Ани Рибарица и на 130 км от София в планината в близост до Троян, на Банско в хотела които бяхме миналия път е супер подходящо за деца (басейна си е с детско отделение), знам ли има толкова много место в Б-я. Аз имам доста идеи къде искам да отида, защото почти не съм обикаляла и се радвам, че с него сме на едно мнение по този въпрос. Даже вече имам резервация за В. Търново за 03 март да гледаме светлинното шоу - луд умора няма. Да не ви казвам за Великден къде смятам да сме...
Люба, честит ти работещ мъж, вярвам че нещата ще се успокоят у вас сега. И успешно до преборване на грипа.
Много сте мили с комплиментите към мен и Мариса, аз ви пиша тези неща, защото знам, че искрено ми се радвате и че бяхте с мен и в трудности и в радости и искам да споделя с целия свят, че нещата рано или късно се нареждат. Аз самата доста размишлявам над това, което ми се случва и вече сериозно вярвам в съдбата. А шаферката е толкова нетърпелива вече да идва "празника на вуйчо", че едвам я удържам да не ходи непрестанно с роклята.
Какво етова 1 изречение и край..

Търчало било 
А какво трябва да учиш сега, разкажи ни ако имаш желание.