

Прекрасна торта! Надявам се,че сте имали хубав празник и си направила достатъчно от твоите снимки


Тези години не се забравят. Ех...



)... Ето няколко снимки с момиченцето, с което танцуваха заедно, във вихъра на танца и тук вече с партньор
И ние сме й купили парфюм с HSM, на каквато вълна е напоследък, както и пъзел със същите герои, кукла Барби (някаква принцеса с вълшебна рокля), интерактивно слонче и шах, а от бабите - Beadoz и Туистър (представям си как ще ни кара всичките да се оплитаме 
- GP-то изписа Клацид без да му пусне изследвания, ама аз съм инат и утре ще му направим антибиограма, а, докато излязат резултатите, ще се опитваме да го оправим с хомеопатия.
Ей, Симона не я бях виждала отдавна. ле-ле колко е пораснала.
Танците са много хубаво нещо, дано по-скоро си намери партньор. Иначе малкият парнтньор е просто бонбон!
!
Препоръчани теми