Егасимус и селяните. В съседния блок има булка и 10 коли бибиткат оглушително в този сравнително ранен час - не го разбирам тоя цирк. Дай сега всички да разберат че се женя. Добре че нямаше и цигански оркестър.

Бая - и аз се присъединявам към ревлите, но и се смях едновременно с това
Кики - може би си забравила, че шеф е мъжо ми

елист- чистачка имаш ли ?
Снощи уж първоначално спокойна вечер. Бебка спи, ние с мъжо си направихме неприлично количество суши и сме се размазали вече за лягане и кат ревна това дете. Нищо не я успокоява. мазах гел за венци, давах замръзена дъвкалка, беше яла преди половин час.....абе ужас ви казавам. Като и дам залъгалката я плюе и нещо нарежда жално. Та ревах и аз с нея. Накрая й дадох малко нурофен и легнах с нея на дивана да я приспя гушната в мен. Слава богу се унесе и я пренос в нейното креватче, но си легнах с главоболие. В 5,15ч беше гладна и готова за игри. И пак мляко и на дивана , та откарахме до 8ч. Ако всеки зъб излиза така, ще вляза в лудница. Точно тогава си спомних прочетеното от поста на
Бая и съвсем ревнах. Абе резил.....винаги съм си мислела, че ще приемам нещата по-леко.
Айде изчезвам че Дари сменя каналите от цифровия приемник
Дано днес става за разходки, че да се разсее малко чавето.
Хубав ви неделен ден.

Горните два най-накрая пробиха и то заедно
Милото ми момченце малко се поизмъчи,но да се надявам,че краят се вижда и с другите ще е по-леко
И страшно се дразнех, като ми пилеха, че ще я разлигавя!
Дано и вашите зъбки излязат без проблем 
много бе
и ви оставям 

