Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 431
  • 746
# 180
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Да това е много важно - той значи не заминава веднага след сватбата, а чак след като Керем вече е изписан от болницата и ходят на контролни прегледи. Това вече е съвсем различно. Благодаря за уточнението.
Виж целия пост
# 181
TУК съм Кралице, но гледам мача!  Wink Wink Wink

Мацки, браво на вас, много кефите!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 182
TУК съм Кралице, но гледам мача!  Wink Wink Wink

Мацки, браво на вас, много кефите!  Hug Hug Hug
Мерси Белл. Какъв е резултата от мача.  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 183
TУК съм Кралице, но гледам мача!  Wink Wink Wink

Мацки, браво на вас, много кефите!  Hug Hug Hug
Мерси Белл. Какъв е резултата от мача.  hahaha hahaha hahaha hahaha

3:1 ЗА ХОЛАНДИЯ, А АЗ СЪМ ЗА УРУГВАЙ
Виж целия пост
# 184
Момичета аз мисля вече да се оттеглям, че ще ми изтекат очите цял ден пред компа. Така че лека нощ на всички luvbed txtloves
Тази вечер няма да ви пускам приспивна песен, че нямам готовност.
 txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves
Виж целия пост
# 185
TУК съм Кралице, но гледам мача!  Wink Wink Wink

Мацки, браво на вас, много кефите!  Hug Hug Hug
Мерси Белл. Какъв е резултата от мача.  hahaha hahaha hahaha hahaha
3:1 ЗА ХОЛАНДИЯ, А АЗ СЪМ ЗА УРУГВАЙ
Съжалявам. Удари едно питие да се успокоиш. Едва ли ще се обърне резултата.


Виж целия пост
# 186
А сега да продължа твоята мисъл за Галип. Галип не харесва класата в която е попаднал случайно. Той се чувства много по добре сред семейството на Сибиха, при капитана, как мислеше че трябва да се обади на Лятифе да я попита дали има нужда от нещо след като някой от родителите й е болен, колко добре се отнасяше и със Зюлфие. Когато Кемал отиде да му търси сметка че е ходил със Саби командировка той му каза - аз не съм като другите богаташи, аз живея по мои собствени правила. И наистина е така. Но след като призна любовта си на Сабиха тя започна да подлага на съмнеие всяко негово действие или бездействие, оставяше се всеки да й внушава каквото си иска и вярваше повече на страничните хора отколкото на Галип. А преди това му вярваше. Е това не мога да го разбера. Той веднъж й зададе същия въпрос.
    Мамче, говорим си само двете на другите,може да им стане скучно,но нейсе.....може някой да не мисли като нас...Сега да продължа мисълта си - Галип е трябвало да оцелява,Сабиха също,но разликата е огромна!При нея е имало кой все пак да и помага,мъж /макар,че тя какво е видела от първия си мъж,те са работили,той нали го дават все уж бил болен,а излезе друго-то само лъжи при него/роднини,деца..........Галип от сиропиталището и започва работа,спи в печатницата,няма къде........живее там.....първо го проверяват дали става изобщо за нещо,доказва се, стреми се към този живот по-късно защото си го е заслужил.............но вижда фалш,разглезени богаташи..........и другите му там на богатите работи.......дотам.................той се запазва .....бои се да не стане като тях.....затова,казва на Кемал аз не съм като другите богаташи!Сабиха не правеше тази разлика при него въобще,забравяше че той е виждал и друго освен богатства..........той затова и памагаше,......на всички,не само на нея ...дори и да включа Нурсели Мерве...........него не го водеха други чувства да им помага,а това му качество,че беше състрадателен и добър............Сабиха обърка тези понятия и тези му качества с друго............Втози смисъл казвам,че горкия никога не беше разбран.........
Виж целия пост
# 187
Хапнах от вкусотиите на Роси и излитам на работа  Joy Joy Joy
И едно въпросче,Крале какви са последните думички на Галип и Сабиха на  финала newsm78 newsm78 newsm78....но
довечера ще ги прочета ooooh! bowuu Joy Joy Joy
Приятен следобед на почиващите,лека работа на работещите и веселие на рожденничката!!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet


                    
    Светле, скъпа, за тебе веднага отговарям:   ФИНАЛНИ ДУМИ НА ГАЛИП И САБИХА, той й казва - "Най-после,най-накрая вече си моя..............и я гледа,знаете как, както само нея гледа и никоя друга..........."               ................. - тя му отговаря, щастлива, най-после и го гледа влюбено............ " И ти най-накрая,най-после си ми мъж, вече........"........и си доближават,.......и нема никаква целувка пак.........и поглеждат към морето...........   и това .........и изписват   с големи букви.................SON.........

Кралева,джанъм
Виж целия пост
# 188
А сега да продължа твоята мисъл за Галип. Галип не харесва класата в която е попаднал случайно. Той се чувства много по добре сред семейството на Сибиха, при капитана, как мислеше че трябва да се обади на Лятифе да я попита дали има нужда от нещо след като някой от родителите й е болен, колко добре се отнасяше и със Зюлфие. Когато Кемал отиде да му търси сметка че е ходил със Саби командировка той му каза - аз не съм като другите богаташи, аз живея по мои собствени правила. И наистина е така. Но след като призна любовта си на Сабиха тя започна да подлага на съмнеие всяко негово действие или бездействие, оставяше се всеки да й внушава каквото си иска и вярваше повече на страничните хора отколкото на Галип. А преди това му вярваше. Е това не мога да го разбера. Той веднъж й зададе същия въпрос.
    Мамче, говорим си само двете на другите,може да им стане скучно,но нейсе.....може някой да не мисли като нас...Сега да продължа мисълта си - Галип е трябвало да оцелява,Сабиха също,но разликата е огромна!При нея е имало кой все пак да и помага,мъж /макар,че тя какво е видела от първия си мъж,те са работили,той нали го дават все уж бил болен,а излезе друго-то само лъжи при него/роднини,деца..........Галип от сиропиталището и започва работа,спи в печатницата,няма къде........живее там.....първо го проверяват дали става изобщо за нещо,доказва се, стреми се към този живот по-късно защото си го е заслужил.............но вижда фалш,разглезени богаташи..........и другите му там на богатите работи.......дотам.................той се запазва .....бои се да не стане като тях.....затова,казва на Кемал аз не съм като другите богаташи!Сабиха не правеше тази разлика при него въобще,забравяше че той е виждал и друго освен богатства..........той затова и памагаше,......на всички,не само на нея ...дори и да включа Нурсели Мерве...........него не го водеха други чувства да им помага,а това му качество,че беше състрадателен и добър............Сабиха обърка тези понятия и тези му качества с друго............Втози смисъл казвам,че горкия никога не беше разбран.........
На мен не ми е скучно. Дори много ви се радвам, че сте толкова всеотдайни и не си цените труда да гледате и да пишете. Браво и за двете.
 newsm10 newsm10 smile3521 smile3521 newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 189
Момичета аз мисля вече да се оттеглям, че ще ми изтекат очите цял ден пред компа. Така че лека нощ на всички luvbed txtloves
Тази вечер няма да ви пускам приспивна песен, че нямам готовност.
 txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves
     


      
     Heart ЛЕКИНКА, МАМЧЕ!!!   ДО УТРЕ!!!
                              
Виж целия пост
# 190
Хапнах от вкусотиите на Роси и излитам на работа  Joy Joy Joy
И едно въпросче,Крале какви са последните думички на Галип и Сабиха на  финала newsm78 newsm78 newsm78....но
довечера ще ги прочета ooooh! bowuu Joy Joy Joy
Приятен следобед на почиващите,лека работа на работещите и веселие на рожденничката!!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet


                   
    Светле, скъпа, за тебе веднага отговарям:   ФИНАЛНИ ДУМИ НА ГАЛИП И САБИХА, той й казва - "Най-после,най-накрая вече си моя..............и я гледа,знаете как, както само нея гледа и никоя друга..........."               ................. - тя му отговаря, щастлива, най-после и го гледа влюбено............ " И ти най-накрая,най-после си ми мъж, вече........"........и си доближават,.......и нема никаква целувка пак.........и поглеждат към морето...........   и това .........и изписват   с големи букви.................SON.........

Кралева,джанъм


             
 txtloves   newsm51   СВЕТЛЕ И ТИ ЛИ МАЧОВЕ ГЛЕДА ДОСЕГА,  ДЖАНЪМ!!! ДЕКА СЕ ГУБИШ!!! Благодаря,  няма нужда, пак заповядай!!! Прочетох лиричната ти творба и мерсаж,пак си ме наредила у куплето!!!
Виж целия пост
# 191
Не ,мила не гледам мача, гледам Галката и Събка #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 192
А сега да продължа твоята мисъл за Галип. Галип не харесва класата в която е попаднал случайно. Той се чувства много по добре сред семейството на Сибиха, при капитана, как мислеше че трябва да се обади на Лятифе да я попита дали има нужда от нещо след като някой от родителите й е болен, колко добре се отнасяше и със Зюлфие. Когато Кемал отиде да му търси сметка че е ходил със Саби командировка той му каза - аз не съм като другите богаташи, аз живея по мои собствени правила. И наистина е така. Но след като призна любовта си на Сабиха тя започна да подлага на съмнеие всяко негово действие или бездействие, оставяше се всеки да й внушава каквото си иска и вярваше повече на страничните хора отколкото на Галип. А преди това му вярваше. Е това не мога да го разбера. Той веднъж й зададе същия въпрос.
    Мамче, говорим си само двете на другите,може да им стане скучно,но нейсе.....може някой да не мисли като нас...Сега да продължа мисълта си - Галип е трябвало да оцелява,Сабиха също,но разликата е огромна!При нея е имало кой все пак да и помага,мъж /макар,че тя какво е видела от първия си мъж,те са работили,той нали го дават все уж бил болен,а излезе друго-то само лъжи при него/роднини,деца..........Галип от сиропиталището и започва работа,спи в печатницата,няма къде........живее там.....първо го проверяват дали става изобщо за нещо,доказва се, стреми се към този живот по-късно защото си го е заслужил.............но вижда фалш,разглезени богаташи..........и другите му там на богатите работи.......дотам.................той се запазва .....бои се да не стане като тях.....затова,казва на Кемал аз не съм като другите богаташи!Сабиха не правеше тази разлика при него въобще,забравяше че той е виждал и друго освен богатства..........той затова и памагаше,......на всички,не само на нея ...дори и да включа Нурсели Мерве...........него не го водеха други чувства да им помага,а това му качество,че беше състрадателен и добър............Сабиха обърка тези понятия и тези му качества с друго............Втози смисъл казвам,че горкия никога не беше разбран.........
На мен не ми е скучно. Дори много ви се радвам, че сте толкова всеотдайни и не си цените труда да гледате и да пишете. Браво и за двете.
 newsm10 newsm10 smile3521 smile3521 newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525
 



  bouquet  bouquet balloon txtloves
  Теди,защо не си кажеш и мнението преди Светла,сега ще има отпор,чувствам го!!!   #2gunfire#2gunfire#2gunfire
Виж целия пост
# 193
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!

Аз наистина си помислих ,че веднага след сватбата Галип заминава,но сега разбирам..... newsm78
И ..... newsm78 все пак не оправдавам неговото заминаване. Naughty Как така Керем е оздравял, та ръчичката му все още е зле....
Разделени.... newsm78.....нали все пак Сабиха му се извинява ,за думите и обвиненията  newsm78 newsm78 newsm78....но ,Галип
не може да и прости newsm78....той newsm78 на любимата жена newsm78.....чудно нещо  newsm78 newsm78 newsm78.....
....и заминава без да и каже къде и без да се сбогува със сина си... newsm78 newsm78 newsm78 ....той, добродетелния Галип  newsm78,
който помага на всички ,но не и на най важните хора ,според него,неговата любима и неговия син ,хм....адвоката щял да се погрижи ooooh! ooooh! ooooh!......пари ,пари ,пари  newsm78 newsm78 newsm78 те могат ли да заместят  newsm78 newsm78 newsm78,
любимия и бащата............. newsm78 newsm78 newsm78 ами той и с парите започна в началото да и помага newsm78.....макар ,че
не е като другите богаташи  Naughty Naughty Naughty,това го знам .........
Виж целия пост
# 194
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Да това е много важно - той значи не заминава веднага след сватбата, а чак след като Керем вече е изписан от болницата и ходят на контролни прегледи. Това вече е съвсем различно. Благодаря за уточнението.
    Не,мамче те не казват никъде, това се разбира чак по средата на втори сезон на филма,постоянно повтарят нали тези ретро кадри и намекват,че той все пак не веднага след свадбата заминава........Там до асансьора,Сабиха го гони и вика ще спреш ли за малко/защото тя вътре по време на прегледа научава,че той няколко месеца ще отсъства...той говори това първо на доктора...те ги дават ока си спомняте кадъра идват при доктора разделени.......Галип вече е вътре,а Сабиха идва отпосле.............къде той я гледа и наблюдава като влезе/.........какви са тези приказки,къде заминаваш? и той- няма да ме има Сабиха,наистина заминавам и тя,сега време за раздяла ли дойде Галип и той-виждаш Сабиха,направихме каквото можахме не се получава.....ще погледна Керем и тръгвам....и тя тогава пристъпва към него .........и гго пита защо Галип и той тогава му се смекчи погледа и не й отговори,а само я прегърна и целуна,помириса я по вратлето /неговия патент/.......и й каза довиждане Сабиха, довиждане..........и къде се гледат после...........докато се затвориха вратите на асансьора........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия