Неусетно първата година мина, рождени дни започват в НОЕМВРИийската дружина - 13

  • 31 116
  • 729
# 630
Елвиресте - миналата седмица се преборихме с едноседмични сополи с Виброцил. На втория ден почти нямаше. Питай педката дали да й вземеш.
Виж целия пост
# 631
Елист, пиши после как мина  Praynig Стискаме палци!
Дано няма разболяващи дечица  Praynig

Дали Молфикс ги правят вече по-тънки наистина? Преди ги оприличавах на кора на дърво (преувеличено, разбира се) Laughing
Въпреки, че ползвам Памперс ги харесвам Пуфиса, защото са мекички. А и същите производители правят перфектната тоалетна хартия Милде.

Виж целия пост
# 632
Весс, мерси, питах педката, каза ако се влошат нещата да започвам да капя.....Имам от предишния път.... Засега сме на физ.разтвор и помпата... добра работа върши, но Пламена пищи все едно я колят....

Дано не й се провали партито за петък  ooooh!

Елис, и от нас палчета стиснати имаме!

Леле, тепърва почва зимата....

И аз преди бях на Пуфис и наистина са малко по-"дървени" и затова пак минах на Памперс .. честно казано други марки не съм й пробвала....
Виж целия пост
# 633
И аз реших да се намеся..
Честит рожден ден на порастналите сладури!
Страхотни торти правите..

Аз първо да отговоря на J.R  за столчето: Ние ползваме същото наследено от братовчеда когато ходим при баба и дядо в Сливен, а у дома сме с това на Фишер Прайс, с животните отгоре.
И двете са ок, само че това на Фишер Прайс малко трудно се закопчава и откопчава, а и таблата с животните вече не я ползваме.
Май е по-добро това, което си харесала, щом е издържало на атаките на нашия братовчед...

А за памперсите - ние ползваме Памперс още от начало, само че наскоро ми се наложи да ползвам Молфикс, т.к. нямаше нашия размер, а ни трябваха спешно, но за мен нямаше никаква разлика (май и в цената не открих). Пак са меки и си попиват, само дето нямат различни картинки отпред Simple Smile
Виж целия пост
# 634
Елвирка, каква помпа ползваш, че пищи така? Дано се размине.
Виж целия пост
# 635
ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА ЯВОР, ЕВА, ЕЛИС, МЕА И ДАРИНА! НЕКА ВИНАГИ БЪДАТ ВЕСЕЛИ И ЗАСМЕНИ, ДА ИМАТ ЕДНО ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ!

elvirka
и ние имахме доста сополи. Капвах физ.р-р. с клеева тинктура(на 10мл.физ.р-р. 5 капки клеева тинктура) и като заспива наобяд и вечерта малко мед в ноздрите. Да ти кажа, че понамаляха и накрая 3 пъти капнах Коларгол и вече нямаше и спомен от тях.

Нея страхотна торта, много ми хареса:)

Елис много стиснати палчета и от нас. Ще видиш, че всичко ще мине добре. Дано се оправяте по бързо Hug
Виж целия пост
# 636


И аз преди бях на Пуфис и наистина са малко по-"дървени" и затова пак минах на Памперс .. честно казано други марки не съм й пробвала....


не съм била аз де, а Пламена, ама явно толко и вие четете  Laughing

Бая, взех клеева тинктура, после се върнах и за физ разтвор, и сложих вече 2 пъти...
преди малко ми хрумна и друго нещо. миналата седмица в четв, Пламена се беше подсекла, ей така изведнъж, днес гледам горен зъб прозира и текат сополите.... може и да е заради това, или просто се самозалъгвам....

ще видя как ще е утре и ще решавам дали да отменям партито или не. хич не ми се иска, а и тортата е поръчана ама.....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 637
Ехоооо , мамчета Simple Smile

Честит Рожден Ден на Евичка , Елис , Явор , Дарито и Мея!
Днес бяхме на рожден ден на Ева на мама Нея и на Елис на мама slance666 - е оцеляхме Simple Smile първият беше от 10 до 12 , после едно хубаво спинкане в количката на вън и от 14 пак  на купон Simple Smile

Аз да мога да кажа ,че тортата на Нея освен ,че е много красива , че и много вкусна Simple Smile)

Браво на Митко , най-накрая се е престрашил да си ходи самичък.
Оле , Елист , дано всичко мине по мед и масло и да и се оправя ушето


Абе къде ги намирате тези евтини зимни обувки или ботуши. Аз все гледам едни с по над 50 лв и ми става лошо! Да не говоря ,че едни термо чорапи три четвърти издирвам от 3 седмици вече,че навсякъде или са за над 3 години или за розови.

Алекс пиеше фризо 2 ,който си беше гадничък на вкус, но си го харесваше . А сега сме на Фризо 3 - има вкус на ванилия , даже май са прекалили , но за по злояди като нас е ок Simple Smile

Иве:Споко бе жена Simple Smile Аз като се ядосам ,че лесно кипвам напоследък , си млъквам и си гледам диването . Иначе почвам да ги дрънкам едни дето не ги и мисля даже. А и да ти кажа , четох поста ти малко след като го беше публикувала, но видеото не беше наред, а сега гледам и на Янечек не ми е активно ... 
Виж целия пост
# 638
ЧРД НА ЯВОР, ЕВА, ЕЛИС, МЕА И ДАРИНА! Да са здрави и да растат щастливи и умни!
 nbirthday  Gift newsm38

Весс, да ти е живо и здраво племеничето!

Елист, как мина? Дано  всичко да е наред и да са здрави принцеските!
Елвирка, и моето дете пищи и реве от сополодърпача, аз от вчера открих как да я приклещвам за да я издухвам - с колене! до сега като съм сама я завивах с някаква завивка и я държах с една ръка, защото тя бие, дърпа маркуча....не ми е хубаво, ама какво да правя, иначе не става. Тя знае и в началото преди да започваме се усмихва и прави "пссс"- такъв звук се издава, и после като я сложа легнала и почва да плаче newsm45 .  Предпочитам като не става с добро, силово и кратко, после обикаляме ключовете за осветление и готово - усмивката грейва.
Ние от 20:30 до сега се приспивахме  Tired. Накрая ми идеше на напердаша памперса, ама заспа детето да ми е живо и здраво. (между другото моят ВТР беше 3.11 и днес ми бе по-по-така).

Лека нощ!
Виж целия пост
# 639
Здравейте,

Честит първи рожден ден на всички рожденници!!!

Честити крачета на всички проходили!!!


Не съм писала от доста време, но напоследък дзверчетата не ме оставят за секунда. В края на месеца майка ми заминава за 2 месеца и дупе да ми е яко Rolling Eyes
И двамата още не са проходили. На Емо мааалко му остава. Днес направи 2-3 крачки. Много е смел, стои прав без да се държи. От скоро се изправя без да се хваща за нищо, пляска си сам с ръце и после тупва по дупе.

Иве, ще ми кажеш ли къде горе долу се намира този магазин за обувки. Не съм от Плевен, но сме на близо и от време на време отскачаме до там. Плевен е родния град на Емо и Криси. Само на 40 км сме от вас, но тук времето е коренно различно. Е беше студеничко днес, но поне мъгла нямаше, та излезнахме за 1 час.
Мия, да ти е жив и здрав племенника! Справила си се много добре с украсата за рождения ден. И ние в количката спим 30-ина мин. Пробвала ли си да приспиваш Мишко като легнете двамата на спалнята и да му пееш или разказваш приказки? Криси също заспиваше само на ръце или на цица, но преди около 2 месеца, когато реших да спирам следобедното кърмене, легнахме двете на спалнята, дадох и играчка и започнах да й пея любимата й песничка. Първите два дни доста мрънка. Вече заспива много лесно. Лягаме двете, давам играчка, разказвам една приказка или песничка и после се правя, че спя. По някое време се дотъркулва и се гушва в мен и заспива. Ако е по-изморена, заспива още в началото на приказката. Вечерното приспиване обаче е малко по-трудно. Заспива с люлеене на шезлонга.
Вес, и на вас да ви е жива и здрава племенничката!
elvirka, купувам Джуниър от както станаха на 1 година. Преди това взимах НАН 3.
Стеле, и аз не съм фен на Колев и Колев и не съм купувала такива.
Елист, стискам палци! Бързо да оздравяват госпожиците и повече никакви болести  Hug
Нея, браво за майсторлъка. Тортата изглежда страхотно.

Смяната на времето и на нас ни се отрази много зле (по-точно на мен). С помощ от моя страна започваме да се нагаждаме.
За отбиването - Криси почти съм я отбила, но аз започнах процеса отдавна, за да стане плавно. Понеже Криси не иска да пие АМ от шише, вечер след супата й давам кисело мляко с една бисквитка, а през деня гледам в храната да присъства кисело мляко, сирене или АМ. Остана ни само нощното сукане, но то е по-скоро за приспиване, а не за наяждане. Вече почти нямам кърма. Миналата нощ Криси се буди по-малко пъти и от едната гърда не е сукала и за тези около 40 часа гърдата ми си е почти празна. И при нас Криси понякога идва, дърпа ми деколтето и се навежда да суче.
За Памперсите - ние сме на Памперс и съм доволна. Веднъж купих Пуфис, но нещо не ми допаднаха. Сега търся накакви по-дебели памперси за през нощта. На последък Емо почти всяка сутрин се буди мокър. На Памперс 4 сме и му пропускат. Купих няколко бройки 4+, но като ги сравних с 4, нямат абсолютно никаква разлика в размера. Еднакви са до милиметър  newsm78

Лека нощ!
Виж целия пост
# 640
 wavey   newsm38 newsm59  Gift На всички вече порастнали бебчовци(и на патерици малко,че пропуснах някоко дни) Grinning Да са живи и здрави   bouquet
Виж целия пост
# 641
Честит Рожден Ден на
Дария, Никол и Габи!!!


И на всички останали рожденици на този ден Simple Smile
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
Много да се здрави, силни и красиви,
щастие и радост да ви следва отвсякъде Simple Smile
Виж целия пост
# 642
Добро утро и честито на всички празнуващи на днешната дата!
Иве:Споко бе жена Simple Smile Аз като се ядосам ,че лесно кипвам напоследък , си млъквам и си гледам диването . Иначе почвам да ги дрънкам едни дето не ги и мисля даже. А и да ти кажа , четох поста ти малко след като го беше публикувала, но видеото не беше наред, а сега гледам и на Янечек не ми е активно ... 
Да ви кажа, в момента сме с децата при свекървата, а мъжа ми работи в София и идва през уикенда. Скоро ще пусна нови снимки  Hug

Иве, ще ми кажеш ли къде горе долу се намира този магазин за обувки....
Яничка, магазина се намира точно до стоматологията. Като се обърнеш с лице към входа на стоматологията, магазинчето се намира от лявата страна, под един блок, който е на самата улица-първа линия. Магазинчето е много малко, на витрината има наредени детски дрехи.  До него има други малки магазинчета, но не детски.
Дано обясних правилно, че и аз съм временно пребиваваща в Плевен  Laughing
Прекрасен слънчев ден  Hug
Виж целия пост
# 643
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАРИ, НИКОЛ И ГАБИ!!!!

Добро утро и от нас!

За памперсите - ние ползвахме Либеро, но сега като се движи повече нещо не ми хареса, че ръбчетата му се отбелязват по крачетата и става червено (по-твърди са). Сега сме на Пуфис 4-ка и съм доволна!

Яничка83 - Завиждам ви за следобедното спане! Ние ако не се люляме не става! Но това с приказките трябва да го пробвам....

Ох, аз уча за изпит, а трябва и за утре да се оправям и съм  #Crazy #Crazy #Crazy Но нали всичко ми е за рожбичката. Да ми е жив и здрав! Всичко ще направя за него! Няма да спя, няма да се храня стига той да е добре Simple Smile
Виж целия пост
# 644
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, но ви хвърлям по едно око. Далия отдавна ходи, прощъпулника го правихме на 25.09. и можете да си представите какъв терминатор си имам в къщи, ходи навсякъде и много ми "подрежда", сега съм я сложила на гърнето и малко време за нет. За памперсите ние сме на Турските Памперс Прима и съм много доволна , по - добри са от нашите и не ни пропускат толкова много. Отдавна спим само следобед и се чудя от къде толкова енергия в това дете, още повече че въобще не се спира, все е в движение. А си имам и първокласничка с нея пишем домашни, когато малката спи.
Весел  и слънчев ден от нас. ЧАО. / дълга ме зове от гърнето/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия