
Ланг-скорошно оздравяване

Мим, супер за яслата. И Преславчо ходи от днес, също го взимам в 12,30, но не мога да кажа, че се чувства добре. Не знам, дали си въобразявам, ама май момченцата по-трудно свикват. Естествено, че си е до дете, но имам наблюдения, колко са по-отракани момичетата, амомчетата(вкл. Преслав) е все за полата на майка си
Ели, голямо приключение сте си спретнали с това пътуване с влака

Кокос, не бих казала, че е много обезопасено в нас, но аз го осатвям да прави повечето неща. Сам си бърка взима си вилици, лъжици, както ти писа-обслужва се със стол и си бърка в хладилника. Има само един шкаф, който все още е обезопасен, всички вече са без каквито и да било механизми. Пазя го най-много от фурната, която също се затваря добре. Истината е вече са си големи хора с мнение и възможности

Заспива лесно, но няма режим
Ванилка, страхотна новина
Браво, браво-още едно юначе. Много се рдавам, че си добре и Маги, че вече си казва за нуждите. Пожелавам ти много успех и спокойствие 
Бубс, страшно забавна история, но на чужд гръб е забавно
Голяма скица е твоя фъстък 
Аз да се оплача-боря с млечница
Голяма гадост-пфу, цялата уста на малката е в тия гъби, дупето й също е много зачервено и ранички има чак-пак било от тях, че и на всичкото отгоре и мен ме подреди. Болят ме гърдите, еее не е истина каква е проклетия
Мажа с Дактарин и чакам подобрение, ама упорота работа 
Иначе погачата мина страхотно-поиграха си децата, повеселихме се, бубичка спа през цялото време-абе много е добричка да чукна на дърво, даже си мисля, че Преслав е по-голямото бебе
Айде мили мои-лека от мен
.
. Такова можеш да си купиш от аптеките, био-щандовете, био-магазините. Принципно излизат скъпички, но имало някакво Рапунцел - около 8 лв. за 200 гр, което си е добра цена - търси го в био-местата
Ама какви 
Оля и тя ни забрави
. Александрина всеки ден ми прави този номер със спането, на обяд как да е заспива що годе без много кандърми, ама вечер е ужас. иска да спи в моето легло, но то не е ставане, скачане, лягаме, пак ставане, пее песни, съответно буди Ники, абе забава с една дума. Пробвах да й чета приказки, но тя вместо да заспи, започва да иска още и още от " чевената шапка" и " пеляшка", тези са й любимите. Аз обаче четейки заспивам преди нея, та сега приказки четем само денем. Иначе като заспи, я местя в нейното легло и си спи непробудно до 9 сутринта.
и няма оправия. 

- а явно от моето постоянно питане се изнервя, защото понякога, в момента, в който я питам, и тя директно, тръгва да излиза в другата стая. Къпем я в коритото и отгоре поливаме с подвижния душ- така на нея най и харесва. Иначе и със спането стана трудно- преди си заспиваше и на обяд и вечер без проблем- сега ако аз не съм при нея, не заспива на обяд- а пък и се пазари- аз й казвам, заспивай- тя казва, ЙоЙо нани, мама даде колад
, а пък вечер заспива, но после, като си легнем и ние с баща й /нали спим в една стая/, и тя се събужда и започва да гледа телевизия- миналата вечер й викаме- какво, на дискотека ли отиваш- тя отговаря, да 
, иначе много ми харесва тази комбинация особено в зимните дни