Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 189 000
  • 656
# 150
Утре трябва/ше да ми дойде, но не можах да изтрая и днес привечер си направих два теста (с разлика 1 час  Embarassed) - Sure check и Clear test. Втора чертичка се появи точно във времето на отчитане, но и при двата теста е доста по-бледа от контролната... Какво мислите?
Къде правят кръвни тестове (в Цибалаб?) и кръв от вената ли се взима или от пръста?
Виж целия пост
# 151
В Цибилаб трябва да правят, от вената се взима кръв. Успех, дано е най-хубавото !  bouquet
Виж целия пост
# 152
Честито Маринова  , втора бледа черта си е бременност Simple Smile

За да отчете шуър,  хормона е над 50 единици Simple Smile

Ако искаш си пусни кръвен ,той има би имал смисъл в твоя случай/вече имаш +уринарен/, ако  проследиш на 48 часа как се повишава хормона Simple Smile

Лека и прекрасна бременност   bouquet

Виж целия пост
# 153
На мен Шуър чек отчете 2 черти, едва след 1 седмица закъснение. Дотогава все 1 черта. Отидох на лекар и той 10 дена не виждаше нищо и така ме изплаши като спомена кухо яйце, кюртаж....  След 10 дни закъснение видя най- после, че всичко е наред и сега се радваме на малкото ни съкровище  Simple Smile
Виж целия пост
# 154
На мен Шуър чек отчете 2 черти, едва след 1 седмица закъснение. Дотогава все 1 черта. Отидох на лекар и той 10 дена не виждаше нищо и така ме изплаши като спомена кухо яйце, кюртаж....  След 10 дни закъснение видя най- после, че всичко е наред и сега се радваме на малкото ни съкровище  Simple Smile
Най-вероятно си имала късна / дори много късна О./ Simple Smile
Ако има бременност и теста си е редовен - няма как да не отчете
Виж целия пост
# 155
На мен Шуър чек не ми показа бременността три теста си правих през има няма една седмица и трите бяха отрицателни  ,незнам как се получават тези работи ,но аз си бях бременна  Peace
Виж целия пост
# 156
На мен Шуър чек не ми показа бременността три теста си правих през има няма една седмица и трите бяха отрицателни  ,незнам как се получават тези работи ,но аз си бях бременна  Peace

И при мен беше така. Едва на 11 ден от закъснението ми показа 2 чертички - хубави и ясни
Виж целия пост
# 157
На мен Шуър чек не ми показа бременността три теста си правих през има няма една седмица и трите бяха отрицателни  ,незнам как се получават тези работи ,но аз си бях бременна  Peace

И при мен беше така. Едва на 11 ден от закъснението ми показа 2 чертички - хубави и ясни
Аз разбрах че съм бременна чак в третия месец заради тези три отрицателни теста ,чак като взе да ми става лошо и реших да отида на д-р .,защото все си виках ,че ако съм бременна ,все един от тестовете ,ще е положителен
Виж целия пост
# 158
днес си направих тест на 6 ден от закъснението и се оказа отрицателен
Виж целия пост
# 159
Така и не си направих кръвен тест днес, предпочетох да покарам ски, че ски-сезонът за мен тази година май приключи... Е, вечерта се наградих с още един тест Sure check, който показа ярка втора чертичка. 
Виж целия пост
# 160
 smile3522 Честито  мила ! Лека и прекрасна бременност !
Виж целия пост
# 161
Не знам как ви се струва на вас, но при последен цикъл 20.12.2010г.
Кръвен тест на 10.01-сииилно отрицателен, уринен на 18.01-силно положителен Heart Eyes при 2 дена закъснение.  Като бебчо е правен до НГ редновно, след това на 3, на 6-7...
Или кръвния ми е бил грешен или мнооогоо късна овулация...
Виж целия пост
# 162
Момичета 2 дни закъснение не е за тест нали???Имам болки в кръста,но всякаш нещо ми притиска левия яйчник...Това какво ще да е???Все едно си представете притискане....Някоя от вас усещала ли е такова притискане по време на бременност (ДАЙ БОЖЕ ДА СЪМ  Praynig )
Виж целия пост
# 163
Що да не е за тест. На мен първия ден от закъснението ми отчете 2 ясни чертички.
Виж целия пост
# 164
Що да не е за тест. На мен първия ден от закъснението ми отчете 2 ясни чертички.
Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия