Haven/Хейвън

  • 30 271
  • 732
# 15
"Един мъж е намерен мъртъв на остров до крайбрежието на Мейн. Трупът не е разпознат. Единствено упоритата работа на двама местни журналисти и един стажант по криминалистика довежда до откриване на следи. До разпознаването на мъртвеца изтича повече от година.

И това е само началото на мистерията. Защото колкото повече научават за мъжа и озадачаващите обстоятелства на смъртта му, толкова по-малко разбират. Дали това е невероятно престъпление? Или нещо още по-странно..."

Това е описанието на книгата,навсякъде чета,че е по-скоро криминален роман,отколкото ужаси...Явно сюжета е ползван като основа и доразвит от сценаристите...
Виж целия пост
# 16
Аз съм чела Колорадеца, само да си спомнях подробности... Паметта ми изневерява... Наистина е по-скоро криминален.
А вярно, че в началото на надписите си пише, че е базирано на този роман. Приликите, които намерих, са местоположението на градчето, известно с мидите си, климата.  Peace

ха, plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ   Hug
Виж целия пост
# 17
и журналистите Mr. Green
Виж целия пост
# 18
Записвам се при мистериите  Grinning.Страхотна химия между главните герои-много ме радват.Полицаят страда от идиопатична невропатия-не изпитва болка.
Виж целия пост
# 19
Я, то имало тема за Хейвън  Grinning
На мен ми харесаха двете серии засега, дано да продължи интересно и натам.
Наистина няма почти нищо общо с книгата.



Виж целия пост
# 20

п.п Виждам момичета от темичката за Мондиала [/b][/i]Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
аз пък виждам от всички останали темички hahaha
Да не е спам - изгледах първи епизод, не ме грабна както трябва, но ще видим втори и по-натам Thinking
Виж целия пост
# 21
Ооо, осемте сериала, които гледам, явно не са ми достатъчни Crazy
Сега - още един. Ще го дръпна довечера. А и Орландо ми е любимец (нали той участва, че ме мързи да се връщам сега) Rolling Eyes

Айде, хладен следобед ви пожелавам Hug

Оо, какъв Орландо, бе, аз съм луда Joy Това е пълнометражният филм. Сори за отклонението Peace
Виж целия пост
# 22
Нали днес излиза 3 епизод, нещо не го намирам  newsm78
Виж целия пост
# 23
утре трябва да е по торентите май....като гледам миналата седмица е излязъл на 17ти.
Виж целия пост
# 24
утре трябва да е по торентите май....като гледам миналата седмица е излязъл на 17ти.

Аха аз реших ,че при нас идва в петък  Simple Smile
Виж целия пост
# 25
Хайде на новата серия:

Haven S01E03

Като любител на фантастиката, и аз съм тук.
Честно да си кажа, не съм кой знае колко
възпламенена, но става за убиване на лятната
скука. А и не се знае дали нататък няма да стане
по-интересен.  Simple Smile
Виж целия пост
# 26
Днес успях да изгледам половината на първа серия и дребната се събуди, довечера ще наваксам. Очертава се не лош.  Харесвам книгите на Стивън Кинг, но нещо Колорадеца не си спомням да съм я чела. Давам шанс на сериала, именно защото е по негов роман ( или разказ  newsm78)
Не всички романи и разкази на С. Кинг са ужаси. Има много, който нямат нищо общо с общата представа за автора. Съжалявам за отклонението. Simple Smile
Виж целия пост
# 27
За тези който искат да прочетат Колорадеца могат да го направят тук за изтегляне

Субтитри за новата серия тука
Виж целия пост
# 28
Благодаря. Тази вечер ще го гледам
Виж целия пост
# 29
За тези който искат да прочетат Колорадеца могат да го направят тук за изтегляне

Субтитри за новата серия тука

Благодарим!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия