Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 418
  • 735
# 585
Аууууу.....и този месец е имало игра на нерви.....Смятах, че в петък са преведени парите, но те били преведени едва днес....Явно октомври като месец с 31 дни е бил малък за социалните.......Какво ще правим тогава февруари месец???? newsm78
Виж целия пост
# 586
към момента никой в горна оряховица няма,знае ли се кога ще бъдат пуснати.утре дали ще ги получим  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 587
към момента никой в горна оряховица няма,знае ли се кога ще бъдат пуснати.утре дали ще ги получим  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
токущо ида от банкомата, ама в горна оряховица няма,щч проверя след 18.30ч и ако пак няма занчи да се надяваме за утре,аман ве4е... #Cussing out
Виж целия пост
# 588
към момента никой в горна оряховица няма,знае ли се кога ще бъдат пуснати.утре дали ще ги получим  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
токущо ида от банкомата, ама в горна оряховица няма,щч проверя след 18.30ч и ако пак няма занчи да се надяваме за утре,аман ве4е... #Cussing out
току-що си проверих интернет банкирането- няма  Shocked
Виж целия пост
# 589
Ха-ха-ха мама Цоцоланка,февруари месец ще ги получим към края на април!!!!!Ако дотогава не решат евентуално ,че тези пари изобщо не бива и да се превеждат,щото видите ли,няма за децата....
Виж целия пост
# 590
в 19.00ч в горна оряховица няма детски ,а миналата седмица по бтв-то казаха 4е в петък (29.10) ще ги пуснат на вси4ки,ама пак излъгъха ,то утре е 2.11 и пак ще си пишем ,и а дано  вземат наистина да ги преведат ,как за техните заплати има пари  ,а за децата все нестигат ooooh!
Виж целия пост
# 591
 ckb nqma 16.00
Виж целия пост
# 592
Уникредит в Надежда нямаше в 19,30.Вече много ми писнаааа.
Виж целия пост
# 593
сливен ЦКБ няма чл 8и интеграционни
Виж целия пост
# 594
И аз все още нямам Райфайзен-Надежда #Cussing out
Виж целия пост
# 595
Уникредит общ. Красно село вчера към 16.15ч.ги преведоха.Искам да питам майките на деца с Телк по кое време на мес.се получават добавките по соц.оценка подала съм молбата си през август а до момента нищо..........И те ли се моткат така както тия с детските?
Виж целия пост
# 596
Уникредит общ. Красно село вчера към 16.15ч.ги преведоха.Искам да питам майките на деца с Телк по кое време на мес.се получават добавките по соц.оценка подала съм молбата си през август а до момента нищо..........И те ли се моткат така както тия с детските?
Би трябвало сега октомври да ги получиш заедно с детските
Виж целия пост
# 597
Би трябвало ама ги няма с детските получих само 168 лв.добавката.
Виж целия пост
# 598
Би трябвало ама ги няма с детските получих само 168 лв.добавката.
168това са парите за социалната оценка а отделно се подава молба-декларация за инеграционни добавки и 70лв.детски може би ще ги пуснат по-късно до няколко дни
Виж целия пост
# 599
в Горна Оряховица дали вече са преведени,ако някой знае моля да каже защото пътувам 2 пъти до града напразно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия