Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 505
  • 747
# 615
Браво на Литекс!!!
Виж целия пост
# 616
Вени,имам наблюдения,че и в другата тема липсваш вече много време... Tired
Виж целия пост
# 617
Дива,,започнаха българските мачове..без алкохол не става братче Hug
Виж целия пост
# 618
Малко клюки. Марадона остава треньор на Аржентина за още 4 години! В понеделник ще бъде подписан новият договор.  Grinning. И нещо любопитно,докато целокупния Аржентински народ се тресе и вълнува за идола си,той самият днес отпътува на гости на своя голям приятел Уго Чавес във Венецуела!!! Rolling Eyes То и да му имам приятелите,де...не бе Кастро,не бе Чавес..... Mr. Green
Виж целия пост
# 619
Дива,,започнаха българските мачове..без алкохол не става братче Hug

Аре,аре не ми се оправдавай ти на мене с мачове!!!! Hug знаем се ние от....Дамаджан-партията newsm47
Виж целия пост
# 620
Аре,аре не ми се оправдавай ти на мене с мачове!!!! Hug знаем се ние от....Дамаджан-партията newsm47


Кажи му го!  smile3532
Виж целия пост
# 621
Дива,,започнаха българските мачове..без алкохол не става братче Hug

Аре,аре не ми се оправдавай ти на мене с мачове!!!! Hug знаем се ние от....Дамаджан-партията newsm47
..ооооооооооооооооооо..така ли..само на Швепс тогава Laughing
Виж целия пост
# 622
Обаче да е със сламка! Joy
Виж целия пост
# 623
Обаче да е със сламка! Joy

И с джин...  hahaha
Виж целия пост
# 624
Лека Heart Eyes
..а каква е сламката Whistling
Виж целия пост
# 625
Между другото Вени изчезна мистериозно!!! newsm78

Сламката,с вкус на джин!!! Иначе може и един джин фис с повечко джин и няколко капки фис! Joy

Виж целия пост
# 626
Хич не е изчезнала,чете,но явно няма време да пише!  Tired

Виж целия пост
# 627
Малко клюки. Марадона остава треньор на Аржентина за още 4 години! В понеделник ще бъде подписан новият договор.  Grinning. И нещо любопитно,докато целокупния Аржентински народ се тресе и вълнува за идола си,той самият днес отпътува на гости на своя голям приятел Уго Чавес във Венецуела!!! Rolling Eyes То и да му имам приятелите,де...не бе Кастро,не бе Чавес..... Mr. Green
Така ще бъдат попарени мераците на Великият Ван Гаал,който вчера намекна ,че евентуално би бил щастлив да се види на треньорския пост на Аржентинския тим!!! Кефя се ,защото тоз холандец не го любя "силно и страстно"! Mr. Green
Виж целия пост
# 628
Аз днес бях ей така
и сега ми е едно отпуснато и сънливооооооо
Виж целия пост
# 629
Малко клюки. Марадона остава треньор на Аржентина за още 4 години! В понеделник ще бъде подписан новият договор.  Grinning. И нещо любопитно,докато целокупния Аржентински народ се тресе и вълнува за идола си,той самият днес отпътува на гости на своя голям приятел Уго Чавес във Венецуела!!! Rolling Eyes То и да му имам приятелите,де...не бе Кастро,не бе Чавес..... Mr. Green
Така ще бъдат попарени мераците на Великият Ван Гаал,който вчера намекна ,че евентуално би бил щастлив да се види на треньорския пост на Аржентинския тим!!! Кефя се ,защото тоз холандец не го любя "силно и страстно"! Mr. Green
и аз го мразя..силно и страсно..Ван Гал..баси човека Mr. Green
..мен ме няма..легнал съм и спя...дълбоко..ама много дълбоко Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия