Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 579
  • 737
# 510
Еси, без думи съм Crazy Peace  bouquet...
Виж целия пост
# 511
момичета,както винаги неуморими в творенията си,изтекоха ми лигите,докато изчета темата Crazy

аз готвя постоянно,но нямам време да снимам или по-скоро нямам сили май Mr. Green


вчера правих хляба с айрян-наистина стана много вкусен,препоръчвам го Peace


аз да се отчета с деншната вечеря-пица с тестото на пеп-4о Peaceза хиляден път казвам-най-вкусното за нас тесто  bouquet


Виж целия пост
# 512
Умбра, ще може ли рецептата за пълнозърнестите крекери?   bouquet Много хрупкащо котенце!
Виж целия пост
# 513
пица с тестото на пеп-4о за хиляден път казвам-най-вкусното за нас тесто  bouquet
Кое точно тесто на Пепчо - универсалното ли newsm78.Пепчо искам като твоите пици да направя.Преписала съм универсалното ти тесто.По същата рецепта ли си правила и ти Находка?
Виж целия пост
# 514
Бъни,мисля,че се води стандартното и тесто,ето пускам ти линка/на тази днешната ми пица само съм и добавила ръбче от кашкавал/-http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2394.msg59328.html#msg59328


не само ти,и аз искам да мога да правя като нейните пици,ама не можееееее Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 515
esy,адмирации за прекрасната аранжировка на снимката!Тези  на обяда ти, също са невероятни.Вкусно,красиво и наслада за очите!  bouquet
Виж целия пост
# 516
Добър вечер  Simple Smile
Много апетитни снимки, както винаги  Hug
Ето и от мен няколко
хапки щруделчета

бърза питка с тестото с едно втасване на макс мама

шишчета и пържолки на скарата

и зарган и зеленчуци, и те на скарата

Приятна вечер   bouquet
Виж целия пост
# 517
Привет!

Отчет от кухненските занимавки днес - сладко от нектарини (+ следобедната филийка на момчето) и зелен фасул на фурна. Домашният хляб не е сниман...

и
Виж целия пост
# 518
Днес мъжа ми готви - спагети със зеленчуци и печени крилца(без снимка). Simple Smile

Виж целия пост
# 519
     Всичко е толкова вкусноо, браво момичета! smile3501

    А аз да ви представя крем -карамел на микровълнова, първи опит, успешен  Joy! Но е само една чашка , за проба!

   
Виж целия пост
# 520
Бъни,мисля,че се води стандартното и тесто,ето пускам ти линка/на тази днешната ми пица само съм и добавила ръбче от кашкавал/-http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2394.msg59328.html#msg59328


не само ти,и аз искам да мога да правя като нейните пици,ама не можееееее Laughing Laughing Laughing

и какво е на пицата ти   newsm78 Че и с кашкавал в  ръбчето,разкош е  Crazy Бъни, това е тестото, да  Peace

Петя, много вкусно е сготвил мъж ти   bouquet  за него е  Wink

За питките - ще напиша тези дни, съжалявам, но сега няма да мога.

Да си покажа какво готвих аз  днес и после поне до сряда ще ви чета само  Flutter Flutter

Бобена салата



Печени пилешки бонфилета



и свинско бонфиле с гъби, каперси и балсамов сос



Печено пиле с картофи



Ориз с гъби и зеленчуци



Пилешки хапки в сладко кисел сос



млечен крем с боровинки



и вечерята - Печено пиле по гръцки



и бутерохлювчета асорти



Хубава неделя, момичета   bouquet
Виж целия пост
# 521
ТАЙНЕ   веднага рецептата да даваш ,че се окапах Mr. Green

ПЕПЧО МАЛЕЕЕЕ  не искам да гледам  dont dont
Виж целия пост
# 522
ТАЙНЕ  веднага рецептата да даваш ,че се окапах Mr. Green

ПЕПЧО МАЛЕЕЕЕ   не искам да гледам  dont dont

Зиче, правя същото, като за обикновен крем-карамел, но го въртя в микровълновата на по-слаба от максималната мощност между 3 и 4 минути. Наблюдавам го, да не кипне!И понеже моята е и с грил, накрая включвам само на реотана отгоре за 3-4 минути, да стане и коричка!
Виж целия пост
# 523
ТАЙНЕ благодаря ти ....утре ще опитам ,че в къщи крем карамела се яде в промишлени количества. Hug

НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ НЕЩО ЗА ВЕНЕТКА  newsm78дали се е прибрала от България  newsm78 Гледам че не е писала и тя. newsm78
Виж целия пост
# 524
Привет от мен!
Аз се включвам от дъжд на вятър, че рядко снимам напоследък.
Мариета, честита лентичка! Лека и здраво бебче накрая!  Hug
Мари_ета, твоята пък питка преди 2-3 страници ми събра очите! Разкошна е!
Тайна, много апетитен крем-карамел Simple Smile
Пеп-4о, ако знаеш с твоята плешка с кисело зеле от 33 страница какви трепети ми причини  Heart Eyes. (Тази година съм се зарекла най-накрая да пробвам да сложа кисело зеле ).
Зиче, Вив-Мив, Пети, и при вас много вкусно!  Grinning
Еси, разменям твоя лек и бърз обяд за моя, неснимания (яйца на очи  Laughing). Прекрасни снимки!  Heart Eyes На първата салата с ябълки и авокадо ли виждам (или пак трябва да си избърша очилата  Grinning)?

Аз пускам днешната закуска :
- pain au chocolat ("шоколадово хлебче") - верният другар на кроасана. Понеже във Франция кроасаните са традиционно без пълнеж, вариантът с шоколад има друга форма и се казва "шоколадово хлебче" (или "шоколатин" - в южната част). Иначе е стандартното тесто за кроасани, с пръчка мек шоколад завита в него


- огретен от Дофинé (gratin dauphinois) - картофен огретен със сметана  Wink

- правих и хляба по рецептата на Мамето Цо - Маме, жива и здрава да си  Heart Eyes  Hug! Рецептата е чудесна!


Приятна вечер, кулинарки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия