Тайната на дългата и здрава коса - 79

  • 98 616
  • 749
# 165
Никой ли не ползва шампоан за къдрава коса  Sad
Виж целия пост
# 166
За количеството на маската - трвитаминола е важно да е на скалпа, за дължините не прави нищо. Останалите съставки на маската обаче са точно за дължините. Не е абсолютно никакъв проблем да добавите повече  за да ви стине за цялата коса, тези количества са ориентировъчни само. Дали ще слагате само в корените или и по дължините е ваш избор.

Фльор аз съм ползвала но от никой конкретно не съм оставала съпер доволна. За къдравата коса е важно шампоана да е мек, защото тя по принцип е по-суха. Тествай някой от шампоаните без СЛЕС или пробвай миенето с балсам, много добре се отразява на къдриците.
Виж целия пост
# 167
MissNellie, не , не , моята не е къдрава - дори е супер права, но знам, че има повече полезни съставки и не са така агресивни към косата и затова исках да си взема да пробвам Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 168
ХАаха..емииии важи същия съвет горе Wink
Виж целия пост
# 169
ако някой се оплаква, че има лоша коса да го успокоя моята е много тънка и много мазна  #Crazy какви ли шампоани не ползвах - ефекта нулев. чувала съм за тривитаминола, ама не съм го ползвала, не знам и каква е маската с него... какъв трябва да е ефекта му newsm78 някой може ли да ме просветли с идея какво да правя косата си  smile3511
Виж целия пост
# 170
... или пробвай миенето с балсам, много добре се отразява на къдриците.
Как така миене с балсам?? newsm78
Виж целия пост
# 171
Ето ме.  Hug

Блясък имам, от боите ли, от пресата ли, от що ли... идея нямам. Маските толкова съм ги занемарила, просто не е истина.

Взех си един продукт на Saphir - реструктуриращ, с масло от авокадо без изплакване. Определено ми хареса. Оставям кристалите, мина ли се с преса ми мирише на олио. ooooh!
Виж целия пост
# 172
... или пробвай миенето с балсам, много добре се отразява на къдриците.
Как така миене с балсам?? newsm78
Накратко .
Виж целия пост
# 173
О това било за суха коса. Stop
 Моята не е такава, така че едва ли ще и се отрази добре. Ще се омазни още повече с тоя балсам в корените..
Виж целия пост
# 174
  Когато правя маската с тривитаминола се отмивам с балсам и след това с шампоан и след това маската която си ползвам на Лакме. Много съм доволна. Хем лесно се отмива, хем действа страхотно на чупливата ми коса. И в тази връзка.... правих маската с какаото и сложих глицерин ( питах дали ще се получи, но никой не ми отговори), сложих още бадемово масло, мед и жълтък. Прехваленото какао, че прави страхотни къдриците не се оказа оправдано или поне не и при мен. Имаше обратен ефект, но от глицерина- ехааа, блясъка е страхотен, ефект има  Peace . Пак ще си сложа. Не всеки път, но на 2-3 седмици ще го ползвам.
  Свърших двумесечния курс с тривитаминола. Много съм доволна. Приятеля ми все по- често си играе с косата ми, харесва му да си оплита пръстите в нея и да ме гали по главицата  Simple Smile Сега ще си слагам разни масла и след 2 месеца пак на тривитаминол  Peace
Виж целия пост
# 175
http://img294.imageshack.us/img294/2180/31406125565950795961100.jpg

http://img685.imageshack.us/img685/5462/34305135212429831313100.jpg

Eто и моята коса, отдавна не съм слагала снимки. Повече се вижда лицето ми, де, но скоро ще направя и една хубава снимка.  Peace
Виж целия пост
# 176
 но от глицерина- ехааа, блясъка е страхотен, ефект има  Peace . Пак ще си сложа. Не всеки път, но на 2-3 седмици ще го ползвам.
Радвам се че си останала доволна от глицерина Peace  Grinning!
А иначе да, правилно правиш че ен го слагаш всеки път... по-рядко се прави, даже не 2-3 седмици, ами направо веднъж в месеца - достатъчно е според мен. Не е нужно да се прекалява, може маслата да си слагаш по-честичко, пък глицерина да го слагаш веднъж в месец и така да си редуваш Simple Smile Wink
Виж целия пост
# 177
Здравейте , преди бях писала че ме сърби главата и си мислех че е от тривитаминола ( мислех че ми ръстът косъмчетата ) , но всичко е било от шампоана. Странно защото и преди съм ползвала тази марка , та спрях го и се оправиха нещата по главата ми   Mr. Green
Виж целия пост
# 178
http://img294.imageshack.us/img294/2180/31406125565950795961100.jpg

http://img685.imageshack.us/img685/5462/34305135212429831313100.jpg

Eто и моята коса, отдавна не съм слагала снимки. Повече се вижда лицето ми, де, но скоро ще направя и една хубава снимка.  Peace

Много хубава косичка имаш, а и ти си много чаровна bouquet Я кажи, как точно си я подстригваш
Виж целия пост
# 179
Анчnewsm59   Много здраве , късмет и щастие !!!   bouquet

 хубава коса  Peace  и ти си много хубава  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия