Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 564
  • 737
# 600
От мен едни макарони за обяд   chef
Виж целия пост
# 601
Здравейте кулинарни вълшебници .  Hug

Леля Ог- Честит Рожден Ден на дъщеричката ти ! Да ти е жива и здрава !  Heart Eyes Тортата е страхотна .   bouquet

beniii- привет  Simple Smile липсваше тук .
delicate- чудесни кроасани  Flutter
Аелис ,еликсирче , пеп-4о, Pety , tutulina, megans- много е вкусно при вас ... newsm22

от мен - Шоколадова торта с малини



Виж целия пост
# 602
Ето от мен тортата за рождения ден на дъщеря ми:

Да ти е жива и здрава рожденничката!
Нямам думи за тортата, невероятна е! Сигурно е била много доволна от тази красота специално за нея!
  bouquet
Виж целия пост
# 603
Леля Ог, да е жива и здрава дъщеря ти  bouquet! Тортата е просто невероятна Peace!

Близнаците, а това шоколадово-малиново изкушение  е просто Crazy...мням, олях се Whistling...
Виж целия пост
# 604
За днес патладжан кебап и картофки.Патладжана е по рецепта на Еси/Кеми,благодаря за рецептата много вкусен се получи.   bouquet

Виж целия пост
# 605
За днес патладжан кебап и картофки.Патладжана е по рецепта на Еси/Кеми,благодаря за рецептата много вкусен се получи.   bouquet



Не мога да я открия тази рецепта за тоз патладжан, а изглежда много апетитен, моля за една препратка.
Виж целия пост
# 606
  Леля Ог,честита ти рожденичка!Да е винаги усмихната,здрава и с много късмет в живота!  bouquet
  bliznacite2004 ,какъв раскош!Шоколад и малини!Чудесно е!
  Pety ,и ние много обичаме това патладжанче!
  Аелис,метни насам едно еклерче,много са изкушаващи!

  От мен само един ябълков сладкиш "Мечта",много ни хареса:

Виж целия пост
# 607
   Едно свинско бутче с картофки!

  

    lina kaz , близнаците, вашите торта и сладкиш изглеждат ммм...уникално вкусно!А Pety ще ме накара, да ходя за патлджан!


  
Виж целия пост
# 608
И аз на опашката с купчинките на labrex и много тъмна снимка  Confused


Тия торти дето ги  размятате...едвам се удържам да не хукна към кухнята...че и днес ядох една еклерова ... с боровинки...  Crazy
Лель Ог великолепна е тортата, да ти е здрава рожденичката!
Близнаците тази шоколадова е разкошна Simple Smile
Виж целия пост
# 609
lina kaz , вече близо час ровя като луда  #Crazy    из рецептите ти и не намирам тази "Мечта" дето си я "изтипосала" и дразниш, ли дразниш .....разногледа станах  Rolling Eyes хайде с доброто да е..... пиши моля те, че да не обърнем другото листо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Сигурна съм че не само аз се кокорча тук и чакам рецептата.....Моля, моля, моля  Laughing Laughing Laughing

Мислех да затворя очи за прекрасните тортички на Елица, леля Ог, bliznacite2004, еклерите на Аелис, ама гледам Тайна,  Ала-бала,  Pety,  frei и те напират да ми извадят очите с техните чинии
пъъъъъълни с вкусотии. Ей на, от точене на течности и в рима прописах......ооо, боооооже, колко съм нещастна....
Предлагам ви да сложим малко ред тук... такива шедьоври / имам предвид тортопоказвачките / да се представят в определени дни и часове. Да сме подготвени, а не разхождаш се из темата и хоп...инфаркт.... ooooh! ooooh! ooooh! поне аз съм в опасност. Без предварителна нагласа, всичко може да се случи !!!! После, някои ще гледат смутено, а други ще си мачкат шапките!!!

Малко се "олях май" ама  smihesorry
 
Виж целия пост
# 610
Не мога да я открия тази рецепта за тоз патладжан, а изглежда много апетитен, моля за една препратка.
Мама  Светла,ако искаш виж аз как го приготвям. Wink
Виж целия пост
# 611
За днес патладжан кебап и картофки.Патладжана е по рецепта на Еси/Кеми,благодаря за рецептата много вкусен се получи.   bouquet
Не мога да я открия тази рецепта за тоз патладжан, а изглежда много апетитен, моля за една препратка.
Правих го по тази рецепта.

http://vkusnoikrasivo.com/recepy/224/Патладжан%20кебап/Patlıcan%20Kebabı/

Но в каймата освен гъбите и лука сложих червена чушка,моркови и стрък  целина. Simple Smile

Нели следващия път ще опитам и твоята рецепта с домати.
Виж целия пост
# 612
Здравейте момичета   bouquet неуморни сте еййй, записах доста рецепти и ще пробвам една по една  Peace
 
Женя 83, тортата "Йогурт" е страхотна, унгарските пастички на Famma също са в списъка ми  Wink, да не забравям еклерите на Аелис /я кажи бавно ли се правят и коя рецепта използва/, близнаците 2004 и ти с тази шоколадова торта с малини ммм....може ли рецептата  Praynig, Lina kaz,  а твоя сладкиш "Мечта" има да го мечтаяяяя ...
Леля Ог,  нека рожденничката ти е здрава и щастлива, както и всички около нея, много радост да ти носи   bouquet  bouquet  bouquet, а тортата ти е НЕПОВТОРИМА  Peace

Аелис, много ми харесаха и пълнените патладжани, както и патладжана кебап на Pety Peace

Megansq, The Girl, миналата седмица и аз си мислех за гювеч и макарони, ще видим кое ще е първо  Laughing

Тайна, свинското бутче с картофки изглежда много вкусно  Simple Smile

Ала-Бала, снимката може да е тъмничка, но подозирам колко са вкусни купчинките на labrex  Peace

А това е от мен - набързо някаква "пърженица" тип прочистване на хладилника  Laughing



и едни кифлички с тестото на Лабрекс, Лабрекс   bouquet  bouquet  bouquet много вкусни

- със сирене

- с кренвирш


Виж целия пост
# 613
Привет момичета от мен днес

от мен брускети   по тази рецепта

http://kulinarnimisli.wordpress.com/2010/09/03/%d0%b1%d1%80%d1%8 … -julie-and-julia/



и първото ми козуначе направен в новата придобивка

Виж целия пост
# 614
Страхтни вкусотий момичета,а тоза шоколадова тортичка направо ми се иска парченце.Ние сме на боб с наденица тази вечер ,но не сниман още е във фурната
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия