Снукър

  • 31 803
  • 286
# 90

Искам той да стане шампион на Мастърса тая година.
Много ли искам?...
  Grinning

Не, хич!  hahaha
А за този случай с Хигинс не съм чувала изобщо.
Явно си по вътре в снукъра от мен, похвално.  Hug
Виж целия пост
# 91
Това става преди финала на Световното миналата година.
Хигинс отпадна по-рано и ето с какво се е занимавал:


http://www.sportabg.com/drugi/snukar/4224-grandiozen-skandal-v-s … ugovoreni-machove

Любопитното е, че когато се връща във Великобритания (на безопасно място), той не споменава нищо за този разговор. Започва да разказва, че се е уплашил, че това е предложение от руската мафия и той е приел от страх за кожата си, но все пак би трябвало да съобщи в Снукър асоциацията, ако е така.... Наказаха го само с 6 месеца лишаване от права. Отнесе го агентът му....
Кофти. Все пак става дума за човек от елита на снукъра - един спорт за джентълмени.
Виж целия пост
# 92
Даа
...един спорт за джентълмени.

Да, да, истина е...  Tired
Как съм изтървала тая информация, може би защото миналата година попропуснах турнирите...  Thinking
Виж целия пост
# 93
Рони губи на почивката с 1:3 срещу онова недоразумение Марк Алън!  #Cussing out
Ще се пръсна!
Виж целия пост
# 94
Тихо, тихо, взехме важен фрейм!  ura
Виж целия пост
# 95
Пфууу, ако Рони иска да създаде драма (нещо, което много обича да прави Crossing Arms), успява!  Tired

Хикс, хикс! (4:4)  ura  ura  ura

Аз съм в шок!
Толкова елементарен мач изпусна, елементарен!

Бясна съм!  #Cussing out

Довечера Магуайър с...не видях кой.  Blush
Виж целия пост
# 96
newsm45 или  newsm61
И аз не знам кое е по-подходящо.
Но турнирът вече загуби "цвят"....
Виж целия пост
# 97
Магуайър - Фу от 22:15 часа.  Confused

Бррр, не мога да го преживея Рони, не мо-га!  #Cussing out

Довечера съм за Магуайър, тия юмбимбинчета не са ми на сърце, играча трябва да е под Короната, иначе не върви при мен.  hahaha
Виж целия пост
# 98
Магуайър - Фу от 22:15 часа.  Confused
Довечера съм за Магуайър, тия юмбимбинчета не са ми на сърце, играча трябва да е под Короната, иначе не върви при мен.  hahaha

Точно така!
Go, Stephen!
  Laughing
Виж целия пост
# 99

Гоу, гоу!

Абе, някой няма ли програма на мачовете? Thinking
Виж целия пост
# 100
Програма: http://bgsnooker.com/BGS/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=21

Схема: http://bgsnooker.com/Stat/Tournaments/M/2010s/M2011.php - от тук трябва да избереш "results"
Виж целия пост
# 101

Еййй, браво, мерси!
Слагам във фейворитс.  Hug
Мерси!   bouquet
Виж целия пост
# 102
 Hug
Виж целия пост
# 103
И аз страдам за Ронито  Confused, но както каза коментатора игра като "разбойник - камикадзе".  Laughing Sunglasses
Виж целия пост
# 104
И аз страдам за Ронито  Confused, но както каза коментатора игра като "разбойник - камикадзе".  Laughing Sunglasses

Изпуснала съм коментара, гледах диагонално от кухнята.  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия