Честит Рожден Ден на порасналите дечица!!!!!!!

Мале лошо ми е от сутринта, ама не с мойте стомашни неразположения!
Чакаме да се поосвободиш и да ни позабавляваш както само ти си знаеш!
Много, много си се разхубавила и отслабнала от последната ни среща. Много ти се радвам, много. 
Весели партита, апетитни торти, настроение и доволни дечица. Красота за окото.
Много са сладки, поучителни и интересни сериите. 
За сметка на това сестра й напираше да се събува и да играела по килима с каките
Пълна лудница. Но като се върнахме, опънах краката на дивана и си пуснах един филм и така пълен... релакс /от почти два часа



Дано да й мине скоро предстартовата треска!




От панаира ли истинахме, от градината ли си го донесохме...незнам. Ама така кашля че чак неможе да спи. Глас няма никакъв. и така. Мъка ми е да го слушам нощем как се дави...
...че рожден ден ви чака!давай и по бабешки освен АБ-то! 



,което после стана ясно,че е сако...в някои от сцените Инди е и с такова чудо...леле майчице голяма мания...извинявам се,че и на вас надувам главите с тази Джоунс мания







при теб ще ги пращаме!
с него! да го нацелуваш 
Препоръчани теми