетох лиричната ти творба и мерсаж,пак си ме наредила у куплето!!!





все пак не оправдавам неговото заминаване.
Как така Керем е оздравял, та ръчичката му все още е зле....
.....нали все пак Сабиха му се извинява ,за думите и обвиненията
....но ,Галип
....той
на любимата жена
.....чудно нещо
.....
....той, добродетелния Галип
,
......пари ,пари ,пари
те могат ли да заместят
,
ами той и с парите започна в началото да и помага
.....макар ,че
,това го знам ......... Препоръчани теми