Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 597
  • 737
# 180
Привет на всички и поздравления за вкусните и красиви ястия, които сте показали! Включвам се с един летен отчет.  Hug













А също - лютеницата и сладкото от черешки:









Виж целия пост
# 181
благодаря Simple Smile на всички, но питки няма свършиха  Simple Smile ама рецепти има  Simple Smile Надявам се да се харесат  Hug

Питки от  Xavier Barriga

Дряновска манджа
Виж целия пост
# 182
много вкусно, Смайли   bouquet а доматения сок гледам зори е в моята чашка  Laughing

Неличка, направо се зачудих като погледнах скаридите защо аджеба Тайна пуска твоите чинии  Joy Joy а тя каква била работата  Hug

част от менюто при нас
брускети с млечен пастет с магданозено песто



картофени канапета с млечен пастет



Основното ако има  - утре ще показвам
Виж целия пост
# 183
Обикновено само поглеждам в тази тема, но този път идвам да се поФаля със сладкото от динени корички. Благодарение на labrex.



Всъщност се прави много лесно, достатъчно е да се прибираш в къщи за по половин час дневно, за да го метнеш на печката Joy
Крайният резултат е страхотен.

Моля ти се прати линк с рецептата на тези динени корички. Рових, но не можах да го открия... Praynig Hug
Виж целия пост
# 184
Тутулинка,и аз да питам -това сладкишче с какво тесто е-бутер,маслено или.... Thinking  Yum
marabu,страхотни питки-хлебчета,прегледах рецептата им.Може ли да се увеличи двойно количеството на маята за по-бързо втасване?
Дес,въпреки,че моичките не тачат крем-карамела,като гледам твоят Кодрит,ще взема да го пробвам и аз,пък който яде-яде! Crossing Arms
hrisi74,не бой се,домашните ще свикнат да снимаш чиниите и хич няма да ти забелязват!И у дома така беше! Party
Ахаааа,Тайне,не само аз тук съм кулинарен тандем с дъщерята Joy!Чудно готвите и двете с Неличка! Hug
Неличка, рулцето-много оригинална идея!
bliznacite2004,каква снимка само #Crazy Crazy направо да ти проговори този сладкиш!
Пеп-4о-цветно и красиво!  Peace
Къде се изгубиха Beniii,Нанита,Трейси?Липсват ми в темата!

Един плодов кекс,правен от мен:

и бисквитена тортичка от дъщеря ми:


Виж целия пост
# 185
Обикновено само поглеждам в тази тема, но този път идвам да се поФаля със сладкото от динени корички. Благодарение на labrex.Всъщност се прави много лесно, достатъчно е да се прибираш в къщи за по половин час дневно, за да го метнеш на печката Joy
Крайният резултат е страхотен.
Моля ти се прати линк с рецептата на тези динени корички. Рових, но не можах да го открия... Praynig Hug

Карма135, заповядай - сладко от динени корички  bouquet

bliznacite2004 , разкошно изглежда сладкиша, радвам се, че ти е харесал! Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 186
Дес,въпреки,че моичките не тачат крем-карамела,като гледам твоят Кодрит,ще взема да го пробвам и аз,пък който яде-яде! Crossing Arms
Мисля че ще им хареса,то не е крем карамел,като крем карамел.Ще останеш доволна Peace
Браво на дъщеричката,хубава тортичка и кекса изглежда изкусително,моите шък деца обичат кекс ама да е без нищо вътре само чист.
Виж целия пост
# 187
Дес,не си се объркала мила-начинаеща съм.
Ето и малко мезенца от мен,че ще дояждаме от вчера.


Виж целия пост
# 188
Дес,благодаря ти от мое и нейно име,а за Кодрит кадир ще копирам рецептата и ще пробвам непременно.   bouquet
Виж целия пост
# 189
Привет момичета отново Hug.
Снощи преди да се покажа бях извикана от ревльо Mr. Green.
Та втори опит за качване на вчерашните гозби.
Отново у дома  Пилешки гърди с мащерка и зеленчуци в сметанов сос
- много ми е лесно и бързо и този път във вариант с пържени картофки.
и 5 минутния Ябълков сладкиш на Лина
Виж целия пост
# 190
Селма и Елексирчето - да с бутер тесто е сладкиша със сини сливи / по-бързо да стане /    ooooh!  

Хъни - Бъни сега преди лягане ми "курдиса" тоя ябълков сладкиш нали....

Лека нощ
Виж целия пост
# 191
Супа - топчета и боб със содена питка (без снимка на боба).
Виж целия пост
# 192
Ани, ще ти открадна идеите за следващите сандвичи   bouquet но в езеро от маруля, белким мине и зеленията покрай тях! Страхотни идеи!
РОНГО, от тази вечер запретвам ръкави в опити за динените корички, но с половината (или без) захар  Rolling Eyes

Днес бяхме на класическите пълнени чушки с млечно яйчен сос

и за десерт пъпеш със сладолед (домашен)

Момичета, изправяте на нокти волята ми с тези благини, които показвате  #Cussing out. Страхотни сте!
Виж целия пост
# 193
Добро утро на всички! Малко снимки от почивните дни:

пияното пиле на мъжа ми


маринованите камби на Селма


шоколадовия сладкиш с майонеза, приготвен от голямата ми дъщеря



Лек и успешен ден!
Виж целия пост
# 194
Неличка, може ли рецептата за яйцата по шотландски?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия