ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
# 465
К'во стана тука  newsm78 Цял ден се надъхвам, пускам клипчета .....и сега Реал щели да падат ... Crossing Arms
 Sunglasses Страх вие, че може да ви се паднем на 4-върт финалите нали  Mr. Green и с право.... аз вече съм си сипала едно уйски и само чакам да се насладя на играта на най-добрите  Whistling
....и не Рали няма да гледам Челси...
Виж целия пост
# 466
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 467
ха добър вечер  Simple Smile гледаме лион -реал,всички вкъщи са за балетистите аз им играя контра и стискам палци на французите  Mr. Green
Виж целия пост
# 468
Аз да кажа, че гледам Челси, ама за тях вече си мисля, крайно време е татко Карло да си ходи... Роман дали го държи заради някакви яки неустойки по договора му  newsm78, ако не е така, не знам вече... Преди около седмица четох, че Ван Бастен е поредния слух за треньор на Челси, а Анчелоти беше спряган за Рома...

Аве, ако днес пак ги познаеш - почвам да залагам (което съм правила 3 пъти в живота си  Blush) с твоите прогнози  Peace Как позна за Арсенал онзи ден, че може и да не бият  ooooh!

пп. Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора. Laughing

ооооооо, Дю - 'драстииии  Hug
Виж целия пост
# 469
И ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ  newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 470
ГОЛ, ГОЛ, ГООООООЛЛЛЛЛ!!! newsm44 newsm44 newsm44

П.С. Ако Аве познае и днес, вече ще знам кой урочасва Челси... newsm29
Виж целия пост
# 471
ВТОРИ ГООООЛЛЛЛ! smile3534
Виж целия пост
# 472
И ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ  newsm68

Све,  Hug
Виж целия пост
# 473
 Hug и от мен!
Тази вечер ми харесват. Има идея и разнообразие.

Въх, Цеце, к'ъв тоз подпис  Crazy
Виж целия пост
# 474
Уф и ние се разписахме  Crazy най- накрая  Mr. Green Тамън си виках, че по стара Реалско-Лионска традиция пак ще трябва да изкупуваме звездите на Лион ... Crossing Arms
И все пак добре, че го правим Бензема вкара 15 секнди след като влезе на терена  Crazy
Виж целия пост
# 475
Видя ли, а ти го хулеше  Crossing Arms
Виж целия пост
# 476
Видя ли, а ти го хулеше  Crossing Arms
Blush и половинът тъкмо това казваше.... Whistling
ми освен Мауриьо да ви вземе за помошник треньори  Sunglasses
Виж целия пост
# 477
Видя ли, а ти го хулеше  Crossing Arms
Blush и половинът тъкмо това казваше.... Whistling
ми освен Мауриьо да ви вземе за помошник треньори  Sunglasses

Оо, щом ще съм колежка на Моу , приемам  Flutter
Виж целия пост
# 478
Видя ли, а ти го хулеше  Crossing Arms
Blush и половинът тъкмо това казваше.... Whistling
ми освен Мауриьо да ви вземе за помошник треньори  Sunglasses

Оо, щом ще съм колежка на Моу , приемам  Flutter

Aaa, нали знаеш - където си вадиш хляба... Naughty
Виж целия пост
# 479
Не , Све, то аз ще му плащам, за да съм му колежка  Joy Joy Joy

Лион изравняват  Laughing Сори, Ани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия