Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 597
  • 737
# 165
alex_og97 как приготвяш карамелизирания крем
Виж целия пост
# 166
Хайде и аз с огромна голяма благодарност към labrex  за Руски градски кулич... мнооого вкусно (както всичките й рецепти, де...  Hug) labrex   bouquet   bouquet   bouquet

anisunshine, страхотни куличики! Heart Eyes  bouquet  chef
tutulina , остана ли от сливовото сладкишче? Heart Eyes  bouquet
sta, и аз на опашка за рецептичката, стоят ми едни гъби в хладилника, пък на твоята снимка изглежда много апетитно пиленцето с гъбките! Heart Eyes  bouquet
РОНГО, много слънчеви корички!  bouquet
На marabu хлебчето си харесах, на alex_og97 рулцето, добра комбинация ще да са!  bouquet  alex_og97 , давай докато има дини, и ти да се изпързуляш по динена кора! Grinning

Вкъщи тутманик от страхотно вкусното тесто с айрян на mari_eta   bouquet и картофено-тиквичкови кюфтета на фурна.

Виж целия пост
# 167
маринованите патладжани,направих полувин доза-16 бурканчета от тези излязоха,ама не става ли прекалено сладко с толкова малко сол?Не съм отваряла бурканче,но опита парченце,киснало в марината и доста сладко ми се видя  newsm78


Хриси, леко сладникава е да, но е въпрос на вкус, аз мисля, че споменах, че е сладникава, а захарта може да се намали. Една приятелка скоро прави и каза, че на втората доза е намалила, но тя пък предала рецептата на своя приятелка, защото точно така и е харесало.
А сол има в самите патладжани - нали се посоляват, за да се отцедят, те си поемат  Peace

Маме, понякога и това е закуска  Laughing Laughing

Някой попита за сладоледената торта - тя е чийзкейка с боровинки (някъде в подписа ми е), но отгоре не със сладко, а с пресни червени и черни боровинки, арония, варени - мин. в много сладък захарен сироп.  Сллед като се охлади нарязах на парчета (да се вадят по-лесно) и замразих.
Виж целия пост
# 168
tutulina,как е направен сладкиша ти със сини сливи?От бутер тесто ли е?Много е хубав!  Simple Smile

an_unmarked_crossing ,много впечатляваща снимка!  Grinning Да знаеш какъв фен съм на това ястие!  Crazy Hug
Една багетка на Марабу не бих отказала,ама никак !  Grinning

  Ето ви едно десертче.Сладкиш със сливи и нектарини по тази рецепта.

   
Виж целия пост
# 169
Деликате топвам питка с гъбен сос
Ани,Кафенцето,Ала Бала,Хриси,Елица,Мариета,Женя,Марабу,Танита,Фели,Лаплата,Ани,Ронго много хубави неща сте приготвили
Мама Цоци всичко разкош с руло трепач
Хъни усещам аромата
Фрей много красиво
Ста само биричка или бяло студено винце липсва
Тутулина а ти не дразниш ли с този шипков мармад и какви вкусотии си наредила-поне за сега няма да се предам
Марабу супер питки
Дес с тоя кадир и ти вкусно изкушаваш
Алекс прекрасно меню
Ан очите ми са в чинията
Лабрех ти си фея в кулинарията
От мен за вечеря телешко варено,пуешко с грах и топчеста питка с айрян от Мари_ета  newsm51-питката ти е чудесна
И Селма с разкошен десерт
а при нас грозде ама от едрото,донесоха ми една щайгичка и голямо хапване ще пада.


 



Виж целия пост
# 170
Здравейте момичета,толкова вкусни неща видях та пак огладнях
Виола,Лабрекс,Леля Ог,Женя 83,Мари ета,Алекс,Еликсирче,Елица сестрица,Верабел,Тутулина,Меганс,Мама Цоцолана,The code,Anisunshine-БЛАГОДАРЯ ви момичета за прекрасните пожелания.Радвам се че тортата ви е харесала и на гостите им хареса много.За съжаление в суматохата така и не успях да снимам парченце.Снимах само това


от тестото на Мариета,и съм забравила да снимам гроздето опечено.
А днес се борих с още една торта подарък,която ще носят децата в Козлодуй,че на зет ми баба му и майка му са родени на един ден и ще празнуват заедно.Едната прави 70г.а другата 50г.
Дъщерите помагаха за украсата и дирижираха кое къде да бъде.Дано и тя ви хареса.
Виж целия пост
# 171
    Момичета, по молба на дъщеря ми Neli4ka, пускам какво е готвила тя, от нейно име!Компютърът и е развален, а от лаптопа нещо не искали да и се качват снимките! Peace

    "Здравейте момичета, компа ми е развален,затова само поствам и бягам да Ви разглеждам.Hug"

    Руло от сирене!



   Пикантни скариди с ориз и грах!



     Яйца по шотландски,шишчета от кюфтенца и гъби,пълнени чушки само с кайма със салата за гарнитура! 

Виж целия пост
# 172
Дитсан страхотни неща си приготвила и ти като Лабрех сте като художнички -гроздът ти  е супер и гевречетата,а тортичката ти е прекрасна,много ще я харесат.
Неличка много вкусно
Виж целия пост
# 173
MMM Неличка  Hug сега ако ни кажеш и каква е рецептата на сиренявото руло  newsm03 Моля..
Виж целия пост
# 174
Големи вкусотии и красоти сте приготвили отново кулинарни вълшебници . Flutter Hug
Питки , торти, сладкиши , скариди , кюфтенца , кремчета .....  Party Страхотни сте !   bouquet

от мен - вкусния сливов сладкиш на labrex.





labrex- благодаря ти за рецептата .   bouquet Мнооого вкусен сладкиш .  Heart Eyes
Виж целия пост
# 175
alex_og97 как приготвяш карамелизирания крем

Заповядай - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=524271.0



MMM Неличка  Hug сега ако ни кажеш и каква е рецептата на сиренявото руло  newsm03 Моля..

И аз много моля  newsm03
Виж целия пост
# 176
Женя 83 ,alex_og97 ,заповядайте Wink
Виж целия пост
# 177
Вечерята ни ще бъде ето този вкусен миш-маш:


Близнаците,както обикновено запомнящо се представяне   bouquet
Мег,при вас няма ден без питка,неуморна си Hug
ditsan,ама ти как ги подкара тия торти коя от коя по хубави.Бях останала с впечатление че си начинаеща в тортоукрасяването,ама сигурно съм се объркала Embarassed
Селма,много хубаво сладкишче   bouquet,имам няколко праскови ще взема да го забъркам.
Лабрекс,и кюфтета и тутманик като за 6+  bouquet
Виж целия пост
# 178
Привет! Малко със закъснение да се запиша в темичката.

Тази вечер сме на Пица и айрян. Малко я попрепекох, ама карай  Wink



И за настроение - едно агнешко чеверме за гостите на една голяма българска сватба, на която бях в неделя. Разбира се, не е приготвено от мен  Laughing



 
marabu, хлябът ти е прекрасен и с такава апатитна коричка   bouquet

Маме, а на теб ти се чудя  с 4 деца на главата кога и как успяваш винаги да сготвиш по няколко неща, и то все връткави, че и хляб да  омесиш    bouquet  bouquet  bouquet

Танита, както винаги при теб е много красиво и вкусно!   bouquet

Сладките изстъпления няма да коментирам, че се опитвам да ги забравя за няколко месеца  Stop Но това сладко от динени корички направо ми взе ума. Лабрекс     bouquet


Виж целия пост
# 179
Да се включа и аз в темата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия