Юлски деца-Тема 37

  • 32 869
  • 737
# 690

Дани е малко по-добре, обачееее....има разстройство  ooooh!-най-вероятно е от свещичките Панадол, които й слагах, за да й понижа Т /сиропи отказва вече да пие/. Та, снощи се принудих да й дам Ентерол. Цяла нощ дпа добре, не вдигна Т и не се "разстрои" в памперса. Сега като стане, се моля да се чувства по-добре от вчера и по-зле от утре, че да я изкарам поне за 1 час навън....
Виж целия пост
# 691
Здравейте,
като чета как на всички деца са им омръзнали играчките ми дойде идея.
Искате ли да си организираме"размяна на играчки". Организацията си я представям така, който иска да участва ми изпраща имена и точен адрес, аз правя списък, и всеки изпраща 1 играчка на човека под него в списъка. Изпращането с бг пощи струва не повече от 2 лв за пратка до 2 кг. . Имам предвид размяна на нещо, което може да се изпрати по пощата(а не големите играчки). Какво мислите?
Виж целия пост
# 692
Здравейте,
като чета как на всички деца са им омръзнали играчките ми дойде идея.
Искате ли да си организираме"размяна на играчки". Организацията си я представям така, който иска да участва ми изпраща имена и точен адрес, аз правя списък, и всеки изпраща 1 играчка на човека под него в списъка. Изпращането с бг пощи струва не повече от 2 лв за пратка до 2 кг. . Имам предвид размяна на нещо, което може да се изпрати по пощата(а не големите играчки). Какво мислите?
newsm10 smile3521 newsm10
Виж целия пост
# 693
Интересна е идеята, само че трябва има някакви изисквания към самата играчка. Не мога да очаквам аз да ми пратят играчка за 100лв, а самата аз да съм пратила такава за 20, нали  Wink
Имам въпрос - какви са ви летните колички? Аз бях с Abc design take off, но ще я продавам  Rolling Eyes И търся нещо друго. Засега само отглеждам, но определено след пролетта ще си ми трябва и лятна количка. Споделете, моля  Praynig
И друг въпрос - има ли деца, които още да не са слагани на гърне?  Embarassed
Ние от тази вечер ще започнеме да ходим при майка ми през ден - да спим там, за да свиква Габ. Че като ида да раждам не ми се мисли какво ще прави  Crazy Затова да свиква от сега със спането при баба.
Виж целия пост
# 694
И аз съм навита  Peace, връщам се да ви дочета  Hug
Виж целия пост
# 695
Добро утро и от нас...ние сме много кисели... Идеята ви е страхотно за играчките,но ние не бихме могли да се включим ,защото като ни омръзне нещо и го пращам на едно бебе в Хасково.
amanita тебе съм те изпуснала с коремчето,сега забелязах линийката,честито   bouquet Сигурно таткото е на 7мото небе Simple Smile
Виж целия пост
# 696
Благодаря. Таткото още е ошашкан, но взе да мисли за друга количка, нова детска стая и т.н.  Crazy
Виж целия пост
# 697
Ваня, масата ми излезе около 20 лири общо, краката и се махат и я бяха опаковали компактно, доставката до английския ми адрес беше около 7 лири. Другото вече е късмет ти на колко ще я спечелиш.  Всъщност нашата май не е Фишер прайс, но музиката по нея е джаз, за удоволствие на баща и  Laughing. Изобщо се убеждавам, че няма смисъл да купувам ново, поне не и скъпите неща над 100 лв Peace
Джил, снощи бяхме в новото Джъмбо, имаше пързалки около 60 лв, но тази която мога да взема за около 60 лв от Англия, там беше 149 лв.  Ще обмислям още, а и не е захладняло още за вкъщи.
Карелия, заповядай  Hug Ми то май затова сега гледаме да накупим от всичко  Crazy Добре, че има начини да се намерят и по-евтини, от Продавалника, от Ибей ...
Чочи, минаха ли 10-ина дни от ваксината, помня, че скоро и я биха на Дани? От нея ще да е  Thinking
Аманита, много съм доволна от Макларъна  Peace  В момента ползваме Куини Зап на съседката, еми не ми харесва, София спи права  Shocked Ти за Габ ли количка, или за новото бебче  newsm78 ? Ако е за него търси някаква ползвана, предполагам другото лято мнооого трудно ще го сложиш в количка. А таткото тепърва ще те учудва с идеи за бебо, сигурна съм  Hug
Аз нещо не съм добре  Sad Снощи си отворихме бутилка вино от Южна Африка, и сега главата ми я няма  ooooh! Егати и силното вино  Shocked.
Линет, идеята за играчките ми харесва  Peace Може даже да си снимаме играчките ,които мислим да разменяме, и да си направим албумче. Отдолу ще пишем за какво евентуално разменяме, а ? Нали знаете, че говорещото куче на ФП може да е купено за 30 лв и за 79 лв. Така че цените са относително нещо  Peace
Маймунче, Стейси и София си играят по един и същ начин  Peace
Цветен, по същия начин бибероната ни е "Биби", вика я като приятелка  Laughing Прибира си я, вози я с количките, като я загуби нанякъде голямо търсене пада. Проимали сте крачета значи  Hug, честито  Laughing
Нели, тука по новините много даваха торнадото с умрялата жена и бая ви мислих  Blush
Виж целия пост
# 698
Чочи, минаха ли 10-ина дни от ваксината, помня, че скоро и я биха на Дани? От нея ще да е  Thinking
На 13.09 сложихме ваксината, в събота /на 18.09/ от сутринта си личеше, че Дани не е много добре. По време на обедния й сън вдигна Т, която смъкнах едвам снощи. Сега е отпаднала, отпусната и само й се спи. Хапва си мъничко и пие много вода. Дано бързо да се възстанови  Praynig
Виж целия пост
# 699
Благодаря Кукумявче! Hug
Линет, идеята е много добра наистина, но и аз няма да се включа, защото имам няколко бебета около мен, но които давам. Peace
Миме-то, 20 лева нищо не е... Ей сега влизам и аз да гледам... Peace
Виж целия пост
# 700
20 лири  Peace
Виж целия пост
# 701
Мимеееее, сън не спах да я мисля тази масичка Mr. Green Ама на мен точно на ФП от картинката ми хареса, някъде я мярнах 180лв по нашите сайтове #Crazy #Crazy #Crazy И след като снощи ме надбиднаха, тази сутрин видях друга на бай ит нау...че така де...очаквам я с нетърпение - 26лири тотал до Емпреса Heart Eyes

Относно лятна количка мисля да изчакам пролетта, ще си изкараме зимата с Пег Перегото, пък напролет ще видим. Той Мони вече почти не спи навън, все иска да ходи...може и някое колело от тойса...я на кетлер, я на Биг...
Виж целия пост
# 702
Изпуснахме ние и именни дни и рождени, че даже и сватба се заформила. Добре, че позакачихме нещичко от почерпките. Simple Smile

Миме, аз като дрЪта даскалица да кажа: "Сядай веднага и почвай листовките! До изпита да си ги минала три пъти. Как иначе ще го вземеш!!!"  smile3513 smile3529

Най-сетне да се похвалим и ние с първите ни самостоятелни крачки. Татко му както ми обясняваше сутринта, че при по-силен стимул Тонката ще се пусне сам и минутки по-късно детето така се забърза обратно да види едно куче, което не му позволихме да пипне, че ни остави без дъх. Много вълнуващ момент. Изпитвам смесени чувства - хем ми е по-леко, че става по-независим, хем ме е страх, че вече няма толкова голяма нужда от мен. Майка-егоист! Blush
Виж целия пост
# 703
Ехоооо момичета къде се загубихте бре?!?
Аз да си кажа, че на Нико му изби и 8-ия зъб след толкова безсънни нощи и ревове... Надявам се че няма всичките да ги вади така... Praynig
Виж целия пост
# 704
Миме, ама бая близо беше до нас. То торнадо силно казано, ако се е спуснало нещо е било за секунди, но голяма буря е било де. Повече ни бяха наплашили с един ураган Ърл, ама подмина.Тия хора иначе са голяма шаш и паника - почва едно следене, едно призоваване за запасяване с храна,лекарства, батерии и не знам какво си, а то обикновено се е обикновена буричка. Сигурно много филми от Холивуд гледат Mr. Green като Day after tomorrow и т.н
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия