Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 414
  • 735
# 675
Кога за един ден са превеждали детските към всички банки? Никога. Винаги е ставало поетапно. Едни може да ги получат утре при малко повече късмет, а други - след 5-6 дни  Peace


И аз  мисля,че няма да бъде утре,много ерано ,последните няколко месеца ги привеждат на първо число.
Търпение момичета не остана.
Виж целия пост
# 676
Кога за един ден са превеждали детските към всички банки? Никога. Винаги е ставало поетапно. Едни може да ги получат утре при малко повече късмет, а други - след 5-6 дни  Peace


И аз  мисля,че няма да бъде утре,много ерано ,последните няколко месеца ги привеждат на първо число.
Търпение момичета не остана.

Явно при всички е различно.Никога не съм си получавала парите в началото на месеца,винаги последния или предпоследния ден от месеца.
Зависи от общината!
Виж целия пост
# 677
Ямбол ЦКБ-ИМА, снощи ги пуснаха
Виж целия пост
# 678
О, значи вече ги пускат.Момичета казвайте ако има, други проверявали ли са -Варна ЕКСПРЕСБАНК?
Дано днес да си ги получим всички до края на деня!  bouquet
Виж целия пост
# 679
Ми а дано,навсякъде ги пуснат
Виж целия пост
# 680
една сега и в дарика написа,че и в РУСЕ има.не знам дали е вярно
Виж целия пост
# 681
една сега и в дарика написа,че и в РУСЕ има.не знам дали е вярно

Те в Дарик всеки месец си пишат ...
Виж целия пост
# 682
В Дарик нон стоп пускат детски  Wink По всяко време  Mr. Green
Виж целия пост
# 683
В Дарик имаха още от понеделник. Mr. Green
Виж целия пост
# 684
В Дарик имаха още от понеделник. Mr. Green
hahahaами да се местим там
Виж целия пост
# 685
една сега и в дарика написа,че и в РУСЕ има.не знам дали е вярно
дай линк да прочетем и ние
Виж целия пост
# 686
http://dariknews.bg/view_article_comments.php?article_id=403216& … ;&start=30120
Виж целия пост
# 687
А дали не се бъркат нещата?Дамата там е  писала за отопление Thinking Rolling Eyes
Виж целия пост
# 688
Ямбол ЦКБ-ИМА, снощи ги пуснаха
Дай да изясним  Mr. Green
Това в Дарик ли го прочете или на теб лично са ти ги пуснали?
Виж целия пост
# 689
Ямбол ЦКБ-ИМА, снощи ги пуснаха
Дай да изясним  Mr. Green
Това в Дарик ли го прочете или на теб лично са ти ги пуснали?


А,така! Peace
И,дали детски са ти пуснали или помощта за отопление?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия