Юлски деца-Тема 41

  • 36 231
  • 735
# 90
Честит ти рожденник Чочии! Да ти е жив и здрав и много да ви радва!
Здравейте мами  Hug
Ние определено сме болни  Sad Ива не можа да спи, снощи вдигна 39,3 температура, само мрънкаше и леко си  прочистваше гърлото, будеше се през 20-30 минути. Днес не иска да яде, хапна само 1 киви и половин ябълка преди малко. Мен само ме боли леко гърлото.
Radina - бързо да се оправяте, то нали май шарките се карат по-леко при по-малките.  newsm78
Грация* - не се притеснявай, ще проходи. Знам, че е трудно даси търпелива. Ива започна да ходи за ръка на 9-10 месеца и то много стабилно. Всички ми казваха - тя сега ще проходи. Ама я беше страх и си откара 3 месеца така  Rolling Eyes
      Изводът от цялата работа ми е, че купувам плодове и зеленчуци само от пазара, като гледам да ги избирам да не са калибровани и да не изглеждат много добре. Mr. Green
      
И аз така съм чувала - колкото една ябълка изглежда по-зле, толкова по е здравословна.  Mr. Green
Ще ти пиша ЛС къде сме, въпреки че следващите 2 седмици сме в Пловдив предимно. Иначе на 5 км източно от  Старосел има едно село - Мътеница, сгушено е точно в склона на планината. Там зимата е страшно мека и хората си отглеждат нарове. Пък аз много ги обичам  Crazy
Виж целия пост
# 91
Здравейте мами,
На мен също ми е изключително приятно да чета трепетите на бременелките ни! Hug Hug Hug
По отношение на изследванията по време на бременност, аз съм си правила всички задължителни и препоръчителни изследвания и при бъдеща бременност, също ще ги направя. Медицината се усъвършенства всеки ден и смятам, че ние като отговорни млади хора трябва да се грижим за здравето си и това на децата ни. Много съм дисциплинирана в това отношение.  Peace
Чочи, да ти е живо и здраво момченцето и много да те радва! Честита придобивка, със здраве да си я ползвате!  Heart Eyes
Чета, че коментирате възглавниците. Анди спи при нас, върху нашите възглавници, но в буквалния смисъл на думата. Спи по корем върху цялата възглавница и като я преместим, до минута се е върнала в същото положение.
Марулче, миличката Hug Hug Hug Не се обвинявай, няма как да ги следим децата 24 часа в денонощието. Дано Невичка бързо се оправи и бързо да забрави. И на мен ми стана много мъчно за Вас.  Hug
Мише, Ели и Вие бързо да се оправяте! Hug
Грация, и Вие много сте преживели. Важното е прекрасния резултат! От сърце ти пожелавам и една Стелла! Hug А, за прохождането - сигурна съм, че скоро Мими ще се престраши и ще се пусна да ходи самичка. Heart Eyes
Драга, а ти мисли за мъжки имена, 90 % от мамите сме сигурни, че ще си имате здраво и хубаво момченце.  Hug
Джижди, и аз имам фаворит от имената, на които сте спрели. Като потвърдиш пола, ще си кажа мнението. ( не, че е от значение, но нали и аз съм рибка, та съм избирала от тях) Grinning
Виж целия пост
# 92
@mi, за съжаление твоят извод за биопроизводството се отнася за много неща в България - даването на повече пари изобщо не означава по-добро качество, нито пък по-евтиното ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е нискокачествено. Зная, че за второто много хора не са съгласни, но...
По повод полезните продукти - свекър ми имаше сергия на Ситняково, май тогава всекидневно проверяваха на случаен принцип за съдържание на нитрати и други подобни. Веднъж специално питал инспекторката кои картофи са били с най-ниско съдържание и донесе от тях за Зори. Такива грозотии бяха - дребни и изобилно покрити с черни израстъчета... Докато ги обелиш и почистиш - отиваха половината картоф и доста нерви от мен и майка ми. Ама уж по-полезни - белех и си траех, но си отдъхнах, когато свършиха  Wink
Виж целия пост
# 93
Джиджи, Дара ми е много любимо име!Но май в последните години е доста по-разпространено, както и сходните имена - Дария, Дарена и т.н. Всички останали също ми допадат изключително много... Peace
По повод трепетите на бременните юлки - на мен ми е изключително приятно и тайно се надявам и аз да се озова в сходно положение по някое време след втората годинка на Нико... Mr. Green
Марулче, дано бързо да се оправи оченцето на малката принцеса! Кофти нещо сте преживяли... Това ми напомня да споделя с вас, че всеки път като съм в другата стая, а малките са в хола с баща си и като се чуе някакъв кански рев или тупване - направо ми прескача сърцето и тичам като луда да видя какво става... Чудя се някога ще ми мине ли това лудо притеснение от всяко падане, удряне и т.н.
Виж целия пост
# 94
Карелия, не искам да те плаша, ама няма да ти мине. Mr. Green
Мише, бързо да одравявате с Ивка! Praynig
Грация, виж как се нареждат нещата лека- полека- имаш работа, която ти е удобна, сега като проходи стабилно Мимето и се успокоиш, ще се наредят и другите работи като при Джиджи. Heart Eyes
Радина, радвам се, че Елин леко кара варицелата. Hug Че като и спомня при нас какво беше... ooooh!, ама и бръмбарите бяха много малки де.

Чочи, честит рожден ден на малкото ти момче! Да е здрав, весел, пъргав и с щастливо детство!
Виж целия пост
# 95
Чочи, да ви е жив и здрав баткото и все повече поводи за гордост и радост да ви носи!!
Грацийка, сигурна съм, че всичко ще е наред! Hug
Драга, познавам едно прекрасно момиченце Ная.

Нещо да се посмеете - Влади като види негър и умира от смях, почва да го сочи и да се хили с глас! Ще попитате къде ги среща тези негри, ами за пръв път случайно в МОЛ забелязах, че сочи един и се смее, даже ми стана неудобно. А сега по разни букварчета и книжки като види - пак смях, ама смях! В телевизията не се заглежда въобще, но вечер напоследък като го приспиваме и си пускаме сериали на лаптоп, той не заспива бързо и отвреме-навреме се вдига да погледне екрана и ако се случи сцена с негър - пак голяма забава пада и сочене с пръст, после още по трудно става приспиването. Simple Smile
Виж целия пост
# 96
Чочи, честит ти рожденник! Жив и здрав да е! Весел празник!
Сиси, разсмя ме Simple Smile Ех, този Влади :love
:
Виж целия пост
# 97
Чочи, честит празник, да ти е жив и здрав рожденика!  bouquet

Сиси, разсмя ме Joy

По повод трепетите на бременните юлки - на мен ми е изключително приятно и тайно се надявам и аз да се озова в сходно положение по някое време след втората годинка на Нико... Mr. Green
Карелия, харесва ми   bouquet
Радина, леко да изкарате и бъзро да се оправяте.

Само да кажа, че моята приятелка ще си има момиченце. Марков е отхвърлил всякакви опасения и много е харесал бебето. Само дето тя си мислеше /искаше й се/ да е момче, ама не, а аз бях сигурна, че ще е момиче, просто защото тя много искаше момче.
Виж целия пост
# 98
Чочи, да ви е жив и здрав баткото!!! Много усмивки и поводи за радост   bouquet

Сиси, накара ме да се усмихна вашия Влади Simple Smile
Карелия, Peace Peace Peace
Шора мишора, прекрасни новини!!!!! Party

Благодаря за мненията за имената Hug На мен Аделина ми е много любимо, но по-скоро предвид обстоятелставта Simple Smile ми се ще да е някакво Божие име. Дара е изключетелно подходящо наистина, но много Дари има напоследък Laughing Христа ми е също фаворит, но все ми се иска да има и някакво гальовно обръщение, а Хриси не го одобрявам!!!  Ава е страхотно име и това, че детето на Иван се казва така изобщо не ме притеснява (все на някой детето ще се казва по начина, по който се казва и моето Simple Smile), по скоро, че не е божествено име и че също няма мило обръщение, освен Авичка  Laughing Драга, Оля, очаквам по рибешки да помогнете с мъжките имена, ако се наложи Joy Драга, женско име с "н", за което се сещам - Никол, но и те станаха много Laughing
....извиненете ме отново за отклонението Blush, но ей така да си споделя с вас.. Heart Eyes Hug

Болните дечица да оздравяват!!!! Praynig
Виж целия пост
# 99
Sorry za latinitzata,no neznam kyde mi e kirilitzata.
Djidji, za myjki favorit mi e Nikolai,posle e Kaloqn, Filip, Dobromir i oshte imashe, no bremenelska typota gi zabravih Grinning,zapisani sa mi na laptopa. Za sega imame konsensus za Nikolai i Kaloqn.
Sisi, Naq si go zapisvam,mnogo mi haresva, za syjalenie shte byde othvcyrleno spored men zaradi vaflite,koito Angel qde, taka se kazvat.
Shte se radvam da davate idei ako iskate za imena.
Dnes hodihme za podarytzi za edni detski rojdeni dni i na Andrea trqbvashe da vzimam drehi. Iunashko syrtze nali ne trae, vzeh edno mnogo sladko bodi s nadpis New arrival, edno komplektche ot suitchyr, pantalonche i bluza. Universalen tzvqt sa, samo edin sladyk pantalon kupih kafqvo i rozovo,ako se okajete pravi shte go dam na moqta priqtelka,neinoto pone go znaem, che e moma.
Виж целия пост
# 100
Мерси за пожеланията, момичета!
РД на Йоан мина-събрахме бабите и дядовците...Направихме и прощъпулник на Даниела с няколко подръчни предмета. Първо хвана едно Ферари, но бързо го захвърли. После си взе хилката за тенис на маса и не я пусна...
С баща спортист какво друго може да се очаква.... ooooh!
Виж целия пост
# 101
На мен следващите харесвани след Ния ми бяха Аля, Ая и Елия.

Забравих ... и Елица.
Виж целия пост
# 102
Чочи, да ви е жив и здрав рожденика!   bouquet
Джиджи, хубави имена, но ми се струва, че ще си останат неизползвани. По скоро помисли за мъжки варианти Mr. Green


Тази вечер Елин пак вдигна температура, но видях, че са избили още пъпки. Уж казват, че колкото са по малки по лесно я изкарват. Но май не е точно така  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 103
Драга, направо избухнах с тези вафли! Joy Ние по тези щандове не се заглеждаме, но вярно, че имаше такива, помня реклами и някаква рима.. Може пък точно заради вафлите да му хареса! Simple Smile замислих се дали биха я бъзикали по някое време, но то не се знае ще ги има ли въобще тези вафли, ама даже и обръщението "вафличке" ми се стори прекрасно!  Laughing
Джиджи, и аз си държа на мъжкото, може на тати. Wink
Radina, бързо да се оправяте! Аз много се надявам децата да я изкарат като малки, ама засега - нищо. Не толкова защото по-лесно уж се кара, а за да я отметнем, особено Юлиана искам, че имам близка, на която се наложи аборт заради варицела..
Чочи, супер.
@ми, забравих те, чудесно е, че движите нещата..
Виж целия пост
# 104
Драга Joy Joy Joy и мен ме разстресе от смях с тия вафли Laughing Бузанка и вафличка Joy Joy
Чочи, добре се е ориентирало детето първо към ферарито Wink
Тръпки ме побиват от шарките!!!! Нито една не съм карала...двете със сестра ми сме били в групи пламнали от епидемии, но нищо не сме прихванали навремето. Преди две години едното дете на сестра ми кара едната, но тя отново остана незасегната....възможно ли е да имаме с нея някакъв вроден имунитет...има ли такова нещо, някой да е чувал???
Ех, гласите си ме вие за мъжка майка и това си е Crazy Така....най-любимо мъжко име ми е Николай - хората, които познавам с това име са уникални просто!!! Но, таткото категорично отхвърля, поради лоши асоциации с други негови познати. Друго харесвано от мен име е Калоян, но на сестра ми второто дете се казва така. Продължанавам с Крум, Кубрат и Кирил, но отново правим асоциации с познати ни лица и съответно отпадат. Засега остава единствено Слав - не познаваме хора с това име и може да кажем, че ще е кръстен на мъжа ми - Светослав Wink  Както казах, ако ми се наложи ще очаквам предложения Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия