Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 11

  • 37 714
  • 756
# 315
mareva, сигурно е от бременността, но според мен първо се консултирай с лекар преди да мажеш нещо, още повече в областта на таза!  Peace
Виж целия пост
# 316
И пак за зъбите- до колкото знам болката емного по-страшна, понеже може да доведе до контракции, а упойки вече има много успешни и по-скъпи.

Да, силната болка може да доведе до отделяне на много повече адреналин, отколкото има в упойката.
Затова е важно особено през бременността да се ходи на зъболекар редовно и най-вече навреме.
Виж целия пост
# 317
Здравейте,
и аз имам въпрос относно схващанията Simple Smile

От снощи ми се схваща нещо на около 3-4 см над опашната кост. Когато съм легнала и не се движа всичко е ок, но в момента, в който се раздвижа ме срязва силна болка. Усещам болката предимно в лявата част.  Някакви идеи какво е това? Дали е от бременността и нарастването на бебето? Мога ли да го мажа с фастум гел?

Благодаря ви предварително   bouquet

Недей да се мажеш с каквито и да било гелове освен ако лекар не ти каже.
И Фастум и Фенистил и Фелоран са противопоказни при бременност  Peace
Аз имам проблеми с гърбнака -стари травми +бременност сега и нещото което правя е: взех колан за бременни и ходих и ще ходя редовно май на кинезитерапевт.
Виж целия пост
# 318
Мерси за отговорите!  Hug

Не посмях да се намажа с каквото и да било. Снощи леко разтрих мястото, около което е схващането и днес съм чувствително по- добре - все още усещам дискомфорт и опъване, но не  е толкова режеща болката.
Виж целия пост
# 319
Zdraveite, 6te stavam maika prez avgust i imam nujda ot suvet. Moje li nqkoi da mi pomogne pri izbor na lekar koito da me nabudava po vrme na bremenostta. Ima ne6ta koito me trevojat a ne moga da si namerq chovek na koito da se doverq. Blagodarq Vi predvaritelno! Grinning
Виж целия пост
# 320
loucyta Моля те, пиши на кирилица ! И кажи от кой град си, за да може някое момиче да препоръча някого Simple Smile.
Виж целия пост
# 321
Някой може ли да ми каже дали може да се носи колан за бременни по време на бременноста.Уж съм чела по разни статии,че не трябвало да се носят,а гледам,че се произвеждат и продават масово по магазините.Сигурно акушер-гинеколога разрешава.Аз също имам леко гръбначно изкривяване.
Виж целия пост
# 322
iv.elina  , аз нося, от една седмица го имам, на мен кинезитерапевтката ми каза да си взема колан за бременни,но аз имам 2 пъти чупени прешлени .....
Нося го само когато излизам.
Не бих го носила на своя глава.
 
Виж целия пост
# 323
О-о в никакъв случай не съм си и помислила.че го носиш на своя глава.Беше ми любопитно защото масово ги продават.За миг изключих как ми се водеше заболяването.И мен ме бяха пращали на лечебна гимнастика ама аз нещо бързо се отказах.
Виж целия пост
# 324
Здравейте. Имам един въпрос. Миналата седмица правихме секс.3 пъти приятелят ми е свършавал в мен. още не съм се тествала. След 2 седмици се очертава са ми дойде. От няколко дена ме боли корема и някои път ми прилошава. Проблем ли да се тествам по рано, примерно утре вдругиден. Да съм сигурна.
Виж целия пост
# 325
И да си направиш тест няма да ти отчете. Рано е. Прилошаването или е от нещо друго /стомашно неразположение примерно/ или си втълпяваш. Симптомите идват доооста по-късно към 2 месец
Виж целия пост
# 326
Zdraveite, 6te stavam maika prez avgust i imam nujda ot suvet. ..

Тук попитай. Успех!
Виж целия пост
# 327
  Доста е рано още за тест. мОжеш да си направиш кръвен тест 10 дена след овулацията. А за уринен тест е най- добре да изчакаш поне дата на цикълът ти.
  Пожелавам ти успех!
Виж целия пост
# 328
Здравейте. Имам един въпрос. Миналата седмица правихме секс.3 пъти приятелят ми е свършавал в мен. още не съм се тествала. След 2 седмици се очертава са ми дойде. От няколко дена ме боли корема и някои път ми прилошава. Проблем ли да се тествам по рано, примерно утре вдругиден. Да съм сигурна.
да и дали о. ти не е била много по-късно , все пак щеом ще ти идва чак след около 2 седмици може би по-скоро сега си в оволация и затова също може да ти прилошава, наистина симптомите се появяват по-късно
Виж целия пост
# 329
Цитат
да и дали о. ти не е била много по-късно , все пак щеом ще ти идва чак след около 2 седмици може би по-скоро сега си в оволация и затова също може да ти прилошава, наистина симптомите се появяват по-късно
Peace
разбери поне горе-долу кога ти е О. и действайте !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия