Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 548
  • 737
# 630
vanillla , чудни са станали доматчетата Hug.

Женя 83 , наистина изглежда вкусна гъбената ти супичка   bouquet.

lina kaz , копирах си рецептата Wink.

labrex , и кексчетата, и мекичките ти са супер Hug.

Tannita , много апетитна изглежда питката, и шаренка Hug.

Smiley* , кифличките ти са станали чудни Hug.

От мен един тутманик с мая, но без втасване Wink:



С голямо съмнение подходих към тази рецепта - винаги , когато правя питка или тутманик, ми втасват, че и по два пъти, а този не втасва нито веднъж.Резултатът е много добър, май вече само така ще правя тутманик Wink.

И Мексиканските сватбени сладки :

Виж целия пост
# 631
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

Топли кроасани за закуска

и ризото с гъби и мляно месо

Виж целия пост
# 632
Аз първо се засрамвам,че така ви зарязвам отвреме -навреме....     Embarassed
А тук си е все същата вкуснотека,както казва сина ми...     bouquet

Аелис , тутманика изглежда много пухкав.Може ли и рецептата на това бързоставащо нещо?  

И да не е само приказки,от мен едни 
Бисквитки без брашно


Виж целия пост
# 633
pep-4o, питките изглеждат много апетитно, ще може ли да споделиш рецептата.

споделям  Wink Питки с песто, сирене и семена




Нинка, на голяяяяма патерица - да ти е жива и здрава дъщеричката   bouquet Много радост, късмет и безкрайно и безгрижно детство!

Фани, много приятно запечени тез  кроасани   bouquet
Краси, отново предлагаш изкушаващи -здравословни Crazy сладки!
Таня, чудни питки   bouquet
Виж целия пост
# 634
Иланг-иланг би ли споделила рецептата за кроасаните, изглеждат зашеметяващо Crazy
Виж целия пост
# 635
Здравейте Hug благодаря на всички за топлото посрещане  bouquet
Аелис тези мексикански сладки изглеждат вълнуващо,сподели моля те Wink
иланг-иланг кифличките са разкошни Heart Eyes
У нас любимото пиле със зеле и бисквитена тортичка

Хубав следобед навсички Hug
Виж целия пост
# 636

Tannita, къде мога да видя рецептата на питката със спанак?
Виж целия пост
# 637

краси.мира , ето я рецептата :

http://aelisaelis.blogspot.com/2010/09/blog-post_22.html

beniii ,по рецепта на Tannita са, много вкусни :
 
http://tanitaang.blogspot.com/2008/12/mexican-wedding-cakes.html
Виж целия пост
# 638

Аелис, голяма си подстрекателка, за бой си, да знаеш!  bouquet И аз с тутманик, от тестото с айрян на Мариета, и селска манджа. Grinning







Виж целия пост
# 639
labrex , и скъпият иска да ме пляска, аз съм била виновна, че е сто килца Joy.
Виж целия пост
# 640
labrex , и скъпият иска да ме пляска, аз съм била виновна, че е сто килца Joy.

Да се обади като почне, та да ти дръпнем един хубав пердах и да мирясаш! Joy
Виж целия пост
# 641
Аелис, labrex, великолепни тутманици!    bouquet

labrex, топнах си хапчица в селската ти манджа, страхотна е как точно я правиш?!?
Виж целия пост
# 642
Близнаците,много съблазнителна шоколадова торта!
Лина каз-вкусен сладкиш Мечта!
Пеп-4о,много ми харесаха питките ти!

От мен днес лазаня с печени кори на сач,много сочна и вкусна се получи,разрязах я и я снимах още гореща:



и крем-пита със сини сливи и круши:

 

Приятен празник на всички! Hug




Виж целия пост
# 643
Аелис, labrex, великолепни тутманици!   
labrex, топнах си хапчица в селската ти манджа, страхотна е как точно я правиш?!?

Aredhel, благодаря ти!  bouquet А манджата хич не я правя, тя е специалитет на половинката. Реже се лук, примерно три глави, и се слага в тиган на огъня. Като се запържи леко, се добавят нарязани чушки, горе долу четири едри, пак се пържи/задушава, може и капак да се сложи, посолява се. Като омекнат чушките, се слагат два-три нарязани на кубчета домати. Ако са водни и е много соса, се сгъстява с половин супена лъж. брашно. Добавя се ситно нарязан магданоз, пресован чесън и задължително топла питка. Grinning Ако киселее от доматите, малко захар се слага. Това е, пиша го под диктовка. Срам и позор, ама такова пържено не съм правила, ям го наготово. hahaha

Виж целия пост
# 644
Обърнат плодов сладкиш с карамел и сини сливи:

Рецептата е тук:http://oneblogforcooking.blogspot.com/2010/09/blog-post.html
Дано Ви хареса! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия