Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 595
  • 737
# 405
Привет момичета.Аз чета редовно ама съм без апарат и не пиша.
Все пак снимах с камерата тия дни и показвам менюто.Снимките са ужасни, извинявам се, ама имам обещание от милото, че ще ми купи апарат след десетина дни  Mr. Green А да видим
лещасодена питка
скаридикодрит кадир
И по молба на съпружието пускам и неговия маринован лаврак
Виж целия пост
# 406
Страхотни кулинарки  smile3525
Записвам се за вдъхновение.
Виж целия пост
# 407
Здравейте, магьосници в кухнята!  bouquet

От мен кетчуп, че малкото го яде сутрин, обед и вечер, та да си е домашен поне :389:


home made ketchup by Kemi H, on Flickr
   
Може ли рецептата за кетчуп  Praynig
Виж целия пост
# 408
от мен рибена чорба и тортичка   chef


Виж целия пост
# 409
matze,много вкусно!  Grinning Кажи рецептата за хлебчетата,моля!  Praynig
Благодаря !
500 гр брашно, 300 мл вода, 2 с.л олио, с.л zахар, 1 ч.л сол, 1 пак. суха мая.
В машината за хляб само се меси.
Като пека пръскам переодично с вода. Стават с една такава хрупкава коричка.
Виж целия пост
# 410
Пилешки бургери ала KFC



Виж целия пост
# 411
     Много хубави неща сте готвили, момичета! newsm10 Вкусни и разнообразни!

    От мен една пица Заплес, защото забравих доматите  Embarassed!Ама пак става за ядене!

  
Виж целия пост
# 412
        От мен една пица Заплес, защото забравих доматите  Embarassed!Ама пак става за ядене!
smile3532 smile3532 smile3532

Много ти е хубав Заплеса... Hug
Виж целия пост
# 413
        От мен една пица Заплес, защото забравих доматите  Embarassed!Ама пак става за ядене!
smile3532 smile3532 smile3532

Много ти е хубав Заплеса... Hug
Мерси!Ми почти всичко бях направила, фурната грее и се оказва,че нямам домати, викам айдее, ще видим дали може така да се яде, ми оказа се,че може! Peace
Виж целия пост
# 414
Отдавна само чета, но днес реших да се включа с моите тиквички по гръцки Grinning Снимката е малко кофти, но е правена с мобилния телефон. Отдясно е чесновият сос, няма такава вкусотия!

къде да видя рецептата за тиквичките, а и за сосчето Simple Smile
Виж целия пост
# 415
Картофени кюфтета на фурна,зелева салата и сладкиша с майонеза.



Виж целия пост
# 416
Pety искаааааам тези кюфтенцаааааа
Дай моля те точната рецепта.
Виж целия пост
# 417
TheNMaster, страхотни бургери! Май и аз ще правя тия дни...

Pety, тортичката ти е супер! Браво на теб!

От мен - Пълнени пиперки и мързеливи турски Пиде-та.

 
Виж целия пост
# 418
Росонера моля за рецептата за пиде-тата Praynig
Мастерче и за бургерите моля,че не лиги,ами... Crazy
Виж целия пост
# 419
Здравейте момичета   bouquet

Пускам си набързо джолана с гъби по рецептата на Пепчо и се връщам да чета  Peace



Страшно вкусно Пепчо мерси за рецептата  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия