-най-вероятно е от свещичките Панадол, които й слагах, за да й понижа Т /сиропи отказва вече да пие/. Та, снощи се принудих да й дам Ентерол. Цяла нощ дпа добре, не вдигна Т и не се "разстрои" в памперса. Сега като стане, се моля да се чувства по-добре от вчера и по-зле от утре, че да я изкарам поне за 1 час навън....


Затова да свиква от сега със спането при баба.
Сигурно таткото е на 7мото небе

Ми то май затова сега гледаме да накупим от всичко
Добре, че има начини да се намерят и по-евтини, от Продавалника, от Ибей ...
В момента ползваме Куини Зап на съседката, еми не ми харесва, София спи права
? Ако е за него търси някаква ползвана, предполагам другото лято мнооого трудно ще го сложиш в количка. А таткото тепърва ще те учудва с идеи за бебо, сигурна съм 
Снощи си отворихме бутилка вино от Южна Африка, и сега главата ми я няма
Егати и силното вино
Може даже да си снимаме играчките ,които мислим да разменяме, и да си направим албумче. Отдолу ще пишем за какво евентуално разменяме, а ? Нали знаете, че говорещото куче на ФП може да е купено за 30 лв и за 79 лв. Така че цените са относително нещо 

, честито 



И след като снощи ме надбиднаха, тази сутрин видях друга на бай ит нау...че така де...очаквам я с нетърпение - 26лири тотал до Емпреса 


Препоръчани теми