Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 418
  • 735
# 540
Детски имам, обаче парите за първи клас-не ShockedСофия.
Виж целия пост
# 541
Детски имам, обаче парите за първи клас-не ShockedСофия.

В коя банка и коя община ?
Виж целия пост
# 542
Момичета, понеже вече ми кипна - аз ще си направя разпечатка от банката и ще пусна жалба някъде. Не съм мислила къде точно трявба да се подаде, но ще го направя. Не може да ни правят на маймуни. Този месец не сме опряли до тези пари и слава Богу. Но се е случвало да ги чакам като манна небесна. Така че, ако има още някой съгласен да пускаме обща жалба ли, знам ли какво, може и до медиите, но със сигурност и в някоя европейска институция, нека да се съберем и да прикачим сканирани извлечения от сметките, за изплатените не в срок детски.

Аз бих се включила към жалбата, но не сме ли много ефекта ще е нула. За мой късмет точно този месец аз ги чаках тия пари като манна небесна както казваш, но уви няма ги. Добре че имам позната продавачка в магазин иначе съм загинала.
Виж целия пост
# 543
Детски имам, обаче парите за първи клас-не ShockedСофия.

В коя банка и коя община ?

ПИБ-Люлин
Виж целия пост
# 544
взеха си детските и млъкнаха до следващия месец
Виж целия пост
# 545
взеха си детските и млъкнаха до следващия месец
   hahaha
Виж целия пост
# 546
Няма ли някой да каже нещо за пощенска банка  Благоевград
Виж целия пост
# 547
ЦКБ - София - снощи изтеглих парите.


ЦКБ Овча купел преди малко проверих - няма
Люлин.
Виж целия пост
# 548
Не знам какво да кажем като сме си взели детските. Аз от три месеца насам сега си ги получих в законовия срок т. е. до последно число на месеца, иначе ги получавам след първи.
Виж целия пост
# 549
От социалните в Горна Оряховица казаха , че в петък превод въобще не е имало . На служителката и беше нещо весело Twisted Evil.Ще чакаме на върба в петък Twisted Evil
Виж целия пост
# 550
София, ДСК, още нямам.
Виж целия пост
# 551
София, Възраждане, Уникредит - НЕ
Виж целия пост
# 552
ЦКБ - София - все още няма Close
Виж целия пост
# 553
Законовият срок отдавна изтече. Да видим сега какви ще са оправданията им.
Виж целия пост
# 554
Пощенска-Красна поляна-няма.Казаха да питаме банката.От банката казаха да се обърнем към социалните.Къде са ни пари #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfireте????????????????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия