Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 11

  • 37 714
  • 756
# 270
Момичета днес пусках изследвания за белтък и кръвна картина,но сутринта бях много много гладна и ядох малко и след 2 часа пуснахме изследванията...Това ще повлияе ли с нещо ?
Виж целия пост
# 271
За два часа мисля, че няма да има проблем. Мисля, че храната има значение при изследване на кръвна захар.
Виж целия пост
# 272
И аз мисля, че стойностите ти са нормални, при бременност стойноста на ЧХГ расте всеки ден с много висок темп Simple Smile А зацапването е съвсем нормално нещо в първите седмици на бременността, важно е след това да го няма  Peace Успех и леко бременеене Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Днес си записах час за първа консултация, но чак за 16.03 - късно ли е според вас newsm78
Виж целия пост
# 274
Защо да е късно? Точно навреме си е. Ако действително си забременяла на 31.01 тогава ще си в 8 г.с. и дори да е допотопна техниката  и некадърен лекаря пак ще се види бременността и сърдечната дейност.
Виж целия пост
# 275
anbibian нямаше ли час поне за началото на месеца? Аз мисля, че не че е късно, ама ще загубиш търпение.
Аз искам да ви питам кафето и колата могат ли да предизвикат контракции.
И също до ималите предна плацента - имало ли е дни, в които почти или съвсем да не сте усещали бебето за този етап на бременността - около 21, 22 г.с.?
Виж целия пост
# 276
Цитат
Ако действително си забременяла на 31.01 тогава ще си в 8 г.с. и дори да е допотопна техниката  и некадърен лекаря пак ще се види бременността и сърдечната дейност.
Всъщност да. Аз отидох първия път към 6 г.с. и после към 8 г.с., но наистина няма смисъл да се ходи чак толкова рано  Hug
Виж целия пост
# 277
И също до ималите предна плацента - имало ли е дни, в които почти или съвсем да не сте усещали бебето за този етап на бременността - около 21, 22 г.с.?

Аз ходих по два пъти седмично да гледам бебето, точно защото от тази предна плацента го усещах много слабо. Дори и в края на бременността.

Аз отидох в 4 г.с. първия път и после в 10 г.с. се записах на ЖК.
Виж целия пост
# 278
Цитат
Аз ходих по два пъти седмично да гледам бебето, точно защото от тази предна плацента го усещах много слабо. Дори и в края на бременността.
  Grinning точно прочетох това и се разритахме  Grinning
Ами аз я усещам, но мноооого слабичко и нежничко.  Обаче имаше период от около два дена, в който си я усещах доста яко, което за мен беше много изненадващо. (не знам дали е възможно да е намерила място без плацента  Embarassed или се дължи на факта, че тия дни бях мноооого притеснена и нещо съм я травмирала...не знам) След това рязко утихната ритничетата и пак мнооого слабичко и от време на време. И аз заради тази рязка промяна малко се притесних. Иначе и аз ходих да я видим - дори доста шаваше докато я гледахме, а аз нищо не усещах  Simple Smile
Виж целия пост
# 279
ами мисля да почакам до 16.03 - докторката ми я препоръчаха и така или иначе нямам никого в предвид ще си ида при нея
аз в други теми съм разпитвала за по-специфичния ми проблем, но и тук да питам, може и да има някой като мен
на 12 години ме оперираха, имам гръбначно изкривяване и иметални импланти в гръбнака
моля ако има момиче, което е раждало и в моето състояние да ми пише на лични, къде как и всички подробности, които мисли че са важни, благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 280
Не се притеснявай, че не го усещаш всеки ден, аз съм в края на 26 г.с. и има дни в които изобщо не го усещам (по 2-3 дни), в следващите няколко дни пък не спира да рита и така, явно са на периоди Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Аз също понякога не усещам бебето. Но вечер като си лекга е най-активно. Най-много ме рита в пикучния мехур, ама все още се преживява. Не знам кога да чакам силните ритници, то нали след 30-32 седмица почват да затихват, нали им става тясничко.
Виж целия пост
# 282
Аз също понякога не усещам бебето. Но вечер като си лекга е най-активно. Най-много ме рита в пикучния мехур, ама все още се преживява. Не знам кога да чакам силните ритници, то нали след 30-32 седмица почват да затихват, нали им става тясничко.
Да на тях им става тясничко, но майките започват да усещат по-силничко всяко леко помръдване. Wink
Виж целия пост
# 283
KILIMIOTLISTA, няма място без плацента, тя е нещо като плътен балон, в който е бебето. А с напредване на бременността ще го усещаш все повече, не се притеснявай.
Виж целия пост
# 284
KILIMIOTLISTA, няма място без плацента, тя е нещо като плътен балон, в който е бебето. А с напредване на бременността ще го усещаш все повече, не се притеснявай.
  newsm78 Не е точно така. Плацентата е под формата на диск. Ето една снимка http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f1/Placent … -Placenta.svg.png Това е задна плацента.  Бебето не се намира в нея, по-точно бебето е до плацентата.
 Сълзичка, ти естествено ли си раждала или секцио?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия