
Никога не съм правила грис, ще взема да и направя утре за закуска

Въобще тези дни научи доста неща-да се качва на малката маса в хола,на спалнята,да дава краче като му обувам чорапките.. 

Ще чакаме снимки от двойния празник 
Ще чакам да споделиш как правиш гриса за София 


. Харесвам всичко с Пепа Пиг и на нея ще са, но онлайн ще ги взема.
Оф не знам много съм изнервена.
. Харесвам всичко с Пепа Пиг и на нея ще са, но онлайн ще ги взема.
Все пак съм се замислила от сега, че то по-хубаво времето няма да става.
Стига да не вдига Т, горе долу бива,ама и Т като вдигне вече се притеснявам.. Абе дано да ни оставят най-после болестите...




. А ако няма, пък го виждаш, че не е добре, тогава се притеснявай, когато организма не реагира. За качамака Сиси ти е казала, ето примерна опаковка, има във всеки супермаркет
. Трябва всички да взимаме в къщи, че баща и по цял ден работи с хора
За ботушките, ще ми се да уцеля такъв номер, че сега с чорапогащник и термочорапи да и стават. Към пролетните дъждове вече да ги носи само с чорапи, нали ще е по-топло. Или крачетата растат по-бързо и няма как с един номер да мина? "Честито" за оциклянето
, но като се вари няколко минутки не е суров. Препоръчани теми