Интервално хранене - тема №2

  • 33 230
  • 733
# 450
 bizaRRe  ,прочетох , че преди дни  писа за гръмотръна , но от него се сваляло кръвното  , нали така писа.Пък моето е бая нисичко  ,та не искам да ми прилушее . По принцип постоянно ми се вие свят  и са ми заглъхнали ушите . Не разбрах това :  "... сега 2кг.от Фаст5...цяло лято се мъча" . Искаш да кажеш , че цяло лято се мъчиш да свалиш 2кг с Фаст 5 ли ? Ако е  да  , ставаме  две . Аз от режимчето не съм свалила нищо , всичко от гладуването. Ама тва не значи , че ще го оставя , напротив .Страшно много ми допада.
Хлябчето , хлябчето трябва да игнорираме , гледам , че и ти си го обичкаш като мен , аз излапах само 1 филия , ама  по-добре щеше да е без нея.
Виж целия пост
# 451
Не помня точно от кога "практикувам" Фаст5,долу-горе 1 месец.От тогава съм свалила още 2 кг.
Другите 2 кг. свалих май месец
За б.хляб останових че ми се отразява по-добре при 00, за това се върнах на него.
Още нещо да добавя-гръмотръна и аз заради кръвното го спрях.Иначе много добре ми действаше.
Виж целия пост
# 452
значи имаш успех от фастенето , всичко е ок
Виж целия пост
# 453
... не знам откъде да започна ... Преди малко минах през размзващ фитнес и след него се претеглих
на стария си кантар. Един от нас двамата го е хванало слънцето, но показваше ... 54.6.  baaa
Искам да добавя още нещо ... Ели писа заранта, че е с МЦ и това ме подсети, че аз би трябвало и
фактически съм в ПМС - гарантиран + от около кило. Та, загубих ума и дума ви казвам и отидох за
успокоение да хапна - 2 яйца и не знам колко, защото с усилие се спрях, масло с орехи.  Mr. Green
Инак казано - ще си вися на интервалното постоянно - не ще и дума да го сменям. Просто не мога
да се начудя, че смалението продължава при това ядене, не усещам ПМС, не се увеличавам от не-
го, вечЕрите са макс приятни  newsm10 

Ели, я пусни линкче за ел.цигарата, дето беше толкова доволна от нея, ок? Минават ми мисли раз-
ни, та да видим ... Наближава ми и култовата дата, на която преди година започнах да се боря да
ги отказвам  Hug

За проблеми с ... бялата стаичка -  smile3550  - за мен са два начините. Едното е възмож-
но предимно в този сезон по нашите ширини - повече печени (по възможност червени) чушки и
повече (а сега де, ще се сетите ли?  Mr. Green ) - масло, разбира се, и зехтин. Мазното доста пома-
га. И повече всякакви сурови плодове и зеленчуци. Една голяма вечеря със сигурност сама по себе
си много помага (и аз от опит Simple Smile ) ...

Айде ви, че работа ме чака  Hug
Виж целия пост
# 454
Ассе, веднага пускам, слънце - http://www.e-cig.bg/. Peace
Продължаваме да сме МНОГО доволни и двамата с ММ. Той не е помирисвал друга цигара от 15-ти юли, аз пуша насила по 5 цигари на ден (при кутия преди 15-ти юли), заради килограмите. Надеждата ми е да задържа на 5 цигари безкрайно дълго (поне докато отслабна) и после 5 цигари се махат лесно. Пуша ги през деня, а вечер съм си само с електронката Crazy...кеф. Има, обаче съвсем реална опасност от напушване - ММ го направи онази вечер и на другия ден сутринта беше с лоша кашлица и секрети ooooh!...
 smile3501 на кантара ти!!! И аз днес се чувствам олекнала и някак "прибрана"...дано и моя кантар утре ме учуди като твоя. Wink


котанче, 1 кг. на фаза е като по учебник. Peace Особено последните килограми, най-трудно се махат...а вероятно и въобще не ти личат, но щом си решила 60, така да е! Peace Пак ти е малко яденето обаче...да не стане така, че да си врнеш килцето до следващата фаза newsm78...
bizaRRe , 2кг. за един месец Фаст-5 е също като по учебник! Peace В книгата изрично си пише, че се сваля 500 до 700гр. седмично Peace.

Отивам да си забъркам едно айрянче. Crazy Само аз ли съм на 36 часа днес? newsm78
Виж целия пост
# 455

Отивам да си забъркам едно айрянче. Crazy Само аз ли съм на 36 часа днес? newsm78


Така и не вникнах в тоя 36-часов режим  Embarassed
Аз вечерях снощи /понеделник/ до 22часа. Днес от 17 до 22 ще айрянствам и утре пак от 17 часа съм зонова фастичка.  newsm78 Това се води повече от 36 часа, май  Thinking
Така де - ако в периода се консумира айрян, вода и кафе -  аз съм ти братче по съдба  hahaha

Ред. Аз пък не съм доволна от електронната цигара - изкуствено ми е в устата и гадно  ooooh!
Виж целия пост
# 456
Цитат
Така и не вникнах в тоя 36-часов режим  Embarassed

Лени, питаш ли за 2х36, или просто не го одобряваш newsm78? Ако питаш - вариант на интервално гладуване, прави се два пъти седмично, за по 36 часа (две нощи и един ден), сваля се по около килограм на фаза и да, може да се пие абсолютно всичко течно. Втората фаза за садмицата, дори и да не донесе още един килограм надолу, поне затвърждава сваленото от първата фаза и това е. Работи добре, ритмично, удовлетворяващо и по-бързо от Фаст-5, подходящо е за свалящи с повече килограми и за разбутване на метаболизма...и не на последно място - това си е моя начин за сваляне на моите килограми от време оно Wink Laughing
И да, братче си ми, ама това е страшно много време и по принцип не е добре, нали знаеш Thinking. Знам, че е заради новолунието, ама да не стане после запасяване newsm78...Уф, знам ли вече и аз - ти си преценяваш най-добре. Peace

Айде наздраве с айрянчето...бутнала съм на моето 2 кубчета лед и направо е голям кеф Crazy...
Виж целия пост
# 457
  love001 Това е за всички фастички и интервалки. На мен с 00 ми действа добре един хляб-нискокалоричен с фибри,като ям от него всичко е ок.
Ели,аз сега си правя айран със степче-страхотно става,правя си една кана и слагам в хладилника мммм суперррр
Виж целия пост
# 458
Здравейте, момиченца! Аз днес съм на контролно, след което си мисля да мина от днес на 2х36... Да видим дали ще успея. Мисля си през следващия месец да съм на него, за да си поразбутам заспалия метаболизъм  Laughing

Успешен и отслабващ ден от мен   bouquet
Виж целия пост
# 459
Добро утро,

От снощи съм на поредните 36 часа течности (снощи спрях да се храня някъде около 19 ч), така че утре по от рано ще подложа с хапването на някой и друг плод, че от петък ми липсва бялата стая.

Да споделя моя опит, свързан с глада и жаждата - достатъчно е храненето спре в момент на жажда, изчаквам 30тина мин и тогава пия колкото искам и всъщност съм се нахранила, така че да се издържа поне 5-6 часа. Друг е въпросът, че вода трябва да се пие не само тогава, за да може да се ходи нормално до WC. Суровите плодове и зеленчуци помагат естествено, но не и ако са в мини количества (1 слива или 1 домат или 1 корнишон за 24 часа са абсолютно мюмюн....) И уж ги знам тези неща и пак не ги спазвам.... без коментар....
Както виждате всички сте минуси, което е страхотно! Сега е важно да се задържат.... Аз при мен виждам, че въпреки кг отгоре (след края на 90 дневната) не съм мръдната в см на бедра, ханш, прасец, само на талията, но и това ще се коригира днес след деня на течности (вече е изпитано). Така че работи и дрънка режима - стискам палци при всички!  Peace Не губете вяра! Hug
Виж целия пост
# 460
Привет, интервалки!

Малко сме поостанали по отпускарското време, но и това ще свърши (уви)  Hug
Снощната ми вечеря бе ... огромна салата домати, чушки и сирене, зехтин. Три (!) парчета агнешко
печено, две чаши червено вино и не-знам-колко бонбона. Сутринта, поне на новия кантар - без
изменения  bowuu След вечерята, поради прекомерност, пак изпих доволно количество вода.
А и си чакам онова, месечното събитие ... Режимче, та дрънка  Hug  - право ви казвам. И днес
ще е една подобна вечеря, ама ще е от късните (а не като вчера да съм отворила още в 5). За
вчера не искам и да смятам ккал, че с маслото и орехите от следобеда, ще е някаква преголяма
сметка, стряскаща и най-върлите ядачи  Joy

Успех пожелавам на 36 часовите (само гледайте да не са твърде повече)  Hug
И на 19/5 успех желая  Hug
И чакаме контролните замервания, нали?
Виж целия пост
# 461
  Привет и от мен!  Hug
Сутринта ми приключиха първите 36 за седмицата - на фреш грейпфрут, билков  чай, кафе и вода. Сутринта акто видях кантарЯ - грейнах! Точно заковани 55 кг т.е. килограм надолу от предишната седмица. Ако пък и го задържа.....Ще пробвам тази седмица да не правя втората част и да видим какво ще се получи.
Иначе - доволна, предоволна  Blush вчера бях на цялостен масаж - много яко, пълно размазване, кеф! Днес - на спорт.
Абе не мога да се оплача, вървят си нещата. Ставам все по-голяма Убавица.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Успех на днешните 36 часовки и кураж и търпение на всички нетърпеливи! Ще стане...  bouquet
Лек ден, мимичета!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 462
северен привет

в4ера закуско-обядвах в 14, после в 17 пробвах малко от соса карбонара (бекон, шунка, сметана, яйца) към пастата на моите и това беше
у4удващо хич не ми се ядеше
1/2 прави разни засукани мезета, на които обикновено не прощавам
но нямах грам желание да ги пробвам вчера и се надявам днес да им дойде редът

...
Цитат
чаша вода по време на хранене е задължителна
иначе запекът е сигурен на 150%
Би ли споделила повече за това?Как стигна до този извод?Какво е обяснението.....
Като пиеш вода по време на хранене поемаш по-малко храна и след това огладняваш по-бързо.Аз поне така мисля.
...

това открих в едни брошурки в тукашната аптека на тема "запек"
и сгреших годините: опитът ми е 35 год неприемане на вода по време на хранене (така бях научена в детството от баба и мама) и винаги хрони4ен запек
след като промених навика и нещата почнаха да се регулират
обяснението в книжката беше, че по този начин храната остава течна, по-лесно се преработва и по-лесно излизат остатъците
Виж целия пост
# 463
Здравейте, сладурки! Hug
36-те часа приключиха без резултат при мен, което е на практика невъзможно и причините са или в голямото ядене по време на гостуването на нашите приятели, или в МЦ, който все още не е приключил, или в жегата и сравнително малкото количество течности вчера, или във всичко това заедно. Не съм притеснена ни най-малко, чувствам се олекнала и много добре. Peace
Само ме мъчи жегата - на практика тя ме поставя под домашен арест Tired...това е времето, което най-не мога да понасям - опалено, тежко, топло, задушно, прашно, пренаселено Sick...
Елди, успех с 2х36, дано останеш доволна! Peace
Bobeto , браво...55кг. са идеално нещо Crazy, ти още ли искаш да сваляш? newsm78
Withy , това с изчакването на половин час след храна, не идва ли от 90-дневната? Защото аз там го срещнах, както и май в разделното хранене..., но няма такова нещо при Ори, а именно него цитирах вчера. То му идеята не е да не се разводнява храната в стомаха, а да имаме ориентир кога да спрем да ядем newsm78...
Ассе, какво да кажа Hug Peace...
Мма, мерси за северния привет Crazy....ако знаеш как ти завиждам къде си, а уж не съм завистлив човек Rolling Eyes...

Изчезвам засега, хубав и успешен ден на всички и дано липсващите се появят с добри новини!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 464
 HugПривет!
Тук съм и ви чета,но тъй като няма с какво да се похваля си трая.Чувствам се по-лека обаче.Нищо че на кантара не се отразява.Продължавам с режима.Радвам се за всички,които имат минуси. HugА  аз освен,че не мърдам на кг.,нещо съм се скапала и отчаяла,и ме е налегнала една носталгия...Самотно ми е
 Cry
Ще ми мине,надявам се. Hug
Действате ми позитивно.Благодаря! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия