Изясни ми се картинката. Разгледахq подредих си нещата с имунизациите. Друго си е човек да попита, ако не сигурен. 

.

Чета ви всеки ден - даже по 2-3 пъти, ама страшно ме мързи да пиша
Започвам да се чувствам като от отшелник,защото не съм си в Пловдив
Хубаво поне , че имам интернет и сателитна телевизия.


Май от причините, които водят до това, нямаме нищо освен многото използване на биберон. А пък може и да е, защото малкатане искаше да пие вода, чак преди 2 месеца пропи, пък и обича да си хапва кисело - киселомляко и домати. Скоро отиваме на стоматолог да видим каква е тази работа - има една малка черна чертичка на първото излязло зъбче.
, но за бебе ми се струва странно. Предполагам е някакво оцветяване, както писа Маймун от бременността. Пиши какво е казал зъболекаря. Аз на 33 г имам 3 пломби, но те са ми от една зъболекарка
Всяка година ходя профилактично и никога нищо ми няма, само зъбен камък ми махат. През 97 г. отивам при някаква прехвалена скъпарка. Открива ми 3 кариеса 
Отидох на консултация и бях супер изненадана, как може да ми записват час, а да ги няма нито лекарката, нито сестрата. И се прибрахме с Елин, аз вече подобаващо набрала, защото и той много се изнерви,заспа в колата, после рева....И накрая нещо ме накара да си погледна картона по внимателно и какво да видя, трябва да сме на консултация, но не днес, а след месец
И на всичкото отгоре, отново ми отказаха една поръчка от един английски сайт и съм много възмутена, не ми искат парите тези хора и това си е. Но реших вече да не се занимавам с тях 
, но за бебе ми се струва странно.
Имах и една на млечен зъб, когато бях на 6 години.
Някой държи Ива на високо. Даваме й четката с пастата, а аз заставам срещу нея и започвам да си мия зъбите. Тогава започва и тя
Анай-смешно е плюенето на вода. Ние си имаме тренинг. Толкова месеци съм й предлагала вода , а тя я е плюла
.Имахме доста неприятни моменти почина баба ми,а после и баща ми.Местихме се в ново жилище и така.
.Вече ще мога да чета и да да пиша по-редовно.Не на последно място Честит имен ден на всички именници

Препоръчани теми