РОДЕНИ 2004 (4 тема)

  • 50 555
  • 455
# 210
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ АНИТА! ДА СЕ РАДВАТ НА КЪСМЕТ, ЗДРАВЕ И МНОГО ЛЮБОВ ДА ПОЛУЧАВАТ! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 211
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ АНИТА -ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ! Hug Hug Hug
Рожденният ден мина страхотно с парти в детската градина и разходка и снимки пред коледната елха в нашия град.Имаше подаръци ,поздрави и всичко най-......
http://www.facebook.com/album.php?aid=37961&id=1000002827801 … &l=d6fce89d4e
Ето малко снимки
и малко човечета от Ивка Two Hearts newsm44 newsm68 smile3502 newsm51 newsm03 newsm03
Виж целия пост
# 212
Благодаря за пожеланията, ето да ви почерпим Simple Smile
Виж целия пост
# 213
И аз се включвам в темите: Елица - октомври 2004,  Все още сме в подготвителна, догодина 1 клас.
Виж целия пост
# 214

Дуци, честито на куклата със закъснение  Embarassed Да й е живо и здраво името!  Simple Smile

Откъде я поръчахте тази прекрасна торта?
Виж целия пост
# 215
Дуц, направо си надминала себе си  bouquetПрекрасна торта! Надявам се,че сте имали хубав празник и си направила достатъчно от твоите снимки Heart Eyes
Виж целия пост
# 216
Леле, от нета я взеха Joy Blush
Виж целия пост
# 217
Мошеничка Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 218
Ех, размина ми се хапването на торта. Тъкмо мислех да паля колата и да идвам за едно мъфинче от тортата. Mr. Green Heart Eyes


evpraksia добре сте дошли с Елица.   bouquet
Виж целия пост
# 219
Е нищо де, Дуци да купи друга торта да почерпи. а тази на картинката да си остане само за гледане .
Със закаснение честит имен ден на всички Анита- малки , големи и т.н...
Виж целия пост
# 220
   Момичета, и аз поздравявам за  отминалият празник на АНИтата! Бъдете здрави и носете с гордост името си!  Hug

 Честит студентски празник/също отминал/ на мамите - студентки и на бившите такива!  Hug Тези години не се забравят. Ех...

 Празникът на Тони с дядо Коледа в ДГ ще е на 17 декември. Лелеее, от сега е в еуфория. Искам да съм детееее. newsm03
Виж целия пост
# 221
При нас вчера беше традиционния открит урок по таекуондо. Теди не се изложи, макар че покрай боледуването сега беше поизпуснала последните часове. Ама навакса де. Grinning
Ние утре се каним да купуваме елха и евентуално в неделя да украсяваме. Живичка, в саксия ще е. А днес с Теди ще правим поредната доза коледни сладки. Е, тая Коледа, ако не се освиним, не знам кога друг път ще е. Mr. Green
Виж целия пост
# 222
Did you miss me? Mr. Green

Честито на именниците и рожденниците през последните дни!   bouquet

Доста темички сте подхванали, та не знам откъде да започна. Simple Smile

Книжки вече не четем вечер преди лягане - като се роди Филип, Симона каза, че е голяма и вече няма нужда от приказки за приспиване. Simple Smile

Спорт - вече втора година ходи на спортни танци, но е многа трудно намирането на партньор - повечето татковци смятат, че това ще направи синовете им женствени (и нашия в това число ooooh!)... Ето няколко снимки с момиченцето, с което танцуваха заедно, във вихъра на танца и тук вече с партньор Mr. Green. В градината тази година само на английски я записахме - много лесно й се удава, чак ни учуди колко бързо научи толкова много.

Подаръци - пожела си 10 неща Shocked - играчки само, разбира се. Няма съвсем точно да й спазим желанията. Crazy И ние сме й купили парфюм с HSM, на каквато вълна е напоследък, както и пъзел със същите герои, кукла Барби (някаква принцеса с вълшебна рокля), интерактивно слонче и шах, а от бабите - Beadoz и Туистър (представям си как ще ни кара всичките да се оплитаме Twisted Evil).

Елхата я украсяваме традиционно всяка година на 1 декември. Изкуствена е, купихме я Симона като беше на година и половина, че на първата си Коледа що бодлички изяде, не е истина! Голяма радост е отварянето на прозорчета от коледния календар всяка сутрин. Party

Иначе в момента дребният е с ангина Tired - GP-то изписа Клацид без да му пусне изследвания, ама аз съм инат и утре ще му направим антибиограма, а, докато излязат резултатите, ще се опитваме да го оправим с хомеопатия.
Виж целия пост
# 223
Чоко,  Hug Hug Hug Ей, Симона не я бях виждала отдавна. ле-ле колко е пораснала. Whistling Танците са много хубаво нещо, дано по-скоро си намери партньор. Иначе малкият парнтньор е просто бонбон!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 224
Здравейте момичета!Честит сняг на всички!И вече е мноооооого коледно!Чакаме само дядо Коледа с шейната Grinning!
chockolina много ти е готина малката госпожица!
Ама изобщо да ни са живи и здрави децата-да се радваме и ние покрай тях. lulumba поздравления за урока на Теди.
А сега лека нощ и много прегръдки Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия