Как трябва да изглежда и да се държи една майка?

  • 24 175
  • 555
# 195

Как трябва да се държи и облича една жена след като роди?

Като тази на аватара ти.
Виж целия пост
# 196
За мен една майка трябва да изглежда така както преди раждане, ако може да се напъха в дрехите си, не виждам никакъв проблем а и след това.
Аз след раждане, за около два месеца си свалих килограмите и си ходех със същите дрехи/говоря като тип/, но и до скоро. Сега вече не мога да се напъхам в тях.
Не съм забелязала на някой да му прави неприятно впечатление. Неприятно впечатление правят неща които не ти подхождат,но това важи за всички възрасти и преди и след раждане.
Неприятно впечатление прави и да отидеш до отсрещния магазин или да си изхвърлиш боклука и да си на "разбридана дамаджана в главата". Още по-малко е приятно да заведеш детето си на детската площадка с домашния си анцунг и там другите майки да са облечени като "кокони".
Незная, защо някой тук пренебрегват и мнението на децата си. Преди да родя, на една моя приятелка, синът и по повод 8 март в градината и беше казал"Мамо, колко си хубава. Винаги искам да изглеждаш така."
Никога не съм се притеснявала как изглеждам, може би защото дрехите ми винаги са били на двете крайности, според някой хора тук. Преди 5 години,една моя позната ми прехвърли дрехите на дъщеря си/тя беше бременна/ и нейните, защото беше понапълняла и аз си ги износих и никой не е казвал,че не ми подхождат. Моята майка веднъж ми беше купила блуза с много пайети и като ме видя приятелката ми каза "С тази блуза приличаш на циганка, но теб ти и подхожда".
Не ме притесняват и хората специално жените как са облечени.
 Работя на място където можеш да видиш жени в различни възрасти и облечени от екстравагантно до строго официално. Не съм и чула някой да обсъжда някоя с изключение, че не й прилича тази дреха имам впредвид на структора.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 12 нови отговора.
Виж целия пост
# 197

Как трябва да се държи и облича една жена след като роди?

Като тази на аватара ти.

Ауу, ще трябва да я изровя тази токля някъде от дълбоките дебри на гардероба щом е тъй  Laughing
Истината е, че сега не бих я облякла за друго освен за снимки. Явно наистина съм си променила стила на обличане, макар и да не е драстично
Виж целия пост
# 198
Ало, недостойната, ти нямаше ли да ходиш някъде да се срамуваш вместо да ми пишеш в хубавата темичка  #Cussing out hahaha

Недей така,  много важно беше да разберем как точно ходи Ecstasy  зиме и лете и кога се къпе.
Виж целия пост
# 199

Как трябва да се държи и облича една жена след като роди?

Като тази на аватара ти.

Ауу, ще трябва да я изровя тази токля някъде от дълбоките дебри на гардероба щом е тъй  Laughing

Сигурна съм, че ще го сториш, но не забравяй и количката да буташ;–)
Виж целия пост
# 200

Как трябва да се държи и облича една жена след като роди?

Като тази на аватара ти.

Ауу, ще трябва да я изровя тази токля някъде от дълбоките дебри на гардероба щом е тъй  Laughing

Сигурна съм, че ще го сториш, но не забравяй и количката да буташ;–)

Аааа, нищо подобно. Изобщо няма да я бутам. Ще я паркирам на централната алея в парка и ще се наведа да ровя дълбоко, дълбоко. (обещавам, че старателно ще се обезкосмя преди това за да не смущавам Мафанито  Laughing )
Виж целия пост
# 201


Недей така,  много важно беше да разберем как точно ходи Ecstasy  зиме и лете и кога се къпе.
Важно е,разбира се,нали съм по темата,а ти влезе да напишеш само това нали...не можеш да се стърпиш.
Най-вероятно ти е под достойнството да общуваш с такива като мен, или поне се надявам да е така. Peace
Виж целия пост
# 202
Както винаги се стигна до обсъждане на двете крайности - абсолютно запуснатите и прекалено накипрените. В случая се търси златна среда. Като казвам, че за мен е недупостимо да изляза с мръсни дрехи, некъпана и нересана и веднага ме пращате в другата категория дето е с 10см ток, минижуп и минимум 500гр фон дьо тен, така ли  ooooh!

Днес примерно съм с дълга пола тип циганска, равни чехли, тесен потник със сравнително дълбоко деколте, пудра, спирала и гланц. В коя категория спадам - на мърлите или на ку*ветините? Или още по-лошо - и към двете щото хем съм си забравила минижупа, хем имам деколте  ooooh!
Е, какво се правиш, че не разбираш? Laughing
В крайна сметка надали си очаквала всички дружно да плеснем, па да се прегърнем и да кимнем заедно, че една жена, ако има прораснали корени, отпиши я, нали?

И аз не излизам мръсна и некъпана (и не вярвам много хора да го правят), и минижупи не нося, нито тежък грим. Нито съм мърла, нито квартална фолк дива (за последното има да чакам Laughing). Нормална жена съм. Умерено се сливам с тълпата и чат-пат поизскачам едни гърди напред. Благодаря за вниманието.
Виж целия пост
# 203
Всъщност започнах да загрявам.
Идеята е всеки да се опише (скоро ще започнат да се споменават и марки, сигурна съм), а другарският съд да ръкопляска за добрата поддръжка.
Виж целия пост
# 204
Ми то едни ще пляскат на едни, други на други. Май за това е и форумът  Wink
Виж целия пост
# 205
Ето къде е трябвало да "поместя" темата си преди няколко месеца. Гледам тук се радва на повече внимание.  Joy
Аз по принуда (ДГ не работи) цял месец вися с два звяра на площадката пред блока. По принцип ми  е омразно занимание, но в случая няма мърдане.
Та, излизаме, сядам сама на кафето и грам се забелязвам околните майки с какво са облечени.  Embarassed Чувам ги, че говорят на всякакви теми, запомних ги вече по физиономия (те са 10-тина постоянни), но виж, гримирани ли са, мили ли са си зъбите - не ме интересуват. Рея поглед някъде и чат пат ставам да овиквам децата, че са по-палави от необходимото.
Виж целия пост
# 206
Всъщност започнах да загрявам.
Идеята е всеки да се опише (скоро ще започнат да се споменават и марки, сигурна съм), а другарският съд да ръкопляска за добрата поддръжка.
Според мен не е така.
Аз съм описала как изглеждам(майка съм) ,мисля,че съм по темата.
Не робувам на това какво"трябва" или "не трябва" и дали е"редно" или не.
На мен така ми е удобно,така си ходя.На друга и е удобно на токчета .
За това дали е мърла или  не,вече стана ясно,че си е до човека и до желанието.
Мисля ,че ме разбираш много добре какво имам предвид......навсякъде едно и също говорите,3 та тема вече....темата се свежда до едно ..... хвалене! ooooh! Sick
Виж целия пост
# 207
Всъщност започнах да загрявам.
Идеята е всеки да се опише (скоро ще започнат да се споменават и марки, сигурна съм), а другарският съд да ръкопляска за добрата поддръжка.
Нещо повече ми хрумна.

"Как се спретна днес? Снимай, покажи и към пясъчника потегли!"
Виж целия пост
# 208
Мда, ще стане нелоша отчетна.
Аз съм клю и редовно ще я следя.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 209
Всъщност започнах да загрявам.
Идеята е всеки да се опише (скоро ще започнат да се споменават и марки, сигурна съм), а другарският съд да ръкопляска за добрата поддръжка.
Мисля ,че ме разбираш много добре какво имам предвид......навсякъде едно и също говорите,3 та тема вече....темата се свежда до едно ..... хвалене! ooooh! Sick

Не мисля.Тонът на темата бе така размахан пръст отново, че всяка втора се почувства задължена да се Оправдае просто. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия